Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ...... Empty Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ......

Δευ Φεβ 28, 2011 2:07 am
Eιμαι 1 ''περίφανος'' (?) κατοχος Wii , το αγόρασα φετος τα Χριστουγεννα. Συγκεκριμένα, το Red Wii. Δυστυχως ομως, τα Wii που κυκλοφορουν αυτη τη στιγμη στην αγορα, δεν μπορουν να παιξουν αντιγραμμενα δισκακια, ακομα κ αν τσιπαριστουν. Η Νιντεντο εκανε ετσι τους οδηγους τους επιτηδες. Εγω εχω το Red Wii, που ειναι το πιο τελευταιο μοντελο, κ γι αυτο ειναι ακομα χειροτερα σε αυτο το θεμα .Ουτε τσιπακι παιρνει. Αλλά γινεται hacking, softmod, κ με προγραμματα μπορει να παιξει αντιγραφα, αλλά μονο φορτωμενα σε USB k οχι δισκο. Εκανα τεραστιο search στο Ιnternet, κ δυστυχως δεν ειναι ξεκαθαρες οι οδηγιες που βρηκα, ακομα κ στα καλυτερα site. Εχουν διαφορές τα διαφορα Φόρουμ, κ ουτε μπορω να τα καταφερω μονος μου. Κ λενε ΠΡΟΣΟΧΗ !!! Αν δεν εισαι σιγουρος μη το κανεις, μπορει να καταρευσει η κονσολα. Οποιος φιλος ξερει, ας μας βοηθησει. Ηδη αγόρασα αρκετα παινιδια, αλλά τα 2/3 απο αυτα, ειναι πολυ βαρετα για 1 player, παρολο που στην αρχη σε ενθουσιαζουν. Με παρεα τουλαχιστον, ειναι απιθανα. Αλλά μονος δεν μπορω καθολου. Τουλαχιστον αν δεν ηταν τοσο ακριβα, να μη πειραζε να κανω κ λαθος επιλογες. Ή αν ολα ηταν καλά, χαλάλι. Αλλά δυστυχως το Wii, ενω ειναι τελειο μηχανημα, δεν εχει μεγαλη ποικιλια τιτλων, κ παρολο που τα λεγομενα ''παιδικα'' παιχνιδια της nintendo μου αρεζαν κ εξακολουθουν να μου αρεσουν στο Super Nintendo κ Nint.64, τα αντιστοιχα του Wii παραειναι παιδικα κ βαρετα. Πλην εξαιρεσεων. Απλως γι αυτο δεν υπαρχει περιθωριο λαθος επιλογης. Κ αν μου πειτε γιατι πηρες τοτε Wii, πηρα γιατι μου αρεσουν κ τα ''κανονικά'' games που χω στο pc κ ps2, αλλά παντα απολαμβανα κ τα ''παιδικά'' της nintendo. Απλως στο Wii πολλά με απογοήτευσαν. Αν ηταν αντιγραμμενα ή εστω φτηνα, δεν πειραζει, αλλά δεν λεει να δινεις 30 κ 50 ευρω για ενα game κ να μην αξιζει. Σας παρακαλω πολυ αν ξερετε κατι, βοηθειστε με. Ευχαριστω. !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ...... Empty Απ: Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ......

Δευ Φεβ 28, 2011 4:47 pm
Δεν έχω ιδέα...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ...... Empty Απ: Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ......

Δευ Φεβ 28, 2011 5:15 pm
Πουλά το στον xamergt Razz
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ...... Empty Απ: Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ......

Δευ Φεβ 28, 2011 5:20 pm
lol! Aυτος θελει ετοιμο με τσιπακι ειπε! Κ καλά κάνει! Razz
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ...... Empty Απ: Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ......

Τρι Μαρ 01, 2011 12:22 am
Ανταλλαξε το με το ολοκαινουργιο μου psp3000
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ...... Empty Απ: Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ......

Τρι Μαρ 01, 2011 12:56 am
Μα το θέλω το Wii μου !!!! lol! Κ ας μη παιζει αντιγραμμενα! Razz
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ...... Empty Απ: Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ......

Τρι Μαρ 01, 2011 1:05 am
Razz
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ...... Empty Απ: Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ......

Τρι Μαρ 01, 2011 1:55 am
xamergt έγραψε:Ανταλλαξε το με το ολοκαινουργιο μου psp3000
μαφία Razz
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ...... Empty Απ: Επείγον !!! Πως μπορω να κανω το Red Wii να παιξει αντιγραμμενα? Γιατι δεν παιρνει ουτε τσιπακι, το Softmod δυσκολο ως αδυνατο κτλ......

Τρι Μαρ 01, 2011 11:48 am
Παντως ενας ζηταει το 3000 για ανταλλαγη και δινει wii(για αυτο εκανα και το τοπικ) αλλα λεει οτι ειναι τσιπαρισμενο και δεν γραφει αν δινει κανα παιχνιδι και φοβαμαι μηπως δεν παιζει τπτ και λεω να μην το διακινδυνευσω αν και δεν χανω τπτ αν τον παρω τηλ.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης