Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

Μου φάνηκε...

0 - 0%
1 - 50%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 50%
0 - 0%
0 - 0%
 
Σύνολο Ψήφων: 2
 
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πως σας φανηκε το 13ο επεισοδιο? Empty Πως σας φανηκε το 13ο επεισοδιο?

Τετ Ιουλ 12, 2017 2:41 pm
Three days after the shadows incident, only Otonashi, Yuri, Kanade, Hinata, and Naoi remain; the others have passed on. Per Kanade's idea, they hold a graduation ceremony, complete with an anthem, diplomas, and a speech. At end of the ceremony, Naoi takes his leave; Yuri makes her peace with Kanade before she leaves; and Hinata follows shortly. Alone together, Otonashi suggests to remain in the afterlife with Kanade, intending to help others who might enter the afterlife. At the same time, he confesses his love to her, but she reveals herself as the recipient of his transplanted heart. After giving Otonashi her gratitude, she finally disappears, leaving him in frantic tears as he shouts Kanade's name. Finally, in an epilogue, a girl resembling Kanade is humming Iwasawa's "My Song" in the world of the living, and a boy resembling Otonashi passes by and recognizes the melody. When the girl walks onward, the boy moves to tap her shoulder. The scene fades to white just before he makes contact.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πως σας φανηκε το 13ο επεισοδιο? Empty Απ: Πως σας φανηκε το 13ο επεισοδιο?

Τετ Ιουλ 12, 2017 2:43 pm
Εξαιρετικό το τελευταίο!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πως σας φανηκε το 13ο επεισοδιο? Empty Απ: Πως σας φανηκε το 13ο επεισοδιο?

Τετ Ιουλ 12, 2017 11:23 pm
Θα τα πάω με τυχαία σειρά γιατί έχω καιρό που την είδα και κάποια δεν τα θυμάμαι καλά.  
Θα πω έτσι και έτσι και λογικά θα είναι το μόνο επεισόδιιο που θα πω τόσο χαμηλά , γιατί όχι μόνο δεν εξηγεί τίποτα,  αλλά αφήνει και άλλα κενά.  Πχ πως η καναντε είχε την καρδιά του οτοναση,  ενώ ήταν στον άλλον κόσμο τόσο καιρό πριν από αυτόν; Δεν μαθαίνουμε τίποτα άλλο για τους υπόλοιπους χαρακτήρες,  που είναι αρκετά ενδιαφέρον,  αλλά δεν έχουμε ιδέα τι τους έχει συμβεί,  δεν μαθαίνουμε πως πέθανε η yuri,  της οποίας είχε ξεκινήσει μα μας λέει το παρελθόν κλπ κλπ. Το μόνο καλό π είχε ήταν το ρομάντζο μεταξύ της καναντε και του οτοναση και ότι ήταν κάπως στενοχωρο γιατί τελικά δεν κατάφεραν να είναι μαζί.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πως σας φανηκε το 13ο επεισοδιο? Empty Απ: Πως σας φανηκε το 13ο επεισοδιο?

Τετ Ιουλ 12, 2017 11:28 pm
Για όλα που λες έχεις δίκιο όμως εμένα μου αρέσουν ΠΑΝΤΑ τα τέλος που δεν έχουν τέλος. Για το ρομάντζο α συμφωνήσω γι'αυτό και δεν το έβαλα στην λίστα των καλύτερων
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πως σας φανηκε το 13ο επεισοδιο? Empty Απ: Πως σας φανηκε το 13ο επεισοδιο?

Τετ Ιουλ 12, 2017 11:34 pm
teliosmetonma έγραψε:Για όλα που λες έχεις δίκιο όμως εμένα μου αρέσουν ΠΑΝΤΑ τα τέλος που δεν έχουν τέλος. Για το ρομάντζο α συμφωνήσω γι'αυτό και δεν το έβαλα στην λίστα των καλύτερων
Ξέρεις τι, είναι ότι άνοιξε ένα ακόμα κενό το οποίο δε χρειαζόταν. Αν απλά αγνοούσε όλα τα προηγούμενα,  όπως και έκανε και έκλεινε αλλιώς,  τότε θα έκανε τα στραβά ματιά, αυτό όμως δείχνει ότι έκλεισαν βιαστικά και προτίμησαν ν σε κάνουν να βουρκοσεις,  παρά να βγάζει νόημα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πως σας φανηκε το 13ο επεισοδιο? Empty Απ: Πως σας φανηκε το 13ο επεισοδιο?

Τετ Ιουλ 12, 2017 11:37 pm
το τέλος που λες σίγουρα θα ήταν καλύτερο μα αφού είχε αυτό μπορώ να πω πως δεν βουρκωσα τόσο
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πως σας φανηκε το 13ο επεισοδιο? Empty Απ: Πως σας φανηκε το 13ο επεισοδιο?

Τετ Ιουλ 12, 2017 11:41 pm
teliosmetonma έγραψε:το τέλος που λες σίγουρα θα ήταν καλύτερο μα αφού είχε αυτό μπορώ να πω πως δεν βουρκωσα τόσο
Ούτε εγώ βουρκουσα, αυτός ήτνα όμως ο σκοπός τους,  μαι να είσαι σίγουρος τον πέτυχαν σε μεγάλο βαθμό. Οι περισσότεροι π το έχουν δει ξεχνούν τα πάντα μαι σκέφτονταο μόνο αυτή τη στιγμή.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης