Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

+15
giannhsgr
GokaiSilver99
Neo-RedRanger
Mahad7
Nikolas 200
rainbow_326
antonito91
falconara90
CMPunk
MCygo13
Zer0
johnny_salonica
Green Rider
chrys97
BnsGoldRanger
19 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Empty βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

Σαβ Απρ 12, 2014 4:45 pm
καλησπερα παιδια, εδω και μια βδομαδα παιδευομαι με εναν που βρηκα στο youtube παιζει να τον εχετε ακουστα βαζει παλιες διαφημισεις του 90' και διαφορα cd τραγουδια του 90'  εχει βαλει κ μια διαφημισει με παουερ ρειντζερς ετσι τον ρωτησα αν εχει κανενα επεισοδιο απο τα παλια, μιλησαμε στο τηλεφωνο και μου ειπε πως ΝΑΙ εχει παρα πολλα επεισοδια απο MMPR  απο αντ1 επισης εχει και VR TROOPERS , HEEMAN ,ACTION MAN και οτι αλλο θες απο εκεινη την εποχη! μου ειπε πως πουλάει το καθε επεισοδιο 20 ευρω... αν ειναι δυνατον πανακριβα μου ειπε πως τα ανταλαζει επισης αλλα αυτος τωρα μαζευει διαφημισεις του 90' εχει παρα πολλες αλλα θελει κ αλλες εψαξα σαν τρελος να του βρω αν εχει μεινει τπτ απο τις κασσετες που ειχα με το ζοορι βρηκα 10 που τις εχει κιολας μαλλον.. ετσι τον ειπα αν θελει κατι αλλο ωστε να τα ανταλαξουμε μου ειπε αν εχω cd του 90' εψαξα ρωτησα τους παντες βρηκα γυρο στα 20 cd του τα εδειξα τα εχει και αυτα εκανα τα παντα δεν μπορω να πληρωσω 20 ευρω το επεισοδιο πειτε μου λυσεις ωστε να παρουμε τα επεισοδια.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Empty Απ: βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

Σαβ Απρ 12, 2014 6:03 pm
Τον ίδιο τον είχε βρει και ο cmpunk παλιότερα αλλά δεν έβγαλε άκρη ελπίζω να είσαι ποιο τυχερός αλλά κρατά μια επιφύλαξη και μην του δώσεις αμέσως το υλικό αν δεν έχεις αντιγράφω ούτε το δώσεις λεφτά αν δεν έχεις δει το υλικό του πρωτα
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Empty Απ: βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

Σαβ Απρ 12, 2014 6:08 pm
εγω δεν θα συνεχιζα να μιλαω μαζι του. 20 ευρω το επεισοδιο?Αν ειναι δυνατο.Δηλαδη 10 επεισοδια 200 ευρω?Αν δεν ριξει την τιμη μην συνεχισεις να μιλας μαζι του. Χανεις το χρονο σου και μπορει στο τελος να σου κανει καμια απατη
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Empty Απ: βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

Σαβ Απρ 12, 2014 6:53 pm
τι λέει ρε το άτομο που θέλει και λεφτά. Κάντου μια καταγγελία να πάει φυλακή να βάλει μυαλό  Evil or Very Mad
Zer0
Zer0
Συντονιστής
Συντονιστής
βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  1_zpsae76d156
βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Hajime_no_Ippo_Group
βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Got_zpsb88bd570
βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Sao2_zps849de89d
βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Sao_zpsdcbd3f12
βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  1_zpsa9a6fc63
βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  1_zpsbe8574b7
Αριθμός μηνυμάτων : 1670
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2013
Ηλικία : 27
Τόπος : ροδος

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Empty Απ: βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

Σαβ Απρ 12, 2014 9:03 pm
ακου φιλε μου τι θα κανεις θα πεις θελω την κασετα να δω να μην ειναι καμια απατη αμα σου την δωσει και ειναι σε cd θα το κανεις record μεσω vlc δεν ξερω αμα εχεις βιντεοκασετα και το συνδεεϊς στο pc, υπαρχει ενα προγραμμα που το κανεις record τελος παντων, αμα σου δωσει την κασετα εχει καλως το κανεις record και του την δινεις πισω και του λες οτι το εχουμε το επεισοδιο αυτο το εχω κανει μια φορα αυτο  

η αλλη λυση ειναι να βαλουμε ο καθενας απο 1 € 

και αυτος 20 € νομιζω ξερω ποιον λες notis κατι ειναι δεν θυμαμαι αυτος ψαχνει κατι τετοια οσο για την ανταλαγη που λες μετα cd εχω κατι cd toy 90' θα ρωτησω την μανα αμα δεν τα θελει σου τα στελνω για να γινει η ανταλαγη (λοιπον τι λετε ? )
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Empty Απ: βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

Σαβ Απρ 12, 2014 10:19 pm
παιδια τσαμπα μιλαω μαζι του ειναι πολυ μην πω... με μαλωσε κιολας που του ειπα οτι ειναι ακριβα τα επεισοδια που πουλαει δλδ εγω που εχω βαλει παρα πολλα επεισοδια απο ζεο και τουρμπο οπως και αλλα παιδια του λεω τι επρεπε να γινουμε εκαττομυριουχοι? και λεει ναι αλλα μαλλον εισαι βλακας που δεν το εκανες λεει μαλλον δεν ξες τι θα πει παιδικο του 95' και λεω εσυ δεν ξες τι θα πει να μοιραζετε κατι που θελουν να το δουν και αλλα παρα πολλα παιδια και τελος μαγκες το αφηνα να παει να..... αντε να μην πω.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Empty Απ: βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

Κυρ Απρ 13, 2014 12:14 am
αχ και να τον είχα μπροστά μου. Μόνο αυτό σου λέω.  slug
johnny_salonica
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Amightymorphin_zps89209bd6
Αριθμός μηνυμάτων : 720
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Empty Απ: βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

Κυρ Απρ 13, 2014 12:16 am
Μην ασχολείσαι μαζί του. Άκου εκεί χρήματα. Δηλαδή όσοι έχουν κάνει προσφορά σε αυτό και σε όλα τα υπόλοιπα φόρουμς του πλανήτη θα έπρεπε να είναι εκατομμυριούχοι. Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά και μόνο κάποιος "παράξενος" θα μπορούσε να πει κάτι τέτοιο.
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Empty Απ: βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

Κυρ Απρ 13, 2014 12:35 am
τον αφηνω παιδια μαπα ειναι ο τυπας μιση ωρα μου εκανε προλογο εκει περα με ζαλησε ειστε ασχετοι λεει δεν ξερετε τι θα πει παιδικο του 90' εγω λεει ημουν χαζος που εκατσα κ τα εγραφα ? τωρα ηρθε η ωρα να ανταμιφθω και λεει δλδ κανει 1 ευρω το λεπτο βρειτε λευτα και πληρωστε για να τα παρετε notis thomopoulos ειναι στο fb & youtube.
Zer0
Zer0
Συντονιστής
Συντονιστής
βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  1_zpsae76d156
βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Hajime_no_Ippo_Group
βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Got_zpsb88bd570
βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Sao2_zps849de89d
βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Sao_zpsdcbd3f12
βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  1_zpsa9a6fc63
βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  1_zpsbe8574b7
Αριθμός μηνυμάτων : 1670
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2013
Ηλικία : 27
Τόπος : ροδος

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Empty Απ: βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

Κυρ Απρ 13, 2014 8:28 am
καταλαβα αυτος ψαχνει λεφτα, τον ενοιαξε που τα εγραφε καταρχην δεν εχει το δικαιωμα να τα πουλησει τοσο γιατι δεν ειναι δικα του τα βιντεο το ελαχιστο που μπορει να πουλησει την κασετα ειναι 3 € και εξαλλου δεν ξερουμε τι θα πει παιδικο αυτος δεν ξερει τι θα πει παιδικο επειδη ολοι βλεπαμε απο εδω τα παιδικα του 90΄μερικοι τα προλαβατε ολα γιατι ειστε παιδια του 80' οποτε εσεις φαγατε τα παιδικα με το κουταλι εγω ετσι και ετσι επειδη ειμαι του 96' και για αυτο το λογο πρεπει να τα πουλαει 3 € επειδη ειναι παλια (αλλα σπανια μαλον αυτος επειδη λεει οτι ειναι σπανια και για αυτο τα πουλαει 20 € ) και παλι επεπε να τα πουλησει λιγοτερα, αμα θελετε μπορω να του μιλησω να μας κανει καμια εκπτωση
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Empty Απ: βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

Κυρ Απρ 13, 2014 9:34 am
Αν σου ζητήσει χρήματα μην προσπαθείς καν δεν νομίζω ότι είναι σωστό να ξοδεύουμε χρήματα στις εποχές που ζούμε έτσι επίσης δεν είναι δίκαιο ούτε για εσένα ούτε για κάποιον άλλο που θα πληρώσει να τα ανεβάσει έτσι απλά χωρίς κέρδος αν συμβιβάζεται με ανταλλαγή υλικού τότε κάνε μια προσπάθεια αν έχεις αντίγραφο φυσικά
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Empty Απ: βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

Κυρ Απρ 13, 2014 12:45 pm
και τώρα να τον τσακώσει αυτόν κανένας με τα επεισόδια γραμμένα από τότε να του πει 'επ αυτά φιλαράκι είναι πειρατικά και τα πουλάς?και τσααααααακ αααααντε γειαα!!!'
CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Empty Απ: βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

Κυρ Απρ 13, 2014 1:38 pm
Μην του δωσει κανενας τιποτα.Εγω προσωπικα ειχα μαζεψει οταν μιλαγαμε 100 διαφημισεις περιπου και θα συναντιομασταν να ανταλαζαμε.Σε καποια φαση αλαξε την συμφωνια και ηθελε να μου δωσει αλλες σειρες πρωτα και αν ειχα σπανιο υλικο στις διαφημισεις θα μου εδινε και τους power και καλα στην επομενη συναντηση.Bns αν ξαναμιλησετε και συμφωνησετε για ανταλαγη διαφημισεις με επεισοδια στειλτες σε μενα,θα τις ενωσω με τις δικες μου και και η ανταλαγη θα γινει χερι με χερι(αφου ελεγξω τι δινει πρωτα).Αν γινει ταχυδομικως 100%  θα σε κοροιδεψει.
Για λεφτα ουτε συζητηση.
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Empty Απ: βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

Κυρ Απρ 13, 2014 2:18 pm
αντε ρε μου την εχει σπασει που ειπε βγαλε τα cd του τα σπανια που εχεισ φωτο να δω ποια ειναι κ τα βγαζω μια ωρα παιδευομε του τα στελνω κ ουτε καν με απανταει με εγραψε και λεει εε μην τα θελετε κ ολα ετοιμα αν ψαχνετε κατι πρεπει να παιδευτειτε εσεις αυτη η γενια που ειστε ολα ετοιμα τα θελετε στο χερι εε δεν ειναι ετσι λεει , και οσο για την 10 διαφημησεις που εχω τις εχει μου ειπε κ αυτος αλλιως θα τις ηθελε.
CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε  Empty Απ: βρηκα επεισοδια απο εναν που σιγουρα δεν εχουμε

Κυρ Απρ 13, 2014 2:36 pm
Τι φωτογραφιες βγαζεις?Δεν καταλαβα.
Πες του οτι βρηκες διαφημισεις για κασετες απο παγωτα vr troopers,koukouroukou power rangers ninja,δημιτριακα και αλλες πολλες(απο αλλα μελοι του φορουμ) που θα τα δει οταν τα ανταλαξουμε,μην τα θελει ολα ετοιμα στο χερι...Τι παει να πει τις εχει, και εμεις μπορει να εχουμε τα επεισοδια που εχει(καμια 20αδα εχει).
Οι διαφημισεις πες του ειναι πολυ πιο σπανιες απο τα παιδικα που εχει.Τα παιδικα ολο και καποιος τα εγραφε.Τις διαφημισεις ελαχιστοι.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης