Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
RedRanger11
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2012

Επεισόδια Mighty Morphin Power Rangers Empty Επεισόδια Mighty Morphin Power Rangers

Παρ Φεβ 26, 2021 2:01 am
Φήμη μηνύματος : 100% (1 ψήφοι)
Καλησπέρα στην παρέα,

Μου λείπουν κάποια επεισόδια από τους MMPR.
Πού μπορώ να τα βρω και να τα κατεβάσω;;

Ξέρω ήδη για τον κανόνα των 100 posts, αλλά με τέτοια νεκρά στο 
forum είναι αδύνατο κάτι τέτοιο.

Κάποια εναλλακτική;;

Ευχαριστώ!
vivayo987
vivayo987
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2015
Τόπος : UK

Επεισόδια Mighty Morphin Power Rangers Empty Απ: Επεισόδια Mighty Morphin Power Rangers

Κυρ Φεβ 28, 2021 11:24 am
Γεια σας. Δεν ξέρω κανέναν άλλο τρόπο από το να λαμβάνω V.I.P. κατάσταση, για να έχει πρόσβαση. Νομίζω ότι καταλαβαίνω τη διαδρομή, αλλά δεν είμαι σίγουρος πόσες δημοσιεύσεις χρειάζονται πραγματικά. Δεν έχω V.I.P. κατάσταση.



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ο παραπάνω ιστότοπος προτείνει 100 αναρτήσεις να είναι κατάλληλες για αύξηση της κατάταξης και ότι μια αναβάθμιση στην κατάταξη χορηγεί αυτόματα το V.I.P. πρόσβαση. Ωστόσο, στην ίδια παράγραφο αναφέρεται ότι φτάνει μόνο 25 αναρτήσεις.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ο παραπάνω ιστότοπος είναι ελαφρώς διαφορετικός.

Η ενότητα με τον τίτλο "Eάν ψάχνεις να βρεις επεισόδια των Πάουερ Ρέιντζερς" αναφέρει ότι απαιτούνται 200 ​​δημοσιεύσεις.

Η ενότητα "Πως εγγράφομαι σε μία ομάδα Μελών;" λέει ότι πρέπει να υποβάλετε αίτηση χειροκίνητα για την αλλαγή της ομάδας VIP. Σας λέει επίσης πώς μπορείτε να το κάνετε αυτό.


Υπάρχουν τρεις πιθανοί αριθμοί που είναι η απαίτηση για την επίτευξη του V.I.P. αν και μπορεί να διαβάζω τις δημοσιεύσεις λάθος. Ο χαμηλότερος αριθμός, 25, είναι πολύ εφικτός αν έχετε παρακολουθήσει μια σεζόν με ενδιαφέρον και εκφράσετε γνώμη για επεισόδια και χαρακτήρες, χωρίς να χρειάζεται να αλληλεπιδράτε άμεσα με τις τρέχουσες δημοσιεύσεις άλλων μελών. Ωστόσο, επειδή υπάρχουν υψηλότεροι αριθμοί, δεν είμαι σίγουρος ότι αυτό είναι σωστό, και έτσι ανησυχώ ότι θα ενοχλούσα έναν συντονιστή αν επρόκειτο να υποβάλω αίτηση για να γίνω V.I.P. με περισσότερες από 25 αναρτήσεις αλλά λιγότερες από 100 ή 200 αναρτήσεις. Ίσως δεν είναι εύκολο ή δυνατό για ένα μέλος του προσωπικού να αλλάξει τις πληροφορίες σε μία από τις δύο σελίδες, κάτι που μπορεί να είναι ο λόγος για τον οποίο υπάρχει διαφορά.

Μπορεί κάποιος να διευκρινίσει;
avatar
staraniia
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2021

Επεισόδια Mighty Morphin Power Rangers Empty Απ: Επεισόδια Mighty Morphin Power Rangers

Πεμ Ιουλ 01, 2021 12:24 pm
ενδιαφερον ακουγιεται
avatar
SpyDragon_8
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2022

Επεισόδια Mighty Morphin Power Rangers Empty Απ: Επεισόδια Mighty Morphin Power Rangers

Τρι Ιαν 03, 2023 12:56 am
Καλησπερα και καλη χρονια με υγεια. Αν καποιος/α εχει τη σειρα Mighty Morphin Power Rangers τις πρωτες τρεις σεζονς ('93-'95) με ελληνικους υποτιτλους βεβαια τις θελω
σε παρακαλω! Πασχω απο απωλεια ακοης και θα ηταν ωραιο να τις δω για νοσταλγικούς λογούς.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης