Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Πεμ Φεβ 03, 2011 2:47 pm
Ο κοσμος του επενδυτη βαζει κακης ποιοτητας καρτουν για παιδια.Εγω πιστευω μονο η deagostini και κανα περιοδικο εβδομαδιαιο του Λυμπερη μπορουν να κανουν κατι για τους MMPR.
John-Ranger
John-Ranger
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Πεμ Φεβ 03, 2011 3:47 pm
gantonis έγραψε:Παιδιά, οι Dino thunder έχουν μεταγλωτιστεί, τους έχει δείξει το Jetix.

Όσο για τον κόσμο του επενδυτή, αν τους το προτείνουμε, θα βάλει τα dvd που έχει βγάλει ο εκδοτικός οίκος Modern times, δηλαδή 4 dvd των mmpr (ένα από κάθε κύκλο-εννοώ και τους alien rangers), 1 ή 2 των zeo (αυτό με τους alien rangers από τα επεισόδια των mmpr έχει κυκλοφορήσει ως zeo-βοήθεια από το διάστημα), τα 2 των turbo και κανένα άλλο. Και ίσως βάλει την ταινία των mmpr με υπότιτλους.

Ποτε μα ποτε δεν εδειξε το Jetix Dino thunder........
ninetales
ninetales
Συντονιστής
Συντονιστής
Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Pbucket
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Παρ Φεβ 04, 2011 12:28 am
Ελλάδα – Disney XD(Nova),STAR,Ant1, Alter και Ηνωμένο Βασίλειο - Jetix UK και CITV μαλλον μπορει στην nova να ειναι μεταγλωτησμενω
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Παρ Φεβ 04, 2011 11:55 am
Eγω πιστευω περαν των 2-3ων DVDS η σεζον δεν εχει προβληθει σε καποιο καναλι, εξαλλου καποιος θα το ειχε δει και ο John-Ranger αντωνη σε διαψευδει και εχει δικιο νομιζω.
John-Ranger
John-Ranger
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Παρ Φεβ 04, 2011 1:45 pm
xamergt έγραψε:Eγω πιστευω περαν των 2-3ων DVDS η σεζον δεν εχει προβληθει σε καποιο καναλι, εξαλλου καποιος θα το ειχε δει και ο John-Ranger αντωνη σε διαψευδει και εχει δικιο νομιζω.

Μα έχω nova και ξέρω πολύ καλά τι έδειξε και τι όχι....
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Παρ Φεβ 04, 2011 3:52 pm
John-Ranger έγραψε:
gantonis έγραψε:Παιδιά, οι Dino thunder έχουν μεταγλωτιστεί, τους έχει δείξει το Jetix.

Όσο για τον κόσμο του επενδυτή, αν τους το προτείνουμε, θα βάλει τα dvd που έχει βγάλει ο εκδοτικός οίκος Modern times, δηλαδή 4 dvd των mmpr (ένα από κάθε κύκλο-εννοώ και τους alien rangers), 1 ή 2 των zeo (αυτό με τους alien rangers από τα επεισόδια των mmpr έχει κυκλοφορήσει ως zeo-βοήθεια από το διάστημα), τα 2 των turbo και κανένα άλλο. Και ίσως βάλει την ταινία των mmpr με υπότιτλους.

Ποτε μα ποτε δεν εδειξε το Jetix Dino thunder........
Αλήθεια; Shocked Τότε δεν έχω ενημερωθεί σωστά... Rolling Eyes
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Παρ Φεβ 04, 2011 4:08 pm
John-Ranger έγραψε:Μα έχω nova και ξέρω πολύ καλά τι έδειξε και τι όχι....
Eγώ όταν έβαλα nova έδειχνε SPD. Σεζόν παλιότερες έχει δείξει, ξέρεις?
John-Ranger
John-Ranger
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Παρ Φεβ 04, 2011 4:18 pm
Green Ranger έγραψε:
John-Ranger έγραψε:Μα έχω nova και ξέρω πολύ καλά τι έδειξε και τι όχι....
Eγώ όταν έβαλα nova έδειχνε SPD. Σεζόν παλιότερες έχει δείξει, ξέρεις?

Ναι εχει δείξει:

MMPRS1-3
ZEO
TURBO
IN SPACE
LOST GALAXY
και μετα
SPD
MYSTIC FORCE
OVERDRIVE
JUNGLE FURY
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Παρ Φεβ 04, 2011 11:26 pm
Πόπο έδειξε

MMPRS1-3
ZEO
TURBO
IN SPACE

σοκαριστικό. Τα μεταγλωτισμένα του ΑΝΤ1 ήταν ή τα είχαν ξαναμεταγλωτίσει αυτοί? Γιατί αν ισχύει το δεύτερο υπάρχει περίπτωση να δούμε αυτές τις σεζόν σε dvd
John-Ranger
John-Ranger
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Παρ Φεβ 04, 2011 11:35 pm
Green Ranger έγραψε:Πόπο έδειξε

MMPRS1-3
ZEO
TURBO
IN SPACE

σοκαριστικό. Τα μεταγλωτισμένα του ΑΝΤ1 ήταν ή τα είχαν ξαναμεταγλωτίσει αυτοί? Γιατί αν ισχύει το δεύτερο υπάρχει περίπτωση να δούμε αυτές τις σεζόν σε dvd

Του ΑΝΤ1 Smile
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Σαβ Φεβ 05, 2011 12:06 am
Kai autes tis edeixe afotou teleiwse o ant1 genika me ta paidika?
John-Ranger
John-Ranger
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Σαβ Φεβ 05, 2011 12:18 am
xamergt έγραψε:Kai autes tis edeixe afotou teleiwse o ant1 genika me ta paidika?
Οχι τα mmpr αρχισαν το 2000 να παιζουν.
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Σαβ Φεβ 05, 2011 12:28 am
Δεν σου εκοβε να γραψεις απο την τηλεοραση τπτ τοτε; Razz
John-Ranger
John-Ranger
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Σαβ Φεβ 05, 2011 12:35 am
xamergt έγραψε:Δεν σου εκοβε να γραψεις απο την τηλεοραση τπτ τοτε; Razz
Δεν ειχα εγω τοτε.... Sad Ο θειος μου ειχε
alex743
alex743
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : Ελλαδα

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Σαβ Σεπ 29, 2012 2:45 pm
Dino thunder τα χε δειξει το jetix.Ενας φιλος μου εχει νοβα και μου το πε.Επισης εχει δειξει και mmpr,zeo,turbo,in space,lost galaxy,lightspeed rescue,wild force,ninja storm,dino thunder,spd,mystic force,operation overdrive και jungle fury.
tsironick
tsironick
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2011

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Κυρ Μαρ 15, 2015 11:27 am
κριμα βρε παιδια τι να πει κανεις
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης