Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
mckon12
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Ημερομηνία εγγραφής : 05/04/2016

αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε? - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε?

Τετ Σεπ 06, 2017 11:30 pm
μέχρι το 2013 έπαιζα pro. απο το 14 μέχρι τώρα είμαι κολλημένος με το fifa... cheers
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε? - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε?

Τετ Σεπ 06, 2017 11:51 pm
το PRO είναι για πεντάχρονα πλέον δυστυχώς...Το έχουν καζουλοποιήσει τελείως. Κάποτε ήταν εξομοιωτής και σου έβγαινε η πίστη να γίνεις καλός. Τώρα της πλάκας. Κρίμα...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε? - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε?

Τετ Σεπ 06, 2017 11:54 pm
Μιας και μιλάμε για παιχνίδια με ποδόσφαιρο διαβασα σήμερα πως κάτι αδερφια τερματησαν ένα παιχνίδι ποδοσφαίρου στο τουρνουά νουμερο 1000. Εντομεταξύ τα τουρνουά γίνοντουσαν σπανια... 

Edit: η εταιρία έκλεισε μετά από λίγο αφού εβγαλε το παιχνίδι Razz
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε? - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε?

Πεμ Σεπ 07, 2017 1:12 am
Green Rider έγραψε:το PRO είναι για πεντάχρονα πλέον δυστυχώς...Το έχουν καζουλοποιήσει τελείως. Κάποτε ήταν εξομοιωτής και σου έβγαινε η πίστη να γίνεις καλός. Τώρα της πλάκας. Κρίμα...
To λέω συνέχεια τα τελευταία χρόνια, κάποιος που παίζει στο beginner στο φιφα νικάει κάποιον που παίζει στο professional στο pro για πλακα... Ειδικά το φιφα 17 δε συγχωρεί τίποτα,  πρέπει όντως να ξέρεις κάτι από ποδόσφαιρο (να κάνουν σώστες κινήσεις οι παίκτες κλπ) για να νικήσεις,  ειδικά αν παίζεις online, πόσο μάλλον draft που εκεί γίνεται σφαγή. Ξεχάστε την τεχνική bale που παίρνεις ένα παίκτη, οργωνεις το γήπεδο και βάζεις γκολ.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε? - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε?

Πεμ Σεπ 07, 2017 1:38 am
Εχει γίνει το ακριβώς ανάποδο πλέον δυστυχώς όπως τα λες. Παλιά θυμάμαι δεν έπαιζα pro όταν είχα πάει να σπουδάσω και θυμάμαι έπαιζα το fifa 2004 εκείνη τη περίοδο. Ενας συμφοιτητής μου έφερε το ps1 του και μου λέει πάμε να πάρω αντιγραφή το PES 2. Πρώτο ματς παίζουμε λέω εγώ παίζω χρόνια fifa θα φας πολλά γκολ. Μου ρίχνει 5άρα και χάνω τα αυγά και πασχάλια...Μου πήρε μήνες να τον φτάσω και να τον ξεπεράσω σε ικανότητα. Εχουν αντιστραφεί οι ρόλοι πλέον. Το fifa εξομοιωτής, το pro arcade
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε? - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε?

Πεμ Σεπ 07, 2017 9:31 am
Πολύ καλά τα λες, μου θυμησες και σε μένα μια παρόμοια ιστορία Razz
Geodude
Geodude
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2020

αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε? - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε?

Δευ Οκτ 19, 2020 10:58 am
Από μικρός μέχρι και το 2004, μόνο fifa. Έπειτα, μόνο pes έως και το 2011, σε μια περίοδο που νομίζω πως οι 2 τίτλοι είχαν τεράστια διαφορά. Το 2012 ήταν η εποχή που άλλαξα ξανά, έως και σήμερα, καθώς επέστρεψα στο fifa.
avatar
ap-99
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2019

αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε? - Σελίδα 2 Empty Απ: αναμεσα σε προ και φιφα τι λετε?

Παρ Μάης 27, 2022 8:49 am
Το gameplay του FIFA δεν μου αρέσει καθόλου και τώρα που δεν υπάρχει PES και το eFootball είναι ουσιαστικά demo δεν ξέρω τι να παίξω.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης