Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Lost galaxy vs sentai gingaman συγκριση πρωτου επισοδιου Empty Lost galaxy vs sentai gingaman συγκριση πρωτου επισοδιου

Πεμ Αυγ 22, 2013 4:49 pm
Πιο πρωτο επισοδιο σας αρεσε πιο πολυ των lost galaxy η τον gingaman ?
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Lost galaxy vs sentai gingaman συγκριση πρωτου επισοδιου Empty Απ: Lost galaxy vs sentai gingaman συγκριση πρωτου επισοδιου

Πεμ Αυγ 22, 2013 4:53 pm
Χτες ειδα το πρωτο επισοδιο gingaman και σε σχεση με τους lost galaxy δεν μου αρεσε καθολου οι σεζον εχουν τεραστιες διαφορες ουτε καν ιδιους κακους δεν εχουν το μονο κινο ειναι οτι ο αδερφος του κοκκινου επεσε στον γκρεμο ελπιζω τα επομενα επισοδια gingaman να ειναι πιο ωραια τουλαχιστον
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Lost galaxy vs sentai gingaman συγκριση πρωτου επισοδιου Empty Απ: Lost galaxy vs sentai gingaman συγκριση πρωτου επισοδιου

Πεμ Αυγ 22, 2013 6:56 pm
καταρχην ωραια θεμα ομως δεν μπορω να απαντησω γιατι δεν εχω δει gingaman
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Lost galaxy vs sentai gingaman συγκριση πρωτου επισοδιου Empty Απ: Lost galaxy vs sentai gingaman συγκριση πρωτου επισοδιου

Παρ Αυγ 23, 2013 7:14 am
εχοντάς δει και τις 2 σειρές, μου άρεσε και μένα περισσότερο η αρχή των lost galaxy. Γενικά σαν σειρές δεν συγκρίνονται όμως. Εχούν διαφορετικούς κακούς και οι ήρωες προέρχονται από τελείως διαφορετικά μέρη. Οι Gingaman ήταν φοβερή ιδέα αυτό που έκαναν σε στυλ παραμυθιού με τις δυνάμεις της φύσης να τις ελέγχουν unmorphed. Eπίσης μου άρεσαν αρκετά οι κακοί εδώ. Στους Lost Galaxy ήταν φοβερή ιδέα η σειρά να γίνει διαστημική, ήταν ωραία που πρόσθεσαν 2 έξτρα κακούς σε πρωταγωνιστικό ρόλο αλλά θεωρώ πως τους κακούς των Gingaman τους άλλαξαν τα φώτα και τους έκαναν αδιάφορους. Ποια σειρά είναι καλύτερη από τις 2? Δύσκολο να πω. Και οι 2 μου άρεσαν εξίσου για τη διαφορετικότητα τους. Πραγματικά μου λείπει πολύ αυτή η saban που έκανε τα δικά της
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης