Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Το κύριο πρόβλημα μου με τις καινούργιες σεζόνς των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το κύριο πρόβλημα μου με τις καινούργιες σεζόνς των power rangers.

Σαβ Δεκ 02, 2017 11:59 pm
^Οπως και να έχει θα μπορουσαν να έχουν πού καλύτερη μουσική. Το οτι έφυγε ο κύριος συνθέτης (΄ή ότι είναι)δε δικαιολογεί αυτό το χάλι για εμένα.
Jim88
Jim88
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 205
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2020

Το κύριο πρόβλημα μου με τις καινούργιες σεζόνς των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το κύριο πρόβλημα μου με τις καινούργιες σεζόνς των power rangers.

Σαβ Οκτ 17, 2020 8:27 am
Το πρόβλημα όλων των καινούριων σειρών είναι ότι φτιάχνονται με target group 5χρονα και μοναδικό σκοπό το να πουλήσουν παιχνίδια. Πολλές απ' τις παλιότερες σεζόν είχαν και κάποιο σενάριο.
Geodude
Geodude
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2020

Το κύριο πρόβλημα μου με τις καινούργιες σεζόνς των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το κύριο πρόβλημα μου με τις καινούργιες σεζόνς των power rangers.

Τετ Οκτ 28, 2020 12:57 am
Σύμφωνο με τα της μουσικής. Αλλά έχουν αλλάξει οι προτεραιότητες. Στις παλιές έβλεπες πως έχτιζαν κάθε ήρωα χωριστά, μέχρι και τα theme που αναφέρετε. Επίσης, για μένα το μεγαλύτερο φάουλ είναι η επαναληπτικότητα.
Από τότε που άρχισαν οι μονές (σε season) σειρές, πάνω κάτω έχεις το ίδιο πράγμα αλλά με διαφορετικό Theme.
avatar
staraniia
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2021

Το κύριο πρόβλημα μου με τις καινούργιες σεζόνς των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το κύριο πρόβλημα μου με τις καινούργιες σεζόνς των power rangers.

Πεμ Ιουλ 01, 2021 12:27 pm
Οντως ειναι ενα θεμα αυτο με τη μουσικη,αλλα δε νομιζω οτι υποβαθμιζει τοσο τη σειρα σε βαθμο που θα σταματαγα να την παρακολουθω.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης