Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Joker
Joker
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2011
Ηλικία : 33
Τόπος : Thessaloniki

Jason David Frank χαρακτηρας Empty Jason David Frank χαρακτηρας

Παρ Φεβ 12, 2016 11:14 pm
Ρε παιδια λυστε μου μια απορια.......με βαση καποιες συνεντευξεις του JDF,το My Morphing Life και παλαιοτερα σε power morphicon κτλπ μου εχει δημιουργηθει η εντυπωση οτι ο frank μεγαλωνοντας εγινε λιγο......ψωνιο,αλλαζων και "μαγκακος",ισως και λιγο επιθετικος......σιγουρα μπορει να εχει παιξει ρολο η ενασχοληση του με αθληματα τυπου kickboxing,MMA που καλλιεργουν τετοιες νοοτροπιες(ασχολουμαι και εγω με την πυγμαχια αρκετα χρονια και το βλεπω γιατι υπαρχουν αθλητες στα γυμναστηρια που εχουν ροκανιδια στο κεφαλι και ξεκινωντας  προπονηση γινονται χειροτεροι) αλλα τι στο καλο; μου φαινεται πως το εχουν ψιλοπαρει χαμπαρι και οι πρωην συναδελφοι του ρεηντζερς........δεν ειμαι σιγουρος οτι ισχυει αυτο για τον ανθρωπο,αλλα μου δινει τετοια εικονα...ποια ειναι η γνωμη σας;διοτι φοβαμαι οτι ισως τον εχω παρεξηγησει
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Jason David Frank χαρακτηρας Empty Απ: Jason David Frank χαρακτηρας

Παρ Φεβ 12, 2016 11:30 pm
Κοίτα,γενικότερα όταν ασχολείσαι με κάποια πράγματα και γίνεσαι γνωστός(είτε πυγμαχία είτε ηθοποιία,οποιονδήποτε κλάδο τελοσπάντων) και ακούς πολλά καλά υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να χάσεις τη μπάλα και να ψωνιστείς.
Σκέψου πως ο συγκεκριμένος ηθοποιός μπήκε στην πρώτη σεζόν ρέηντζερς,μετά από 1 χρόνο έγινε αρχηγός κ έμεινε 2 χρόνια,επέστρεψε σε άλλη μια σεζόν,έκανε κι ένα cameo και γενικότερα,θεωρείται θρύλος για τους power rangers. Δεν είναι και λίγα όλα αυτά
Και σκέψου για άλλους αντίστοιχα ρέηντζερ που ειλικρινά αγαπήθηκαν,όπως ο Jason,που αν δεν κάνω λάθος είναι τώρα πυροσβέστης και με παραπανίσια κιλά,ή ο Adam ο οποίος κάνει voice acting κλπ. Ο συγκεκριμένος απλά επέλεξε να μείνει στους χώρους που ήταν μυημένος από μικρός και τα κατάφερε,κυρίως λόγω των power rangers από πλευρά διασημότητας πήρε αρκετή ώθηση. 
Όχι πως όλα αυτά βγάζουν σ'ένα συμπέρασμα,απλά κατά την γνώμη μου ο τυπάς την είδε λίγο,εξ'ου και τα γεμάτα τατουάζ χέρια για να φαίνονται πιο ωραία τα μπράτσα(χωρίς να είμαι κατά τους,ενώ αυτά ήταν ο λόγος που στο forever red,στους dino thunder και στους super megaforce φόραγε μακρυμάνικο) ή το my morphing life λες κι είναι η kim kardashian...
Joker
Joker
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2011
Ηλικία : 33
Τόπος : Thessaloniki

Jason David Frank χαρακτηρας Empty Απ: Jason David Frank χαρακτηρας

Παρ Φεβ 12, 2016 11:37 pm
ναι καταλαβαινω τι θες να πεις......ναι δυστυχως ο jdf γνωριζοντας κιολας πως ειναι ο αγαπημενος ρεηντζερ των περισσοτερων φανς(ισως και επειδη θα ηταν και μια καλη διαφημιση για αυτον να υποστηριξει τη δουλεια του στους power rangers που ακομα και σημερα εχει ζητηση και εκτιμαται απο ολους) μπορει να καβαλησε λιγο το καλαμι.......γιατι θυμαμαι ενα διαστημα δεν ηταν τοσο "θερμος" στο να ασχοληθει ξανα με power rangers,μεχρι την περιοδο που το ιντερνετ και σιτε οπως youtube κτλ ουσιαστικα εγιναν δημοφιλη,και πηρε χαμπαρι πως ο κοσμος ασχολειται μαζι του σε μεγαλο βαθμο λογω της δουλειας του στους power rangers,εκτος απο αυτους που ασχολουνται με πολεμικες τεχνες και τον παρακολουθουσαν κι εκει.....και ενταξει σαν ηθοποιος την σταματησε νωρις την καριερα του.....μετα τους power rangers εκανε λιγες εμφανισεις σε σειρες,θυμαμαι τον ειχα δει και στο Sweet Valley High καποτε
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Jason David Frank χαρακτηρας Empty Απ: Jason David Frank χαρακτηρας

Σαβ Φεβ 13, 2016 10:54 am
Koνόμησε και συνεχίζει να κονομάει ο τύπος από τη φήμη του στους rangers. Εδώ πουλά τα αυτόγραφα στα events που κάνει
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Jason David Frank χαρακτηρας Empty Απ: Jason David Frank χαρακτηρας

Σαβ Φεβ 13, 2016 4:05 pm
Κι ο Βας-Βας 1 ευρώ το ένα!  Razz Razz Razz
Joker
Joker
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2011
Ηλικία : 33
Τόπος : Thessaloniki

Jason David Frank χαρακτηρας Empty Απ: Jason David Frank χαρακτηρας

Σαβ Φεβ 13, 2016 6:29 pm
χαχαχαχαχαχαχχ.......πω καλα την ειδε χρυσωρυχειο..........
falconara90
falconara90
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Jason David Frank χαρακτηρας 1_zpsbe8574b7
Jason David Frank χαρακτηρας 3_zps4d69e2b4
Jason David Frank χαρακτηρας Bleach_Group
Jason David Frank χαρακτηρας Arrow_zpsdc214876
Jason David Frank χαρακτηρας Untitled-1_zps651efb21
Jason David Frank χαρακτηρας Wd_zps213b4510
Jason David Frank χαρακτηρας Flostgalaxy_zps7a6d690b
Jason David Frank χαρακτηρας Naruto2_zpsdde1594d
Jason David Frank χαρακτηρας Yu-Gi-OhGX_zps666b4095
Jason David Frank χαρακτηρας BatmantheBraveandtheBolt_zps0ce04b94
Jason David Frank χαρακτηρας Got_zpsb88bd570
Jason David Frank χαρακτηρας TransformersPrime_zpse4fcca92
Αριθμός μηνυμάτων : 2456
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : VG Universe

Jason David Frank χαρακτηρας Empty Απ: Jason David Frank χαρακτηρας

Κυρ Φεβ 14, 2016 4:20 pm
Μη το βλέπετε έτσι. Αυτό με τα αυτόγραφα στους ηθοποιούς είναι συνηθισμένο στην Αμερική. Κυρίως στους όχι και τόσο γνωστούς, ειδικά στους voice actors. Ακριβώς επειδή δε παίρνουν πολλά από τις παραγωγές που συμμετέχουν και δε παίρνουν τόσο συχνά δουλειές, ουσιαστικά, με τα αυτόγραφα συμπληρώνουν το εισόδημα τους.
Joker
Joker
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2011
Ηλικία : 33
Τόπος : Thessaloniki

Jason David Frank χαρακτηρας Empty Απ: Jason David Frank χαρακτηρας

Δευ Φεβ 15, 2016 12:12 am
εμενα βασικα μου φανηκε αστειο το σχολιο με τον Βας-Βας.εχω ακουσει για τον Anthony Daniels(C-3PO) οτι καμια φορα χρεωνει το αυτογραφο του....αυτος ομως ειναι γενικα ψωναρα απο οτι εχω ακουσει και παιζει και στο θεατρο πολυ.......ο JDF νομιζω οτι εχει εξελιχθει και εμφανισιακα και μερικες φορες σαν χαρακτηρας οχι και το καλυτερο παραδειγμα για παιδια...
Jim88
Jim88
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 205
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2020

Jason David Frank χαρακτηρας Empty Απ: Jason David Frank χαρακτηρας

Κυρ Οκτ 18, 2020 9:26 pm
Αφού έβαλε στη θέση του τον Lord Genesis, για μένα είναι ήρωας  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Geodude
Geodude
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2020

Jason David Frank χαρακτηρας Empty Απ: Jason David Frank χαρακτηρας

Τετ Οκτ 28, 2020 12:01 am
Μπορεί κι εμένα να μην μου γεμίζει το μάτι, αλλά καλώς ή κακώς ρε παιδιά, αποτελεί σημαία του franchise.
Πάντως ναι προτιμώ Jason 😋
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης