Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

+18
Magna Defender
andreas2leni
The Red Mystic Ranger
BATNICK
gt1993
haikostas
theothunder
powerranger
falconara90
shogohanz
power rangers mystic
XameR_GT
Green Rider
lelouch
gantonis
Red Forever
ninetales
Skyranger
22 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
powerranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2014

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Κυρ Ιαν 12, 2014 2:26 am
αν υπαρχουν και αλλοι για lotr και πειρατες νομιζω
theothunder
theothunder
Power Ranger
Power Ranger
Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 2eaqcci
Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : Angel Grove
http://www.theothunder.tk

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Σαβ Αυγ 30, 2014 5:55 pm
Εγώ θα ήθελα υποφόρουμ star wars!
avatar
haikostas
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 06/09/2010

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Δευ Οκτ 06, 2014 12:28 pm
Παντου υπαρχουν Star War fans !!!!
avatar
gt1993
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2013
Ηλικία : 31
Τόπος : Κυπρος

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Δευ Μαρ 09, 2015 10:52 pm
Ναι ειμαι φαν μαζευω LEGO Star wars
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Τρι Μαρ 10, 2015 12:30 am
ανυπομονώ για τη νέα ταινία!!!
BATNICK
BATNICK
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 307
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : Έιντζελ Γκρόουβ
https://www.youtube.com/@BELOVEDCARTOONS

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Πεμ Απρ 02, 2015 12:25 pm
Έχω δει και τις έξι ταινίες και αναμένω τη συνέχεια, συγχρόνως βέβαια φοβάμαι κιόλας. Η αρχική τριλογία ήταν ότι καλύτερο στο franchise, η δεύτερη σαφώς κατώτερη ήρθε όμως για να καλύψει τα κενά και να διηγηθεί την ιστορία που ποτέ δε μάθαμε. Η επερχόμενη τρίτη πιστεύω ότι γίνεται κατά βάση για εισροή εσόδων στα ταμεία. Το γεγονός δε ότι τη παραγωγή έχει η Disney δεν με γεμίζει αισιοδοξία... Είναι μια εταιρία που παράγει οικογενειακές ταινίες, έχει πάμπολες επιτυχίες, αλλά παίρνει μια ιστορία και την καταστρέφει απλώς για να την κάνει πιο "κατάλληλη". Ακόμα δε μπορώ να ξεχάσω το τελευταίο "Λόουν Ρέηντζερ" που πήγα να δω πιστολίδι, δράση, περιπέτεια και φάγαμε όλη την ώρα για να δούμε τον πρωταγωνιστή να ρίχνει μια φορά στο τέλος της ταινίας και να αστοχεί!! Ευτυχώς που ήταν ο Ντεπ και το άλογο και δεν έκλεγα τα λεφτά μου... Για να μην ξεφευγώ κάτι τέτοια έχω στο νου και ανησυχώ για το τι θα δούμε.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Πεμ Απρ 02, 2015 1:23 pm
εχείς απόλυτο δίκιο. Από τη δευτερη τριλογία μόνο η 3η ταινία μου άρεσε προσωπικά και μπορείς να πεις ότι στέκεται ποιοτικά με τις παλιές
The Red Mystic Ranger
The Red Mystic Ranger
Power Ranger
Power Ranger
https://2img.net/h/i299.photobucket.com/albums/mm292/djjimmisgr/Profile%20Banners/got_zpsb88bd570.jpg
Αριθμός μηνυμάτων : 289
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2015

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Παρ Σεπ 25, 2015 4:28 pm
Ναι είμαι μεγάλος φαν!. Τις έχω δει όλες!
andreas2leni
andreas2leni
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 12/08/2014

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Παρ Οκτ 16, 2015 11:56 pm
και εγώ είμαι μεγάλος fan των Star Wars!! iconic franchise

respect στην άψογη παραγωγή των episodes 4,5,6 παρά την πολύ περιορισμένη τεχνολογία στα τέλη της δεκαετίας του 70

το αγαπημένο μου είναι το Phantom Menace

για να δούμε τι θα κάνει η Disney, το trailer φένεται καλό πάντως
Magna Defender
Magna Defender
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2015

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Δευ Νοε 30, 2015 4:10 pm
Είδα πρόσφατα τις 6 ταινίες και πραγματικά δεν ξέρω γιατί έχασα τόσο χρόνο και έδειξα τέτοιο δισταγμό! Τις είδα, κόλλησα με το Star Wars και ανυπομονώ για τις 24 Δεκέμβρη (ααααχ ρε παπακαλιάτη...), όπου κάνει πρεμιέρα στη χώρα μας η 7η ταινία!

Προσωπικά μου άρεσε περισσότερο η πρώτη τριλογία, παρόλο που σε ανάλυση και εφέ είναι πιο πίσω από τα prequel. Για μένα το μόνο + της δεύτερης τριλογίας είναι η επική μάχη του Obi-Wan με τον Anakin στο φινάλε του επεισοδίου lll!
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Τετ Δεκ 23, 2015 2:26 pm
Είδα κι εγώ και τις 6 ταινίες έπειτα από προτροπή του θείου μου,κι έχω να πω πως μου άρεσαν πάρα πολύ!
Η παλιά τριλογία για την εποχή της ήταν πραγματικά πολύ μπροστά και μπράβο που έφτιαξαν ένα τέτοιο πρότζεκτ,τα πρίκουελ που ήταν και πιο καινούργια εντάξει ήταν ωραία αλλά όχι και τόσο,ειδικά το 2ο επεισόδιο σκέτη καταστροφή....
Ας ελπίσουμε η καινούργια τριλογία να ξεπεράσει τις προηγούμενες!!!
johnny_salonica
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Amightymorphin_zps89209bd6
Αριθμός μηνυμάτων : 720
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Παρ Δεκ 25, 2015 4:15 pm
Είδα χθες την ταινία στην πρεμιέρα της και για να μην αφήσω κανένα spoiler, απλά θα πω ότι τιμάει το παρελθόν της ενώ παράλληλα καταφέρνει να είναι επίκαιρη και χολυγουντιανή. Οι φανς σίγουρα θα την απολαύσουν. Όσοι είστε, μην διστάσετε να την δείτε στον κινηματογράφο!
Magna Defender
Magna Defender
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2015

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Τετ Δεκ 30, 2015 3:27 pm
Πραγματικά εκπληκτική η νέα ταινία! Το καλύτερο είναι ότι αφήνει όλα τα περιθώρια στις επόμενες δύο να είναι ακόμα καλύτερες! Προτιμώ να μην πω τίποτα παραπάνω, γιατί θα χρειαστεί να αναφερθώ σε συγκεκριμένα πράγματα και ίσως κάνα κάποιο έστω και μικρό spoiler. Απλά θα πω ότι αξίζει και με το παραπάνω, όποιος είναι φαν του Star Wars μην χάσει ούτε μέρα παραπάνω και να πάει στο σινεμά!
BATNICK
BATNICK
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 307
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : Έιντζελ Γκρόουβ
https://www.youtube.com/@BELOVEDCARTOONS

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Τετ Δεκ 30, 2015 4:47 pm
Συμφωνώ!! Το VII είναι κατά πολύ ανώτερο των πρίκουελ και το αυτό ελπίζω για την συνέχεια!!! Σε πολλά σημεία διαφαίνονται αντιστοιχίες με το IV, όχι όμως σε βαθμό που να λες "το 'χω ξαναδεί το έργο". Περισσότερο λειτουργούν ως φόρος τιμής και αφορμή να γνωρίσουν οι νεότεροι περισσότερο το σύμπαν της Δύναμης. ΆΞΙΟΣ συνεχιστής του Πολέμου των Άστρων και βγήκα από την αίθουσα με τις καλύτερες εντυπώσεις! Ήταν μάλιστα και η πρώτη της σειράς που είδα στη μεγάλη οθόνη, οπότε το χάρηκα και με το παραπάνω.

Συνιστώ σε όλους να σπεύσετε να την απολαύσετε και... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
falconara90
falconara90
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 1_zpsbe8574b7
Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 3_zps4d69e2b4
Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Bleach_Group
Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Arrow_zpsdc214876
Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Untitled-1_zps651efb21
Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Wd_zps213b4510
Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Flostgalaxy_zps7a6d690b
Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Naruto2_zpsdde1594d
Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Yu-Gi-OhGX_zps666b4095
Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 BatmantheBraveandtheBolt_zps0ce04b94
Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Got_zpsb88bd570
Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 TransformersPrime_zpse4fcca92
Αριθμός μηνυμάτων : 2456
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : VG Universe

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Πεμ Δεκ 31, 2015 3:21 pm
Είναι όντως εκπληκτική ταινία. Θα έπρεπε ήδη να έχετε πάει να τη δείτε.
avatar
haikostas
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 06/09/2010

Υπάρχουν  Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?  - Σελίδα 3 Empty Απ: Υπάρχουν Φανς των Star Wars εδώ στο Forum ?

Τετ Φεβ 03, 2016 11:14 am
Μακαρι να ειναι χειροτερη απο τις 2 επομενες που θα ακολουθησουν! πολυ καλητερη απο τα prequels
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης