Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

Τι λέτε;

1 - 20%
4 - 80%
 
Σύνολο Ψήφων: 5
 
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aang ή Korra? Empty Aang ή Korra?

Παρ Σεπ 08, 2017 11:59 pm
Εγώ forever Με τον aang! cheers cheers
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aang ή Korra? Empty Απ: Aang ή Korra?

Σαβ Σεπ 09, 2017 9:56 pm
Κορρα θα πω. Αν και ξεκίνησε σαν μια ανωριμη εφηβη στην πορεία μέσα από τααθη και τις δυσκολίες ωριμασε και έγινε σωστή αβαταρ.  Είχε πολύ καλύτερη ανάπτυξη χαρακτήρα από τον αανγκ πιστεύω.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aang ή Korra? Empty Απ: Aang ή Korra?

Σαβ Σεπ 09, 2017 9:59 pm
Εμένα μου αρεσε πιο πολύ η ιστορία του αανγκ. Μετά από τα πνεύματα θεωρώ πως χαλασε η Κορρα
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aang ή Korra? Empty Απ: Aang ή Korra?

Σαβ Σεπ 09, 2017 10:01 pm
teliosmetonma έγραψε:Εμένα μου αρεσε πιο πολύ η ιστορία του αανγκ. Μετά από τα πνεύματα θεωρώ πως χαλασε η Κορρα
Όντως;  Πρωσοπικα νομίζω ότι αυτό ήταν το χειρότερο από τα 4.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aang ή Korra? Empty Απ: Aang ή Korra?

Σαβ Σεπ 09, 2017 10:04 pm
Όταν λέω μετα εννοώ μαζί με αυτό. Μόνο η πρώτη σεζόν με ελκυε... Μετά με τα πνεύματα, τον βασιλιά και μια κακιά (δεν θυμάμαι όνομα) χαλασε.... Τον aang ποτέ δεν τον βαριόμουν (μόνο λίγο τα πρώτα, πρώτα επεισόδια...)
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aang ή Korra? Empty Απ: Aang ή Korra?

Σαβ Σεπ 09, 2017 10:07 pm
teliosmetonma έγραψε:Όταν λέω μετα εννοώ μαζί με αυτό. Μόνο η πρώτη σεζόν με ελκυε... Μετά με τα πνεύματα, τον βασιλιά και μια κακιά (δεν θυμάμαι όνομα) χαλασε.... Τον aang ποτέ δεν τον βαριόμουν (μόνο λίγο τα πρώτα, πρώτα επεισόδια...)
Προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου το 2ο του αανγκ, μου φάνηκε βαρετό μέχρι αηδίας,  ιδικά στην έρημο.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aang ή Korra? Empty Απ: Aang ή Korra?

Σαβ Σεπ 09, 2017 10:08 pm
Εμένα όχι στην αμμο αλλά μετά από την αμμο ήταν το πιο βαρετό σημείο....... Πραγματικά μας έδειχνε καμια 5αρια επεισόδια με τον Απα που τον έψαχναν....
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Aang ή Korra? 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Aang ή Korra? Empty Απ: Aang ή Korra?

Πεμ Οκτ 26, 2017 7:08 pm
Φήμη μηνύματος : 100% (1 ψήφοι)
Aang

redlegend έγραψε:Κορρα θα πω. Αν και ξεκίνησε σαν μια ανωριμη εφηβη στην πορεία μέσα από τααθη και τις δυσκολίες ωριμασε και έγινε σωστή αβαταρ.  Είχε πολύ καλύτερη ανάπτυξη χαρακτήρα από τον αανγκ πιστεύω.
Και ο Aang ξεκίνησε ένα ανώριμο παιδί που απέφευγε τις ευθύνες του και μετά όχι μόνο ωρίμασε και τις ανέλαβε, αλλά έγινε και ο καλύτερος Avatar.
evstav
evstav
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2014

Aang ή Korra? Empty Απ: Aang ή Korra?

Παρ Μάης 15, 2020 11:23 pm
Δύσκολο ερώτημα αλλά θα πω Aang. Μ'άρεσε και πιο πολύ σαν χαρακτήρας (Η Κόρρα μου έσπαγε τα νεύρα αρχικά), ενώ ήταν ωραίο να τον βλέπουμε να ωριμάζει και να δέχεται τις ευθύνες του ως άβαταρ (είχε ένα τρομερά βαρύ φορτίο στους ώμους του το οποίο ποτέ δε ζήτησε). Και η Κόρρα σιγά σιγά ωρίμασε και την συμπάθησα και αυτή πολύ, αλλά πιστεύω ο Άανγκ είχε το μεγαλύτερο βάρος (περιορισμένο χρόνο να μάθει όλα τα στοιχεία για να σώσει τον κόσμο), συν ότι ήταν σε πιο μικρή ηλικία. Η Κόρρα στην αρχή την είχε για χαβαλέ την εκπαίδευση και τα είδε κολιόμενα μετά. Ίσως να είμαι κάπως biased... πάντως και η Κόρρα μ'άρεσε πολύ.
avatar
theshadow
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2018

Aang ή Korra? Empty Απ: Aang ή Korra?

Τετ Μάης 27, 2020 11:43 pm
Aang απο εκει ξεκινησαν ολα
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης