Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Morphin' Origins

+8
lelouch
XameR_GT
Skyranger
gantonis
power24red
BnsGoldRanger
Green Rider
g.antonis
12 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Παρ Φεβ 18, 2011 11:30 pm
^^Πονηρουλη Razz
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Παρ Φεβ 18, 2011 11:36 pm
Razz A, τους άτιμους! Κ γω που νόμιζα οτι ειναι καλο site, μιας κ μάθαινα τα παντα απο κει... Κριμα, γιατι νομιζω οτι ειναι το ''επισημο'' site των Rangers fan, εκτός αν κάνω λάθος κ είναι το rangercrew. Κ εκει εμπαινα κ διαβαζα που κ που, χωρις να μαι γραμμενος. Search απ το Google με πηγαίναν.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Παρ Φεβ 18, 2011 11:45 pm
Το rangercrew λέγεται έτσι γιατί παίρνουν συνεντεύξεις σε ηθοποιούς της σειράς. πολύ πιο χαλαρό φόρουμ από θέμα κανόνων. αυτο και το Power Rangers Empire το οποίο έκλεισε πρόσφατα με γέμισαν εμπειρίες από φόρουμς και καταστάλλαξα στο πως να κάνω το παρόν φόρουμ. Είναι ηλιθιο να κολλάς στους κανόνες. Δεν είναι τα μέλη ρομπότ, να τους ακολοθούν κατα γράμμα. Πρέπει να υπάρχει συννενόηση και να τους αφήνεις να λενε τη γνώμη τους. Αν το παρατραβάνε το σχοινί ΟΚ άλλο θέμα. Ε στο Rangerboard στο άλλο άκρο τελείως. Τρως ban γιατί ξεθάβεις παλιά θέματα, γιατί κάνεις θέματα για παλιές σεζόν, γιατί απαντάς σε κάποιον που σε βρίζει, προσβάλει κτλπ. Πραγματικά κάνει ζημιά στο fanbase
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Παρ Φεβ 18, 2011 11:59 pm
Τι να πω. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι βρίζουν στα forum. Ευτυχως στο rangerboard δεν επεσα σε τετοια συζητηση. Mονο σε ενα Ελληνικο anime forum που σκυλοβρίζονταν για θεμα Street Fighter vs Mortal Kombat! Razz Εριξα τρελο γελιο! Λεγαν ''Οχι ειναι ανώριμοι κ ανεγκεφαλοι οι μεν, οι άλλοι το ιδιο'' κτλ... Razz Δεν μπορώ να αναφέρω τις υπόλοιπες βρισιές που έπεσαν!!! lol!

Το Power Rangers Empire πρώτη φορά το ακούω. Εγω εμπαινα κ σ'ενα Γερμανικό , (μόνο μέσω του google translate φυσικά!) το Powerrangers.com . Hταν πολύ ωραιο site αισθητικά κ είχε κ μια πολύ καλη εξήγηση για το τι ηταν ο Zordon κ τι εκανε παλια με τι Ριτα. Ταχα λεγαν οτι ειχαν παγκοσμια αποκλειστικοτητα, δεν ξερω. Μετα εκλεισε για χρονια, αλλά τωρα βλέπω ξανανοιξε. Το rangercentral της Τσεχίας, (νομιζω rangercentral.cz) εχει τεραστια κ υπεροχη συλλογη φωτογραφιων απ ολες τις σεζον αλλά κ καθενος ranger ξεχωριστα. Οχι μονο screencaps σαν το Aggliko Rangercentral.
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Σαβ Φεβ 19, 2011 5:52 am
gantonis έγραψε:Μενέλαε, εγώ είμαι gantonis και εδώ και στο rangerboard. Βασικά, εκεί πέρα δεν μπορώ ούτε να "κινηθώ".

Όσο για τους Greek Rangers, τη σειρά μου, μπορείς να κοιτάξεις εδώ: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] και εδώ: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Smile

Αντώνη διάβασα στη σελίδα που έφτιαξες εκτός forum (το 1 λινκ απ αυτα που μου δωσες) , όσο πρόλαβα για την υπόθεση των επεισοδίων, αλλά φυσικά δεν τελειωσα. Ειμαι ακόμα στην αρχή. Πολύ πράμα! Που τα σκέφτηκες όλα αυτά βρε θηρίο ?! Μπράβο !!!!! Έχει πολύ ενδιαφέρον !!! Είναι πολύ ωραία !!! Μόλις τα ολοκληρώσω θα σου πω τη γνώμη μου. Εύχομαι να τα γυρίσετε ! Δεν πρόλαβα ακόμα να δω το πιλοτικό επεισοδιο. Απ οτι καταλαβα, αυτο γυρισατε μόνο, σωστά? Είναι κάτι σαν trailer? Θα το δω κ θα σου πω. Καλή επιτυχία! Εγώ στο δημοτικό κ Γυμνάσιο έγραφα κ σχεδίαζα ιστορίες, αλλά δεν είχα τα κότσια κ το μεράκι να τις συνεχίσω!!!! Κάποια στιγμή έμπλεξα κ με την εφηβεία κ μετά άλλαξαν τα πάντα, προς το καλύτερο ή προς το χειρότερο! lol! Μάλλον το 2ο! lol! Κάποτε ίσως φάμε καμια φλασιά όλοι κ πάμε στη Saban να σώσουμε τους Rangers! (Mικρός έλεγα τι καλά να ζούσα Αμερική, τώρα Ιαπωνία !!! Ε, με τόσα άνιμε κ Sentai πoυ μπλεξα... Ειναι φυσικό! ) Καλή συνέχεια!!!
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Σαβ Φεβ 19, 2011 11:38 am
Xα, χα! Ευχαριστώ! Θα ολοκληρώσω και εγώ σιγά σιγά τις περιλήψεις. Έχει πολύ δουλειά ακόμα η ιστοσελίδα... Που τα σκέφτηκα; Μου έρχονται συνέχεια ιδέες: στο σχολείο, στο μπάνιο, στο ωδείο! Βέβαια, αν δεν ήθελε η χρήστης Barbie να βγουν 4 κύκλοι αντί 2, όπως ήθελα εγώ, δε θα ήταν έτσι, όπως είναι τώρα η σειρά σε σχέση με το σενάριο. Ναι, το πιλοτικό για την ακρίβεια είναι το μόνο έτοιμο, αλλά τα δύο επόμενα είναι σχεδόν έτοιμα. Smile
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Σαβ Φεβ 19, 2011 5:16 pm
Εγώ μικρός έγραφα σενάριο και βιογραφίες πολεμιστών για ένα παιχνίδι fighting και μάλιστα καθόμουν και τους σχεδίαZα κιόλας. Είχα διαβάσει στο Αλμανάκο ότι μπορείς να κάνεις δικό σου videogame και είχα φάει κόλλημα. Ηθελα να φτιάξω κάτι που να συνδυάZει street fighter,mortal kombat και ότι άλλο μπορείτε να φανταστείτε Razz
lelouch
lelouch
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 493
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : athens

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Σαβ Φεβ 19, 2011 5:17 pm
gia to mugen milas?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Σαβ Φεβ 19, 2011 5:19 pm
Οχι δεν υπήρχε τότε mugen, ήμουν περίπου 10 χρονών Razz
lelouch
lelouch
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 493
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : athens

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Σαβ Φεβ 19, 2011 5:21 pm
a ok
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Πεμ Απρ 28, 2011 2:19 am
Ειδα μολις τις νεότερες φωτο που ανεβασε στη σελιδα του Facebook (οχι στη δικια του ο Daniel Romano, αλλά στη σελιδα που φτιαξε εκεί για τη ταινια, Morphin' Origins δηλαδη). Εσεις ισως να τις εχετε δει ηδη, εγω τωρα ανακαλυψα κ αλλες που δεν ειχα δει, ισως ειναι νεοτερες. Μου αρεσαν πολυ τα κουστουμια !!!! Μακαρι να ξεραμε πως τα φτιαχνουν, για να καναμε κ μεις, να προσπαθουσαμε τουλαχιστον να φτιαξουμε κανα δικο μας , μιας κ δεν μπορουμε να αγορασουμε ακομα.

Αν κρινω απ τις εικονες, προκειται για αριστουργημα ! Μακαρι να ειναι τελικα κ το ιδιο καλη η ταινια κ το ολο αποτελεσμα. Τι λεει τελικα, ξεκινησε γυρισματα? Ή ακομα ειναι πολυ νωρις ? Θα κανει τελικα 3 ταινιες οπως ειχε πει παλια, ή μονο αυτη ? Εχει δημοσιευσει καθολου το σεναριο, γενικες ιδεες για το τι θα γινει ? Ειχα διαβασει μονο το πρωτο σχεδιο, που τελικα το απεριψε γιατι ηταν αντιγραφη του Star Wars κ πολλοι βλαμενοι στο RangerBoard τον ''βριζαν'', αδικως. Κ επειδη ειχε ορθογραφικα λαθη, κ προφορας, στα ποστ του τοτε, ετσι ισχυριζονταν... Αλλά τι μας νοιαζει? Το μερακι του εχει σημασια. Το σεναριο παντως ειχε ενδιαφερον, αδικως του φωναζαν. Σε εκεινο το προσχεδιο ο Ζεντ ηταν μαθητευομενος του Ζορντον, που τον κερδισε η σκοτεινη πλευρα... Κ εγω παντα ελεγα οτι Ζεντ κ Ντάρθ Βέιντερ μου θυμιζουν ο ενας τον άλλον ! Κ το γεγονος οτι καποτε ηταν ανθρωποι κ μετα τραυματιστηκαν θανασιμα κ ανακατασκευάστηκαν...

Τωρα λεει τα άλλαξε τελειως. Ξερει κανεις ποια θα ειναι η νεα εκδοχη ? Μας το κραταει εκπληξη για το μελλον μαλλον ! Eυτυχως στο νεο θεμα που εκανε για τη ταινια (το επισημο πια), στο RangerBoard, δεν τον βριζει κανεις, αλλά ολοι εκτιμουν κ γουσταρουν τη δουλεια του. Το πρωτο θεμα που χε κανει στο Rangerboard κ εφαγε σφοδρη επιθεση, το ανακαλυψα απ τη σελιδα της ταινιας στο facebook. Εκει αναφερονται ολα αυτα για τη σχεση Ζεντ με Άνακιν Σκάιγουόκερ - Νταρθ Βέιντερ κτλ... Προφανως εμπνευστηκε απο τα Prequel των Star Wars, κ σκεφτηκε πολυ σωστα, οτι χρειαζεται Prequel, δηλαδη ταινια origins κ το συμπαν των Ρέιντζερς !!!! (Τωρα καταλαβαινεις Αντωνη γιατι γιναν τα Star Wars ανάποδα κ μπερδευτηκαν οσοι δεν ετυχε να τα δουν. Απλως μετα απ τα ''κανονικά'', αποφασισε να κανει άλλες 3 ταινιες origins. Κ απλως ταχα λεει οτι αυτο ηταν το προσχεδιο απ την αρχη. Κ μερικοι λενε οτι ηθελε κ σχεδιαζε να κανει αλλες 3 ταινιες για το αποτερο μελλον, δηλαδη να ειναι συνολικα 9 !!!! Αλλά τον πηραν τα γεραματα, γι αυτο λενε οτι ταχα το αρνειται. Κριμα. Μακαρι κ οι Ρέιντζερς να γινοταν κ official ταινια origins κτλ !!!! Ολόκληρο Saga δηλαδη !!!! Μπορει ο Daniel Romano να χει καμια ιδεα για το μελλον. Απειροι φανς σιγουρα εχουν, αλλά η Saban κ το Χολυγουντ δεν θελουν, με το δικιο τους, αφου δεν εχει τοσο απηχιση πια η σειρα. Αλλά αυτοι φταινε, οι δημιουργοι, ας ηταν καλή η νεα σεζον, κ τοτε θα γινοταν επιτυχια κ λεφτα πολλά θα κερδιζαν.... Δεν φταιει φυσικα μονο ο Σεναριογράφος των Σαμουράι, αλλά αυτοι που τον βαλαν κ τον ανεχονται ! Βεβαια ολες οι μεταγενεστερες σεζον των Ρέιντζερς δεν ειχαν την ιδια απηχιση, οσο καλες κ αν ηταν. Ας βρισκαν τροπο μετα απο τοσα χρονια να ξανακεντρισουν το ενδιαφερον του ευρύ κοινού, οχι μονο των φανς. Ειμαι σιγουρος οτι μια σωστη σειρα που θα λογαριαζε κ τους Ενηλικους φανς κ θα σεβονταν τις επιθυμιες κ τις ευχες μας, θα πηγαινε περιφημα κ θα μπορουσε να οδηγησει σε αναβιωση. Δηλαδη τα παμπάλεα (αλλά αγαπημενα μας) Τρανσφόρμερς που τα διαλεξαν για να γινουν κινηματογραφικη ταινια κτλ, ηταν λιγοτερο παιδικά κ ''σαχλά'' ? Οχι. Αρα αν γινοταν σωστη προσπαθεια για αναβιωση των Ρέιντζερς, θα πηγαιναν περιφημα, κ ετσι μετα ακολουθώντας το hype, θα μπορουσαν να κανουν κ οσες τηλεοπτικες σεζον γουσταρουν κ να βγαλουν κ λεφτα !)

Πολυ εντυπωση μου εκανε η φωτογραφια του Daniel Romano που εχει με τον εαυτο του ως Ζορντον κ πισω του η Γη , με τις ηπειρους ενωμενες, οπως ηταν στην εποχη των δεινοσαυρων !!! Καλα, ξεραμε οτι ο Ζορντον κ οι αλλοι ειναι παμπαλεοι, αλλά οχι κ εκατομμυριων ετων, νομιζα μονο χιλιετιες. Αλλά πολυ μου αρεσε το γεγονος οτι σχεδιασε ετσι τη Γη, αλλά κ ο χαρτης για το ναο του Νιντζορ , οπως κ οι στολες !!!! Ευχομαι ο,τι καλυτερο !
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Πεμ Απρ 28, 2011 10:29 am
Ναι, τα έχω δει και εγώ Μενέλαε! Είναι καταπληκτικά! Απ' ό,τι έχει πει ο ίδιος, το πρώτο μέρος της ταινίας θα δημοσιευτεί προς το τέλος του 2011 (νομίζω έχει τελειώσει τα γυρίσματά του και τώρα απλώς επεξεργάζεται τις σκηνές του πρώτου μέρους)! Και ελπίζει πως τα άλλα δύο θα έχουν βγει και αυτά μέχρι τα τέλη του 2012! Αναμονή λοιπόν! Wink
Οι φωτογραφίες που έχει βάλει είναι από διάφορες σκηνές όλων των μερών, ανάλογα με το πιο κομμάτη γυρίζαν τη φορά.
Και όσο για τις στολές, τον είχα ρωτήσει για τις μάσκες και μου είχε πει πως είναι ένα μίγμα από κόλλα και δε θυμάμαι τι άλλο! Razz
Και για το σενάριο, δεν ξέρω, πολύ λίγα και διάσπαρτα πράγματα από δημοσιεύσεις, απαντήσεις κ.λ.π. Και παρότι έχω δει αποκλειστικά μερικές σκηνές, δεν κατάφερα να καταλάβω πολλά σχετικά με αυτό! Πάντως αφορά το origin, το λέει και ο τίτλος, για παράδειγμα στη μία σκηνή έδειχνε που ο Ζόρντον αγόρασε τον Άλφα 5 και έδειχνε και τους υπόλοιπους, τον 4ο, τον 3ο, τον 2ο και τον 1ο! Αλλά μην αρχίσετε να του ζητάτε και εσείς σκηνές και τέτοια, θα ζηλεύουν μετά οι Αγγλόφωνοι φανς! Κάναμε «ανταλλαγή» σκηνών τότε, εγώ του έστειλα ό,τι είχα γυρίσει από την ακυρωμένη σειρά μου με αγγλικούς υπότιτλους και αυτός 2 σκηνές, τη μάχη του Ζόρντον με τον Άνδρας και το Ζόρντον που αποκτά τον «Άι άι άι»! Razz Wink
Ε καλά, το rangerboard... είπαμε, κάνει κακό στην ψυχική υγεία... Ο μόνος λόγος που γράφτηκα ήταν για να τους βρίσω που βρίζαν τον άνθρωπο που προσπαθούσε να κάνει τόσα πολλά, ώστε εμείς να δούμε την ταινία του, και αυτοί δεν το εκτιμούσαν καθόλου! Και είδα πως το είχαν κλειδωμένο... τι να πω... Mad
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Πεμ Απρ 28, 2011 2:08 pm
Ακυρωσες τη σειρα σου ? Γιατι ? Κριμα... Καλά, τωρα δεν εχεις χρονο, αλλά καποτε οταν θα χεις, γιατι οχι ? Τα καλα πραγματα αργουν να ρθουν...

Ευχομαι λοιπον ο,τι καλυτερο κ στον Daniel, κ απ οτι φαινεται, το αποτελεσμα θα ναι φανταστικο ! Κ να μην ειναι, η προσπαθεια μετράει ! Μεχρι στιγμης, οι στολες ειναι μοναδικες, κ το γεγονος οτι θα δουμε τοσους Άλφα , το πως γιναν, τον King Lexian απο Masked Rider, μαθητες του Ζόρντον, Νίντζορ, νεαρο λορντ Ζεντ κτλ κτλ !!! Αναμενουμε με ανυπομονησία.
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Πεμ Απρ 28, 2011 3:53 pm
Ναι, θα πρέπει να είναι φανταστικό και μοναδικό! cheers

Ναι, την ακύρωσα! Πρώτον επειδή δεν υπάρχει τόση όρεξη, ούτε για γυρίσματα, ούτε και για να φτιάξουμε τις στολές (ενώ ο Ντάνιελ και ο Έρικ , ειδικά ο πρώτος έχουν πάρα πολλή), δεύτερον διότι με τα τεχνικά μέσα που διαθέτω δε θα έβγαινε το επιθυμητό αποτέλεσμα, τρίτον, για να μην έχω πρόβλημα με την Toei ή τη Saban, αφού χρησιμοποιώ την ιδέα των έξι χρωματιστών πολεμιστών που πολεμούν τους κακούς και έχουν και ένα μεγάλο ρομπότ και τέλος, γιατί υπήρχαν τεράστια κενά και λάθη στο σενάριο, που με τις λίγες διορθώσεις που γίναν δε διορθώνονταν. Έτσι, με λίγο μειωμένο αριθμό επεισοδίων (40 αυτήν τη φορά, μοιρασμένα σε δύο κύκλους), ξαναγράφω όλα τα επεισόδια από την αρχή, με νέους χαρακτήρες μαί με τους υπάρχοντες, νέα πλοκή, νέους κακούς, νέες ανατροπές κ.λ.π. και σκοπεύω μόλις τα ολοκληρώσω να τα στείλω πακέτο στο Mega και αν θέλουν, να τα γυρίσουν. Έτσι τουλάχιστον θα πάρουν άδεια από τις αντίστοιχες εταιρείες, θα είναι επίσημη σειρά δηλαδή, και θα υπάρχουν και λίγα εφέ, κάτι τέλος πάντων. Ακολουθώ τώρα τη μέθοδο των σεντάι για... τα σπόιλερς που δε θέλει ο Δημήτρης, ό,τι έπαθε ο Γκάι, κατάλαβες και την ανάπτυξη των χαρακτήρων, μα και ένα κλίμα RPM, πιο κατάλληλο για ενήλικες με αρκετές αμφισμητήσεις για τη μέθοδο των σεντάι/ρέιντζερς, που κοροϊδεύουν αρκετοί, δηλαδή το μοτίβο «μπλα μπλα, τερατάκια, τέρας, μέκα, ομιλία στο αρχηγείο». Και για να κλείσω, απλώς να αναφέρω ότι θα είναι «δεμένο» με τις υπόλοιπες σεντάι ομάδες. Ελπίζω να το δεχτούν! Wink
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Δευ Μάης 02, 2011 3:21 am
Kαλη επιτυχια Αντωνη !
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Morphin' Origins - Σελίδα 4 Empty Απ: Morphin' Origins

Δευ Μάης 02, 2011 3:03 pm
Xα, χα! Ευχαριστώ! Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης