Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Review - Power Rangers Operation Overdrive Empty Review - Power Rangers Operation Overdrive

Πεμ Σεπ 23, 2010 2:14 pm
Σενάριο 7: Eνά μίγμα από Indiana Jones,Tomb Raider, Batman και Captain Planet. O Μπάτλερ μου θύμισε αρκετά την Νταντά Razz
Ενδιαφέρον η ιδέα Once a ranger, τεράστιο Plot Hole η εμφάνιση του Thrax. Θύμισε πινόκιο αυτό που έγινε με τον Μακ στο τέλος. Kακώς δεν αντιγράφτηκε η υπόθεση των Boukenger εν τέλει.
Ηρωες 7: Mακ, Γουίλ και Ρόουζ πολλοί ωραίοι. Οι υπόλοιποι μέτριοι. Οι σπέσιαλ δυνάμεις που απέκτησαν ωραίες. Tραγικό τι φλώρο έκαναν τον Τyzonn σε σχέση με τον Eiji.
Κακοί 6: Η μέρα με τη νύχτα με τους κακούς των Boukenger. Εδώ ήταν λες και βλέπαμε ταινία της disney και μου την έσπαγαν
Ζords 7: Δεν με τρέλαναν, αλλά δεν τα λες και μάπα γιατί δεν αποκλείεται κάπως έτσι να είναι στο μέλλον αν φτιάξουν στα αλήθεια ένα megazord. Ειδικά το voyager πολύ cool.
Οπλά 8: Αρκετά καλά. Ωραία και η μηχανή του Γουίλ
Στολές 8: Μόνο του Τάιζον ήταν κάτι το σπουδαίο
Εισαγωγή 8: Αρκετά πρωτότυπη η αρχή της σεζόν καλύτερη και από των Boukenger
Tέλος Σεζόν/Σειράς 7: Ενάς χαμός, 32 επεισόδια ήταν λίγα για να μπει μια τάξη.
Moυσική 6: To χειρότερο τραγούδι στην ιστορία των rangers
Γενική βαθμολογία 7/10: Πολλά τραγικά λάθη σε αυτή τη σειρά. Αρκετά υποδυέστερη από τους Βοukenger. Δείτε τη μία φορά και καλά είναι. Δεν παλεύεται περισσότερες

Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Review - Power Rangers Operation Overdrive Empty Απ: Review - Power Rangers Operation Overdrive

Κυρ Αυγ 05, 2012 1:32 am
review updated
avatar
Darkman16
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονικη

Review - Power Rangers Operation Overdrive Empty Απ: Review - Power Rangers Operation Overdrive

Τετ Αυγ 29, 2012 4:17 pm
to tragoudi se sxesi me alla pragmatika itan xallai alla genika oxi katastrofiko akmi den eida oli tin season kamia 4 epeisodia den exw dei alla genika einai ligo berdemeni istoria gia na pw tin ali9eia a kati akomi gia mena oloi oi rangers einai kaloi senriaka oxi mono mack will kai rose
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Review - Power Rangers Operation Overdrive Empty Απ: Review - Power Rangers Operation Overdrive

Κυρ Σεπ 02, 2012 9:01 pm
Σενάριο 8: Δεν μπορώ να πω ότι είναι το καλύτερο που έχω δει, αλλά δεν μπορώ να πω ότι ήταν και τελείως πατάτα. πολύ Indiana Jones φάση πάντως. Μου άρεσε ιδιαίτερα το Once a ranger και περιμένω να το δω και σε άλλες σεζόν.
Ήρωες 6: Πλην του Μακ...όλοι οι άλλοι αδιάφοροι. Τίποτα περισσότερο...
Κακοί 7: Μετριότητα και εδώ. Οι δύο βασικοί ήταν μάπα, οι άλλοι πάλι...κάτι κάναν.
Ζords 7: Δεν ενθουσιάστηκα για ακόμα μια φορά. Έχω δει και χειρότερα βέβαια, αλλά σίγουρα έχω δει και πολύ καλύτερα.
Όπλα 7: Πάλι τίποτα το ιδιαίτερο.
Στολές 7: Θύμισαν λίγο turbo και ξενέρωσα, αλλά του Ty ήταν σχετικά καλή. πάλι μετριότητες όμως.
Εισαγωγή 8: Δίνει αρκετή έμφαση και δείχνει ότι πάει να βγει κάτι αρκετά καλό...που τελικά δεν βγαίνει!
Tέλος Σεζόν/Σειράς 7: Τίποτα το ιδιαίτερο. Άνετα μπορούσαν πιστεύω να κάνουν κάτι πολύ καλύτερο.
Moυσική 7: Δεν με ενθουσίασε, αλλά δεν μπορώ να πω ότι με χάλασε κιόλας. Αδιάφορο θα το χαρακτήριζα. Είχε όμως ορισμένα καλά κομμάτια στις μάχες.


Γενική βαθμολογία 7,1/10: Την είδα για να ξεμπερδεύω. Δεν μπορώ να πω ότι με χάλασε σαν σεζόν, αλλά σίγουρα δεν θα την ξανάβλεπα. Για μια φορά...καλή ήταν.
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Review - Power Rangers Operation Overdrive Empty Απ: Review - Power Rangers Operation Overdrive

Κυρ Σεπ 02, 2012 9:09 pm
ο Μακ ειναι ο κοκκινος?Ο Τάιζον δεν σου αρεσε?
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Review - Power Rangers Operation Overdrive Empty Απ: Review - Power Rangers Operation Overdrive

Κυρ Σεπ 02, 2012 9:12 pm
όχι. πολύ φλώρος!
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Review - Power Rangers Operation Overdrive Empty Απ: Review - Power Rangers Operation Overdrive

Τρι Απρ 01, 2014 4:32 pm
Σενάριο 7- Μέτριο έως κακό θα το χαρακτήριζα.Πολλή μυστικότητα και σε στυλ πράκτορες,κυνήγι θησαυρού κτλ,το θέμα με τον Μακ σε γεμίζει μεγάλα ερωτήματα,και εμένα δεν μ άρεσε καθόλου
Ήρωες 8- Η μαγκιά του Γουίλ και η ξερολιά της Ρόουζ προσωπικά με γεμίζουν,μέτριος ο Μακ παρότι έφαγε μεγάλη ανάλυση χαρακτήρα,μέτριοι προς κακοί οι υπόλοιποι,και σίγουρα περιμέναμε περισσότερα από τον Τάιζον.
Κακοί 6- Δυο αδέρφια που μαλώνουν και μάλιστα το ένα πολεμάει πυκνά,seriously?Πάει στο καλό οι γατούλες και ο νίντζα,αλλά αυτοί οι 2 ήταν πραγματικά τραγικοί,υποβάθμιζαν πολύ την σειρά.
Zords 7- Μόνο τα συμπληρωματικά μέχρι το νούμερο 10 μου άρεσαν.Τα βασικά,αυτά του Τάιζον και το τεράστιο πλοίο σκέτο χάλι για μένα.
Όπλα 6- Τίποτα το ιδιαίτερο,τίποτα το εντυπωσιακό 
Στολές 7- Εκτός απ του Τάιζον,ντομάτες όλες οι άλλες,κι ειδικά της κίτρινης που ήταν σαν μπουλντοκ δεν μ άρεσε καθόλου 
Εισαγωγή 8- Απ τα λίγα καλά της σεζόν νομίζω.Ωραία ήταν και σ έκανε να περιμένεις πολλά,χωρίς να επιβεβαιώνονται οι προσδοκίες σου
Τέλος σεζόν 7- Πατάτα αυτό με τον Μακ,απ την άλλη όχι κάτι το φοβερό,πρωτότυπη βέβαια η ιστορία του κόκκινου που τελικά έγινε κανονικός άνθρωπος

Γενική βαθμολογία 6,8- Ούτε κρύο,ούτε ζέστη.Την θεωρώ απ τις χειρότερες,αλλά έχουν βγει και πιο χάλια απ αυτές(βλέπε τούρμπο χΔ)
avatar
fdfbill
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 203
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013

Review - Power Rangers Operation Overdrive Empty Απ: Review - Power Rangers Operation Overdrive

Σαβ Αυγ 30, 2014 2:26 am
Καλο ηταν
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης