Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

+16
CMPunk
Mahad7
siderislol
teo1323
chrys97
siston
johnny_salonica
Costascss
tim
bond tail
XameR_GT
rainbow_326
General_Steve_93
Zer0
MCygo13
GEOHERO
20 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Ιουν 20, 2014 11:54 pm
Ήταν ένα παράδειγμα για το πως σκεφτόμουν στην ηλικία σου χοντρικά, γενικώς ως έφηβοι, οι άνθρωποι είναι υπερβολικά μπερδεμένοι λόγω των πάμπολων αλλαγών που γίνονται στο μυαλό και το σώμα τους. Οι κοπέλες την γλυτώνουν στα 17 τους και το σταματάνε αυτό αλλά εμείς μπορεί να φτάσουμε μέχρι τα 21 μας και να μην έχουμε φύγει από τη εφηβεία.

Άμα τρολλάρεις άλλους με trap θυμίσου να κάνεις και αυτό μετά :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουν 21, 2014 12:01 am
Την πηρα ηδι παω να τη δοκιμασω  lol!  και θα αφησω και μια εδο να δο πιος θα μαντεψει και παrακαλο οπιος ξερει μην μιλισει
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουν 21, 2014 7:35 pm
Red Forever έγραψε:
Costascss έγραψε:Very Happy 
Δεν είναι ότι δεν μπορείς να το δεις ή να το αντέξεις, είναι το τι πρέπει να βλέπουμε και τι όχι, και τι μπορεί να κάνει αυτό σε κάποιον. Μπορεί και να μην κάνει τίποτα απολύτως καμία ζημιά σε εσένα ή σε μένα αλλά γιατί να πάρουμε αυτό το ρίσκο.
Τον τελευταίο καιρό διαβάζω βιβλία ψυχολογίας και βλέπω βίντεο για το υποσυνείδητο τα οποια δείχνουν ότι μέχρι και τα πιο απλά πράγματα σε επηρεάζουν τεράστια. Μέχρι και ένα ποτήρι ζεστό ρόφημα μπορεί να επηρεάσει τις αποφάσεις σου.

Έλα ρε, ντάξει υπερβολές τωρα. Δεν είμαστε και τυπάδες που σχεδόν καήκαμε στην πισίνα στα 3 μας για να έχουμε τέτοιους φόβους.

Σκέψου το γεγονός οτι δεν ξέρουμε ακόμα πως λειτουργεί βιολογικά το υποσυνείδητο και από που προέρχεται συνήθως βγάζει αυτές τις θεωρίες εντελώς τρύπιες. Άσε που ακόμα και να ξέραμε, έχουν περάσει τόσοι μεγάλοι επιστήμονες που ακόμα δεν καταλαβαίνουν πως λειτουργεί το μυαλό του κάθε ανθρώπου, από αρχαιοτάτων χρόνων.

TL;DR : Κάθε μυαλό λειτουργεί διαφορετικά, και μερικές στατιστικές στο συγκεκριμένο θέμα δεν βγάζουν πολύ νόημα δυστυχώς. Ο μικρός μπορεί να αντέχει πράγματα που εσύ και εγώ δεν θέλουμε καν να σκεφτόμαστε και το αντίθετο. Η γονικές συναινέσεις κλπ, είναι απλά χοντρικοί κανόνες.
Γιατί το κάνεις αυτό? (για να μην παρεξηγηθώ λέω για το Berserk και το Saya no Uta)
Όπως είπα, μπορεί να το αντέξει μπορεί και όχι, γιατί να το πάρουμε το ρίσκο?. Δεν υπάρχει λόγος.
Μην υποτιμάς τις μελέτες-παρατηρήσεις που έχουν γίνει. Πχ. όταν από τους 100 ανθρώπους οι 90 αντιδρούν κάπως όταν κάνουν κάτι, όπως το να πίνουν ζεστό ρόφημα, τότε είναι κατά 90% σίγουρο ότι θα κάνεις το ίδιο. Οι άνθρωποι είναι περίπλοκοι γιατί σε αντίθεση με αλλα ζώα "χτίζει" με την εμπειρία το μεγαλύτερο μέρος των εγκεφαλικών νεύρων. Ωστόσο και πάλι έχουμε κοινά πρότυπα (διαδρομων), γι'αυτό αντιδρούμε παρόμοια σε ερεθίσματα. Το καλύτερο παράδειγμα ανθρώπων που χρησιμοποιούν επιτυχημένα αυτές τις μελέτες είναι οι διαφημιστές/πολίτες (ο πατέρας μου χρησιμοποιεί κάποια τέτοια tricks και λέει ότι πετυχαίνουν).

Πιστεύω ότι πρέπει να αρχίσει από πιο χαμηλά πχ μια καλή αρχή είναι το Elfen Lied (χαλαρή αρχή αλλά καλή).


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Costascss στις Σαβ Ιουν 21, 2014 7:38 pm, 1 φορά
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουν 21, 2014 7:38 pm
Το εχω δει το elfen lied i love lucy/kaede/nyu chan  love
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουν 21, 2014 7:59 pm
Όλο θέλω να το πω και το ξεχνάω, μπορείτε να μου πείτε αν έχετε το FF Type-0 compressed και αν ναι πως το κάνατε? Το psp iso compresser v.1.4 που έχω δεν με αφήνει, λέει ότι είναι αλλοιωμένα με το patch. help.

Shocked  κάνατε πολλά θέματα, δεν το είδα πριν γράψω το προηγούμενο post μου (αλλάξατε σελίδα).

Βλέπω τα video αυτού του τύπου γιατί έχει πλάκα έτσι όπως ουρλιάζει σαν κοριτσάκι, σε αυτό το video έιχει πολύ γέλιο στο 2:31:
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουν 21, 2014 8:02 pm
Α ειδες και τι εγραψα τοτε απαντα στη pic ειναι η δεν ειναι trap ????  Question οσο για το compressed γιατι να το κανεις?
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουν 21, 2014 9:48 pm
Costascss έγραψε:Γιατί το κάνεις αυτό? (για να μην παρεξηγηθώ λέω για το Berserk και το Saya no Uta)
Όπως είπα, μπορεί να το αντέξει μπορεί και όχι, γιατί να το πάρουμε το ρίσκο?. Δεν υπάρχει λόγος.
Μην υποτιμάς τις μελέτες-παρατηρήσεις που έχουν γίνει. Πχ. όταν από τους 100 ανθρώπους οι 90 αντιδρούν κάπως όταν κάνουν κάτι, όπως το να πίνουν ζεστό ρόφημα, τότε είναι κατά 90% σίγουρο ότι θα κάνεις το ίδιο. Οι άνθρωποι είναι περίπλοκοι γιατί σε αντίθεση με αλλα ζώα "χτίζει" με την εμπειρία το μεγαλύτερο μέρος των εγκεφαλικών νεύρων. Ωστόσο και πάλι έχουμε κοινά πρότυπα (διαδρομων), γι'αυτό αντιδρούμε παρόμοια σε ερεθίσματα. Το καλύτερο παράδειγμα ανθρώπων που χρησιμοποιούν επιτυχημένα αυτές τις μελέτες είναι οι διαφημιστές/πολίτες (ο πατέρας μου χρησιμοποιεί κάποια τέτοια tricks και λέει ότι πετυχαίνουν).

Πιστεύω ότι πρέπει να αρχίσει από πιο χαμηλά πχ μια καλή αρχή είναι το Elfen Lied (χαλαρή αρχή αλλά καλή).

Γιατί καλέ, οι άνθρωποι ως ζώα έχουν περισσότεροι αντοχή στην ωμή και αμετάκλητη βία παρά στην ψυχολογική φθορά.
"Υποτιμάω" τις μελέτες γιατί συνήθως είναι απλά στατιστικές έρευνες και όχι πολυδιάστατες με τις πολύπλευρες παραμέτρους που υπάρχουν στο ανθρώπινο μυαλό, δυστυχώς είναι πολύ απλοϊκές έρευνες.

Όσο για ερεθίσματα, πάνω κάτω πέφτουν στην ίδια κατηγορία ιδίως όταν ακούς πράγματα του στύλ "75% των ανθρώπων μπορούν να υπνωτιστούν."

Μου αρέσει που κάνουμε όλη αυτήν την συζήτηση και αμέσως προτείνεις το Elfen Lied. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Αν είναι έτσι να του προτείνω να διαβάσει το Chaosic Rune και να δεί το Narutaru.



Το πιο αστείο είναι ότι μας λέει ότι το έχει δεί...τώρα βέβαια εδώ αναρωτιέμαι από την απάντηση αν το κατάλαβε, μιας και όπως το Monster είναι κυρίως ψυχολογικά θρίλλερ και μπορεί να περάσουν στο ντούκου αν δεν ξέρεις μερικά πράγματα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουν 21, 2014 10:03 pm
Καλά η έρευνες που γίνονται της πλάκας είναι καταρχήν δεν ρωτάνε τους παίχτες η θεατές αλλά κάτι υπερβολικές 50αρες μαμάδες και γιαγιάδες που μεγαλώνουν 30αριδες μπεμπιδες η είναι απλά στενομιαλες και μια ζωή θα σκέφτονται τα ίδια και τα ίδια

Όσο για το monster δεν το λες και τρομακτικό είναι απλά ένα ωραίο anime δεν τρομάζεις κιόλας 

Επίσης πολύ μας υποτιμάτε τους μικρότερους  έχοντας μεγαλώσει στη ίδια οικογένεια με εφήβους ενώ εγώ ήμουν ακόμα 5-6 έχω να πω ότι έχω δει από μικρός αρκετά φρικιαστικα πράγματα από πολύ μικρός θυμάμαι ακόμα ήμουν πολύ μικρός και έβλεπα τον αδερφό μου να παίζει doom στον υπολογιστη με τους φίλους του και παρόμοια σε σχετικά περασμένες ώρες για ένα μικρό καθ μου έμοιαζε από τα ποιο φυσιολογικα πράγματα μέσα στο σπίτι με αυτά που έβλεπα κάθε μέρα
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουν 21, 2014 10:17 pm
Τωρα μου κινησαις την απορια να ροτισω τη χρειαζεται να ξερω? ο επισης το saya no uta μοολις τελειοσα το ending Που ολλα γηνονται κανονικα και η saya ερχεται να σε δει μια τελευταια φορα χωρις να σου πει τιποτα και να διξει τον εαυτο της δεν επαθα τιποτα τελικα παντος
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουν 21, 2014 11:58 pm
@redlegend : Wait, WHAT? Εδώ μιλάμε για στατιστικές που γίνονται από σοβαρούς επιστήμονες και είναι βάση μοντέρνας ψυχιατρικής μέχρι να τελειοποιήσουμε μεθόδους που θα μας δώσουν καλύτερα αποτελέσματα. Όσο και αν τα βαράω αυτά που διαβάζει ο Costass, είναι καλώς ή κακώς η ελάχιστη γνώση που έχουμε στο θεμά.

Αυτό για το Monster που λές, έρχεσαι στα λόγια μου, είναι καθαρό ψυχολογικό θρίλλερ, αν δεν το καταλάβεις δεν πρόκειται να νοιώσει φόβο, όσο μικρός και αν είναι.

Και εγώ θυμάμαι που έπαιζε Doom ένα φιλαράκι στην δευτέρα δημοτικού μιας και ο μεγάλος του αδερφός το είχε πάρει αλλά δεν καταλάβαινα χριστό γιατί ήταν πιξελιασμένο του κερατά. lol! Άλλο να πιάσεις κάτι τέτοιο και άλλο να δείς πχ...Corpse Party. Γενικώς τέτοια δεν σου κάνουν τίποτα, υπάρχουν χειρότερα που μπορούν να σε επηρρεάσουν, πχ

Έπρεπε να κάνω μια εργασία θυμάμαι στην πρώτη γυμνασίου στην γεωγραφία για μια ήπειρο και έπρεπε να την κάνω καλή για να πάρω το 20 να μου ξεστραβώσει ο μέσος όρος γεωγραφίας και είχα ξεκωλωθεί να ψάχνω για πληροφορίες...δυστυχώς ορισμένες πληροφορίες είναι κοινή θέα όπως το Hotel Rwanda, τα διάφορα πειράματα με πυρηνικά και βιολογικά όπλα, αιμοβόροι θάνατοι από στρατιωτικά coup, τις χίλιες δύο αρώστιες που έχουν τα μικρά και δεν σημαζεύεται...μόλις τελείωσα με αυτά, το Berserk που τόσο καιρό φοβόμουνα και δεν θυμάμαι και εγώ τι άλλο θεωρούσα τρομαχτικό δεν μου έκανε τίποτα. Με το που το κατάλαβαν οι γονείς μου φλιπάραν και από τότε με πρόσεχαν πιο πολύ, για καλό ή για κακό.

@bondtail : ...Είσαι σίγουρος ότι το διάβασες και το έπαιξες κανονικά και δεν σκίππαρες τίποτα? Ή απλά είδες τα τέλη στο youtube?
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Ιουν 22, 2014 12:14 am
Απο τη στιγμη που ο funimori επαθε το ατιχιμα στη στιγμη που αρχισαι να τα βλεπει ολα με τον τροπο που τα βλεπει(δεν ξερω πος να το περιγραψω) στη στιγμη που γνορισαι τη saya τη στιγμη που γα......ε τη saya(oλες της φορες) μετα που η saya πηρε τον γητονα  του εκανε οτι εχει παθει ο funimori μεχρι που σκοτοσε την οικογενια του και βιασε τη saya και μετα τον εφαγαν μετα εκανα το ending Που γηνονται ολλα κανονικα
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Ιουν 22, 2014 1:19 am
A, οκ, το πρώτο τέλος κουτσά στραβά το βρήκες. Καλή φάση, τουλάχιστον βρήκες το πιο ευτυχισμένο και ανθρώπινο τέλος. lol! Τα άλλα δύο που σου μένουν... lol! Αυτό που έχει ο Fumiori το βάζουν στο παιχνίδι ως "αγνωσία", μια περίεργη μορφή της τουλάχιστον.

Αγνωσία γενικώς, για όσους ενδιαφέρονται, είναι ένα σύνολο ασθενιών που δεν εξηγούνται ακριβώς από το πως προήλθαν τις περισσότερες φορές, όπως η δυσλεξία, η άλεξια και άλλα πράγματα :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι που κατάφερες και το έβγαλες τον πρώτο σου γύρο μέσα σε μια μέρα...δεν σε τάραξε τίποτα από όσα είδες εκεί μεσα? Ούτε οι επιπτώσεις των δράσεων των δύο πρωταγωνιστών έξω από την διεστραμμένη πραγματικότητα που βλέπει ο πρωταγωνιστής?
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Ιουν 22, 2014 1:32 am
Ναι το εκανα μεσα σε καρι ωρες γιατι τραβηξαι το ενδιαφερον μου αλλα καπου στις 8 ωρες βαρεθηκα και ειπα κανω το μικρο ending αυριο παω και για τα αλλα 2 και αυτο το fleshy στιλ δεν με ταραξαι πιο πολυ οταν φανταζομουν πος θα ηταν η saya αλλα αφου τεχνικα δεν την ειδα ποτε δεν επαθα τιποτα.

Μια στιγμη εχω αγνοσια δλδ?  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Ιουν 22, 2014 2:09 am
Ξέρεις τι? Ξαναδοκίμασε να το παίξεις όταν πια φτάσεις τα 19 σου και έχεις κάποιες εμπειρίες παραπάνω, έχω την εντύπωση ότι δεν το περάσεις τόσο στο ντούκου τότε.

Ε, όπως είπα, η αγνωσία είναι ένα σύνολο ασθενείων χωρίς ιδιαίτερα γνωστή προέλευση που αφαίρουν συνήθως μια ή παραπάνω ιδιότητες από τον άνθρωπο. Εσύ υποτίθεται έχεις δυσλεξία? Αν επιτρέπεται, από ατύχημα, εκ γενετής ή τυχαία σε πήγαν οι γονείς σε γιατρό επειδή σκίππαρες λέξεις και υπήρχαν ανορθογραφίες στις ασκήσεις σου?
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Ιουν 22, 2014 2:22 am
Τυχαια με πηγαν στο γιατρο επιδει σκιπαρα λεξεις μικρος καλα τις ανορθογραφιες μην τις πιασουμαι καλητερα  lol!  


Οταν φτασω τα 19 απλα απο περιεργια τη θα αλλαξη περιπου?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Ιουν 22, 2014 2:24 am
μεγάλη ζημιά τρία πράγματα αυτό το καλοκαίρι για μένα

1. FF Type-0 (PSP)
2. FF III (DS)
3. Steam Summer Sales

εχώ καεί/καταστραφεί τέλος  lol!
καλά για maa, fifa14, hitman absolution ούτε λόγος. Αυτά είναι τα κλασσικά καυσόξυλα  lol!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης