Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

Πως σας φάνηκε το 7ο επεισόδιο;

2 - 100%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Σύνολο Ψήφων: 2
 
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Πως σας φάνηκε το 7ο επεισόδιο του Another; 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Πως σας φάνηκε το 7ο επεισόδιο του Another; Empty Πως σας φάνηκε το 7ο επεισόδιο του Another;

Δευ Σεπ 22, 2014 9:50 pm
Έβδομο επεισόδιο:
"Sphere joint"
Σε αυτό το επεισόδιο θύματα της κατάρας της τάξης 3-3 πέφτει ένας καθηγητής και η μητέρα του.
Οι μαθητές μετά από αυτό το σοκαριστικό συμβάν κατάλαβαν ότι η κατάρα είναι ακόμα ενεργή αποφάσισαν ότι δεν υπάρχει πλέων λόγος να μην υπάρχει ο Κοΐτσι και η Μέη και έτσι έγιναν πάλι ορατοί. Ενώ ο Κοΐτσι ανησυχεί ότι είναι αυτός ο επιπλέον μαθητής αυτήν την χρονιά (δηλαδή είναι νεκρός χωρίς να το ξέρει). Αργότερα ο Κοΐτσι και η παρέα του μαθαίνουν για έναν άντρα, πρώην μαθητή της τάξης 3-3 του 1983, ο οποίος ισχυρίζεται ότι είχε σταματήσει την κατάρα το 83.
_____________________________________

Εξαιρετικό. Αυτό που έγινε στην αρχή με τον δάσκαλο ήταν σοκαριστικό. Ειδικά εμένα μου ξύπνησε μνήμες από την πρώτη δημοτικού που έκανε το ίδιο η δασκάλα μας μπροστά στα μάτια μας. Δεν το θυμάμαι καλά το περιστατικό (μόνο κομματάκια από το τι έγινε) αλλά η μάνα μου λέει ότι όλοι οι μαθητές ήμασταν σε σοκ για μήνες. Shocked
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πως σας φάνηκε το 7ο επεισόδιο του Another; Empty Απ: Πως σας φάνηκε το 7ο επεισόδιο του Another;

Δευ Σεπ 29, 2014 1:52 pm
^ Σοβαρά, έχεις πάθει το ίδιο? Shocked μα καλά ποιος πάει και αυτοκτονεί μπροστά σε μια τάξη πρώτης δημοτικού ?

Εξαιρετικο θα πω και εγω, μεγάλη αυτοθυσία του δάσκαλου για να τους σώσει αλλά δυστυχώς πήγε χαμένη
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Πως σας φάνηκε το 7ο επεισόδιο του Another; 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Πως σας φάνηκε το 7ο επεισόδιο του Another; Empty Απ: Πως σας φάνηκε το 7ο επεισόδιο του Another;

Δευ Σεπ 29, 2014 2:26 pm
redlegend έγραψε:^ Σοβαρά, έχεις πάθει το ίδιο? Shocked μα καλά ποιος πάει και αυτοκτονεί μπροστά σε μια τάξη πρώτης δημοτικού ?

Εξαιρετικο θα πω και εγω, μεγάλη αυτοθυσία του δάσκαλου για να τους σώσει αλλά δυστυχώς πήγε χαμένη
Ήταν τρελή, όπως και αυτός ο καθηγητής.

Τώρα θυμήθηκα ότι για να ξεχάσουμε το περιστατικό μας άλλαξαν τάξη και μας έκαναν πλύση εγκεφάλου λέγοντας μας κάθε μέρα ότι δεν ήταν τίποτα και πρέπει να το ξεχάσουμε (και αν κρίνω από τον εαυτό μου το κατάφεραν).
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πως σας φάνηκε το 7ο επεισόδιο του Another; Empty Απ: Πως σας φάνηκε το 7ο επεισόδιο του Another;

Πεμ Αυγ 17, 2017 3:58 pm
Κυλίσαμε, πάλι Smile εξαιρετικό
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης