Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Ποια είναι η άποψη σας για τα achievements? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια είναι η άποψη σας για τα achievements?

Τετ Δεκ 31, 2014 12:31 am
απλά αν δεις πόσα ξαναπήρα στο steam που τα είχα σε cd ή τα είχα τερματίσει για τη νέα πρόκληση των achievement τα λέει όλα. Εδώ το Code Veronica X πήρα την HD έκδοση στο 360 όπως είχα κάνει και με το 4 HD για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Τρομερή πατέντα αυτό που σκέφτηκαν
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Ποια είναι η άποψη σας για τα achievements? - Σελίδα 2 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Ποια είναι η άποψη σας για τα achievements? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια είναι η άποψη σας για τα achievements?

Τετ Δεκ 31, 2014 3:01 pm
^Ναι και εγώ το έχω κάνει. Αλλά δυστυχώς έχω κάνει και το άλλο, αγόρασα games που ήδη είχα (χωρίς achievments και στις δυο εκδόσεις) γιατί ξέχασα ότι τα έχω σε cd, όπως το Mirror's Edge.

Εδώ και παραπολύ καιρό δεν έχω κατεβάσει πειρατικά (εκτός του Shadow of Mordor που είναι ακόμα ακριβό) λόγο των achievment. Από την άλλη, αυτά είναι η καταστροφή μας, τώρα θα είχα λεφτά να πάρω καινούριο pc.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ποια είναι η άποψη σας για τα achievements? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια είναι η άποψη σας για τα achievements?

Τετ Δεκ 31, 2014 3:39 pm
Ντάξει εγώ μπορεί να αγόρασα πάρα πολλά παιχνίδια το 2014 αλλά πολλά λεφτά δεν χάλασα αφού έπαιρνα σε sales τα πάντα -80%+ και στο pc και στο xbox. Πάντως ξεκάθαρα αξίζει να πάρεις καλό pc πλέον. Σχεδόν τα πάντα βγαίνουν στο pc πια
avatar
gt1993
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2013
Ηλικία : 31
Τόπος : Κυπρος

Ποια είναι η άποψη σας για τα achievements? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποια είναι η άποψη σας για τα achievements?

Δευ Μαρ 09, 2015 8:56 pm
Καλα που υπαρχουν αλλα δεν τρελαθηκα κιολας καποτε τα μαζευα αλλα οχι πια δεν εχω πλεον χρονο η ορεξη
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης