Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

+8
Mahad7
XameR_GT
teo1323
MCygo13
Costascss
bond tail
Red Forever
GEOHERO
12 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Φεβ 09, 2015 5:01 pm
Χρονια πολλά Smile


Red Forever έγραψε:Το ξανακοίταξα, δίκιο έχεις, είναι το rating σύστημα που είχε παλιά το Gamespot.

Κοιτάς κανένα PSN κλπ ή κοιτάς να δείς αν τα demo είναι αυστηρά για αυτούς που πάνε στα παρασκήνια(κοινώς σε event) ή αν είναι και ελεύθερο για το κοινό; Συνήθως κάτι τέτοια δεν είναι εντελώς ξηγημένα όσον αφορά δυτικά παιχνίδια για να υπάρχει επίτηδες clickbaiting στα σάιτ τους.
Για αυτό δεν το κάνω. Γενικά για να συνοψίσομε όλα αυτά που είπαμε σε τόσα θέματα: "Ο κόσμος των games είναι πολύ βρώμικος, ειδικά στην δύση".




Έχω κολλήσει, θέλω να πάρω καινούριο pc και επειδή δεν έχω χρόνο με τα διαβάσματα να ψαχτώ και να το σκεφτώ είμαι μπερδεμένος scratch Sad
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Φεβ 10, 2015 11:26 am
Λέω να ξεκινήσω shinkenger,τι λέτε,αξίζει???
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Φεβ 10, 2015 11:48 am
^Πολύ καλύτεροι απο τους samurai σίγουρα και μια απο τις καλύτερες σεζον σενται κατα την γνώμη μου, αξίζει
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Φεβ 10, 2015 3:51 pm
οι shinkenger είναι κορυφή απλά. Χαλαρά την ξανα έβλεπα σε αντίθεση με το αίσχος της saban...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Φεβ 10, 2015 10:50 pm
Ρε παιδιά άσχετο, μου φάνηκε ή μήπως μόλις τώρα κόψανε το Λαζόπουλο από τον αέρα ενώ άρχισε να μιλάει για "βαριά πολιτική;"
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Φεβ 10, 2015 11:43 pm
Μάλλον επειδή για λόγους υγείας έχουν μειωθεί πολύ οι πωλήσεις της Nescafe δείτε διαφημιστικό που έκανε... "Σώσε ένα σκιουράκι":

Αυτά που λέει είναι μαλα*&%$, πως γίνεται να με χαλάει ο τρίτος espresso μετά από δύο διπλούς ενώ με έναν φραπέ να τρέχω στην τουαλέτα?
Επίσης δεν είπε τίποτα για το ότι φράζει τις αρτηρίες και προκαλεί καρδιαγγειακά προβλήματα...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Φεβ 11, 2015 1:48 am
πράγματι λέει βλακείες το βίντεο. Ο Ηλίας για παράδειγμα έχει θέμα αν πιει φραπέ. Τον ενοχλεί στο στομάχι. Γενικώς αν πιεις φραπέ χωρίς να έχεις φάει τίποτα έχεις θέμα. Και εννοείται πως πειράζουν και τα νεύρα οι πολλοί καφέδες. Και γω αν φάω ζαμπονοτυρόπιτα ή κάτι παρεμφερές και πιω φραπέ τρέχω και δεν φτάνω. Πλέον μόνο κουλούρια ή κρουασάν παίρνω με τον φραπέ. Πάντως αμά δεν πιω φραπέ νιώθω πως κοιμάμαι ακόμα όλη μέρα. Δεν με πιάνει άλλος καφές  Razz
Το απόγευμα πίνω καπουτσίνο ή φρέντο ανάλογα τα κέφια. Στάνταρ 2 καφέδες τη μέρα πίνω
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Φεβ 11, 2015 2:00 am
^Ειδικά εμένα αν έχω άγχος ή έχω κοιμηθεί λίγες ώρες και πιο φραπέ με πιάνει ένας τρομερός πόνος στο στομάχι και λίγες ώρες μετά με πιάνει κόψιμο. Δεν το συζητάω αν έχω άδειο στομάχι μαζί με τα προηγούμενα..
Παλιά έπινα 2-3 φραπέδες την ημέρα αλλά μου ανέβηκε η πίεση και με έπιαναν δυνατές ημικρανίες, έτσι τον έκοψα και πίνω μόνο καπουστίνο και μια φορά στο δίμηνο έναν φραπέ. Από τότε είμαι μια χαρά.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Φεβ 11, 2015 2:08 am
και γω δεν πίνω με τίποτα 2 φραπέδες, με πιάνει τρέλα  lol!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Φεβ 11, 2015 2:25 am
^Και όμως νευρικότητα δεν με πιάνει εύκολα. Μόνο μια φορά μόνο που είχα να κοιμηθώ μέρες γιατί έρχονταν οι φίλοι μου στο σπίτι μου με βάρδιες, λες και το έκαναν επίτηδες, και ήπια σε μια μέρα 7 καφέδες διάφορων ειδών για να αντέξω. Στον 7 δεν μπορούσα να κάτσω σε καρεκλα, πήγαινα πάνω κάτω και ένιωθα τις φλέβες μου λες και ήταν έτοιμες να σκάσουν, μέχρι που τελικά κοιμήθηκα κανένα 12+ και συνήλθα. Από τότε αποφάσισα να λέω όχι στο ερώτημα "να έρθουμε να αράξουμε σπίτι σου" αν είμαι κουρασμένος, μου έκανε πολύ καλό (ειδικά στους βαθμούς μου).



Μάλιστα, το ατέι αθηνας έγινε παγκοσμίος ρεζίλι:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Η αλήθεια είναι ότι οποτε προσπαθώ να δω τους βαθμούς μου ή να πάρω κάποια βεβαίωση μέσα σε εξεταστική περίοδο χτυπάω το κεφάλι μου στο πληκτρολόγιο. Χωρίς πλάκα έχω μετρήσει και 1 ώρα.


Σκέφτομαι να μην πάω να γράψω αύριο γιατί δεν πιστεύω ότι περνάω και θέλω να κοιμηθώ.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Φεβ 11, 2015 2:32 am
τώρα που το λες και γω έκανα κάτι τέτοια στη σχολή. Οταν δίναμε ειδικά στα τελευταία εξάμηνα διαβάζαμε όλη νύχτα με τους φίλους μου, πίναμε καφέ για να αντέξουμε και πηγαίναμε και δίναμε κατευθείαν το μάθημα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Φεβ 11, 2015 11:42 am
Δείτε αυτό [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] το έπαιζα όταν ήμουν μικρός στο ps1 με γραμμένο cd αλλά δεν ήξερα οτι είχαν βγει για pc οι time force Shocked
Ξέρει κανείς αν υπάρχει σε torrent;
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Φεβ 11, 2015 2:14 pm
Green Rider έγραψε:τώρα που το λες και γω έκανα κάτι τέτοια στη σχολή. Οταν δίναμε ειδικά στα τελευταία εξάμηνα διαβάζαμε όλη νύχτα με τους φίλους μου, πίναμε καφέ για να αντέξουμε και πηγαίναμε και δίναμε κατευθείαν το μάθημα.
Αυτό έλεγα να κάνω αλλά επειδή όμως μόνο με αντιγραφή θα πέρναγα τα 2 μαθήματα που έγγραφα, παρόλου που ήταν σε καλή αίθουσα για αντιγραφή, είπα δεν γαμ&*^%?$ και κοιμήθηκα μέχρι τώρα.
Ίσως και να έκανα βλακεία γιατί μου έμενε μόνο 1 ώρα μέχρι την ώρα που έπρεπε να φύγω για τη σχολή.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Φεβ 11, 2015 11:52 pm
redlegend έγραψε:Δείτε αυτό [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] το έπαιζα όταν ήμουν μικρός στο ps1 με γραμμένο cd αλλά δεν ήξερα οτι είχαν βγει για pc οι time force Shocked
Ξέρει κανείς αν υπάρχει σε torrent;
Πρέπει να είναι το ίδιο παιχνίδι με το ps1 όπως το βλέπω, το οποίο πραγματικά είναι και άθλιο. Μόνο των lightspeed αξίζει στο ps1. Το άλλο είναι για να σπας τη κονσόλα...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Φεβ 12, 2015 12:11 pm
Green Rider έγραψε:
redlegend έγραψε:Δείτε αυτό [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] το έπαιζα όταν ήμουν μικρός στο ps1 με γραμμένο cd αλλά δεν ήξερα οτι είχαν βγει για pc οι time force Shocked
Ξέρει κανείς αν υπάρχει σε torrent;
Πρέπει να είναι το ίδιο παιχνίδι με το ps1 όπως το βλέπω, το οποίο πραγματικά είναι και άθλιο. Μόνο των lightspeed αξίζει στο ps1. Το άλλο είναι για να σπας τη κονσόλα...
Και εγώ αυτό νομίζω, το ίδιο πρέπει να είναι. Ποιο πολύ το ήθελα για να κάνω σύγκριση στα γραφικά, για αυτό είπα και για torrent, δεν δίνω σε καμία περίπτωση 15 € για αυτό.
Να φανταστείς οτι όταν το έπαιζα στα 4-5 μου, ο μεγαλύτερος εχθρός μου ήταν το κουμπί που αρχίζει την επόμενη πίστα ( μετα βρήκα οτι έπρεπε να πας σε αυτα τα στρογγυλα και να πατήσεις "χ" Razz ) πριν κανα δυο χρόνια που το ξανα έπαιξα, κυρίως λόγο νοσταλγίας, σε ένα απόγευμα το είχα τελειώσει και μου έμεινε και χρόνος
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 2 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Φεβ 12, 2015 1:23 pm
Πόπο πρέπει να διέγραψαν τα πάντα στο ΜΕGA.co από power rangers. Κάντε τσεκ...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης