Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

+15
The Red Mystic Ranger
Magna Defender
Xrysovalantis 2@@
Neo-RedRanger
Mahad7
General_Steve_93
teo1323
falconara90
CMPunk
tsou13
XameR_GT
johnny_salonica
BnsGoldRanger
Green Rider
chrys97
19 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Κυρ Νοε 03, 2013 4:03 pm
παιδιά τουλάχιστον εμένα δεν μου φάνηκε άδικος ο διαιτητής(ως Παναθηναϊκός κιόλας)σ'αυτό το ματς,αλλά γενικά ναι υπάρχει τεράστια εύνοια,και δεν είναι τυχαίο ότι ανασταίνεται ο κάθε πεθαμένος όταν παίζει με μας και με τον Ολυμπιακό παίζει σαν τον Ταλαιπωριακό...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Κυρ Νοε 03, 2013 6:39 pm
CMPunk έγραψε:Παοκ-Εργοτελης 2-1 & Παο-Οσφπ 0-1.Ο ολυμπιακος εχει την καλυτερη ομαδα στην ελλαδα με τεραστια διαφορα απο τον δευτερο γιαυτο εχει 0 ητες.Και μην αρχισουμε τωρα παλι αυτη την καραμελα με την διαιτησια γιατι & σεις εχετε λερωμενη την φωλια σας.Δεν εχω δει ποτε να ευνοει τον ατρομητο & να αδικει τον παο.Να φτιαχνατε ομαδα να κερδιζατε.
Δεν αντιλέγει κανείς πως έχει την καλύτερη ομάδα. Είναι άσχετος από το ποδόσφαιρο όποιος λέει το αντίθετο. Και γω δεν είπα πως έπρεπε να κερδίσουμε επειδή έχουμε καλύτερη ομάδα. Στο συγκεκριμένο ματς παίξαμε καλύτερα και είχαμε περισσότερες κλασσικές ευκαιρίες για γκολ. Δεν κερδίζει πάντα όποιος έχει καλύτερους παίχτες. Και στο συγκεκριμένο ματς ούτε μπάσκετ να παίζαμε. Τους ακουμπάγαμε και έδινε φάουλ και κάρτες συνέχεια. Λες και παίζαμε εκτός έδρας ήταν το ματς, ήμαρτον...Μην με τρελαίνεις τώρα ότι ευνοούμαστε εμείς. Να μου έλεγες για παλιά που είχαμε τον πατέρα Βαρδιλογιάννη ή να πεις για την ΑΕΚ όταν έπαιρνε τα 4 σερί πρωταθλήματα ναι ΟΚ το δέχομαι. Αλλά για τελευταία 15+ χρόνια όχι δεν το δέχομαι καθόλου. Και μεις και η ΑΕΚ και ο ΠΑΟΚ έχουμε χάσει πρωταθλήματα από την χειραγούμενη διαιτησία. Ο Ολυμπιακός ξεφτιλίζεται όταν έχει καλύτερη ομάδα να νικάει ματς. Ξεχνάς πέρυσι στον τελικό κυπέλλου ή όταν πήρε το πρωτάθλημα στα χαρτιά με την ΑΕΚ? Ασέ με το σκάνδαλο με τα στημένα. Ο Μαρινάκης έκανε ότι ήθελε να τα αποτέλεσματα και την πλήρωσαν άλλοι...
Καλά το έχει κάνει παραρτήματα του όλες τις ομάδες μοιράζοντας δανεικούς εδώ και κει και κάνοντας φιλικά όλα τα ματς που το πας...
Εχείς καλύτερη ομάδα? Κέρδισε με την αξία σου. Οχι με λαμογιές. Κουραστήκαμε...
General_Steve_93
General_Steve_93
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 320
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Σέρρες
https://www.youtube.com/user/StergiosTsagkas

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Κυρ Νοε 03, 2013 8:10 pm
Αμ τι? Θυμαστε το Κυπελλο Ελλαδος,που επαιξε ο Ολυμπιακος(με Αστερα Τριπολης μαλλον),εκει να δεις λαμογιες στην διαιτησια!
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Κυρ Νοε 03, 2013 8:43 pm
Ειδα το udinese inter 0-3
CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Κυρ Νοε 03, 2013 11:05 pm
CMPunk έγραψε:Δεν εχω δει ποτε να ευνοει τον ατρομητο & να αδικει τον παο.
Δεν μιλησα για τις λαμογιες του εκαστοτε προεδρου του ολυμπιακου αλλα για τις εκαστοτε διαιτησιες σε αγωνες των 3 "μεγαλων" (οσφπ,παο,αεκακι) απεναντι σε "μικροτερες" ομαδες.Οντας ατρομητος εχω ζησει απο πρωτο χερι την αλητεια που υπαρχει στο ελληνικο ποδοσφαιρο με ποιο τρανο παραδειγμα τον τελικο κυπελλου του 2011 αναμεσα σε ατρομητο & αεκακι.Και ξαναρωταω υπαρχει ποτε περιπτωση να αδικισει ποτε καποιον ΜΕΓΑΛΟ & να ευνοηση καποιον μικρο?Αυτο γινεται σπανια με καποιες μεμονωμενες φασεις (π.χ. ειχε τα @@ να σφυριξει πεναλτυ εις βαρος του παοκ στην τουμπα σε αμφισβητουμενη φαση) αυτο μετα γινεται θεμα παντου & ο διαιτητης αυτοματως μπαινει στον παγο,ενω διαιτητες τυπου κακου που εχουν κανει του κοσμου τις αλητειες σφυριζουν ακομα...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Κυρ Νοε 03, 2013 11:14 pm
Δεν διαφωνώ καθόλου σε αυτό που λες και δεν μου αρέσει ούτε την ομάδα μου την ευνοεί η διαιτησία. Οι περισσότεροι γαύροι πάντως δεν τους ενδιαφέρει το πως θα νικάνε αρκεί να νικάνε. Δεν είναι να μιλάς μαζί τους για μπάλα γιατί τσακώνεσαι. Ευτυχώς υπάρχουν και κάποιο υγιείς φιλάθλοι ωστόσο που δεν φοράνε κόκκινα γυαλιά.
CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Κυρ Νοε 03, 2013 11:26 pm
^Οι συγκεκριμενοι οπαδοι που αναφερεις εγιναν ολυμπιακοι γιαυτον τον λογο,θελουν να κερδιζουν παντα.Το 90% δεν ξερουν καν τους παικτες της ομαδας τους περαν απο 2-3.Επισης στο εξωτερικο αλαζουν καθε χρονο ομαδα αναλογα με το ποιος παιρνει πρωταθλημα & champions league.Να σε 3 προτασεις περιγραψα τον κλασσικο ελληνα καγκουρα/ψευτομαγκα του ποδοσφαιρου. Razz
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Δευ Νοε 04, 2013 1:49 am
Μια φορά όταν σπούδαζε στου Ρέντη η αδερφή μου έπαιζε ΑΕΚ - Ολυμπιακός
Είπα να πάω σε ένα καφενείο να το δω. Βρήκα ένα καφενείο παλαιάς κοπής με μεγάλους ανθρώπους μέσα 50+. Ολοί γαύροι εκτός ενός ΑΕΚτζή. Στο ημίχρονο 1-0 η ΑΕΚ με τον Δέλλα μου φαίνεται από κόρνερ. Τους πείραζε όλους αυτός ο ένας και οι γαύροι έβριζαν τους παίχτες πολύ άσχημα μιλάμε. Στο τέλος κέρδισαν 1-2 με τον Κωνσταντίνου νομίζω να το γυρνάει και μετά παιχταράδες μου και τέτοια και μόνο που δεν πλάκωσαν τον φίλο τους τον ΑΕΚτζη. Εννοείται πως εγώ δεν είπα ποτέ τι ομάδα είμαι και γελούσα με όλη αυτή την κατάσταση lol!
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Δευ Νοε 04, 2013 2:09 pm
Kαι μενα με εκνευρίζουν αυτοί που βρίζουν τους άλλους για το ποδοσφαιρο
CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Δευ Νοε 04, 2013 9:31 pm
Ατρομητος-Παναιτωλικος 1-1.Ελεος τι αστοχια ειναι αυτη πια...Και αυτος ο σηφακης αν δεν κανει την γκελα του καθε φορα δεν μπορει μιση φαση εκανε ο παναιτωλικος & εβαλε γκολ.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Δευ Νοε 04, 2013 11:29 pm
^Είδα το πρώτο ημίχρονο. Μετά έπιασα να δω walking dead. Tι γκολάρα σας έβαλε ο πρώτη παίχτης σας!
Και ο Παπ γαμώ τις κεφαλιές. Δεν περίμενα να λήξει μόνο 1-1 έτσι όπως ήταν το ματς στο πρώτο ημίχρονο
Γενικά μου αρέσει πολύ ο Ατρόμητος σαν ομάδα και φέτος
CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Σαβ Νοε 16, 2013 10:25 am
Ελλαδα-Ρουμανια 3-1.Καλα επαιξε η εθνικη αλλα απορω τι θα εκαναν φετος εθνικη & ολυμπιακος αν δεν ειχαν την παικταρα τον Μητρογλου να τους ξελασπωνει συνεχεια.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Σαβ Νοε 16, 2013 3:28 pm
Καλά τα λες. Είναι απίστευτος ο τύπος. Δεν χαρίζει κάστανα
CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Τρι Νοε 19, 2013 11:57 pm
Ειδα το 1ο ημιχρονο απο Ελλαδα-Ρουμανια.Την βαρεθηκα αυτη την ομαδα ελεος.
Μετα ειδα Γαλλια-Ουκρανια 3-0.Παιχνιδαρα,ευτυχως που περασε η γαλλια γιατι το mundial θα ηταν πολυ φτωχο με αυτη εξω & την ελλαδα μεσα.
Κριμα παντως που αποκλειστηκε ο ibrahimovic,αλλα τον cristiano τον παραδεχομαι.Τεραστιος παικτης!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Τετ Νοε 20, 2013 1:55 pm
Ρουμανία - Ελλάδα 1-1
Είναι φοβερό τι έχουν καταφέρει αυτά τα παιδιά 10 χρόνια τώρα. 3 euro (πήραμε και το 1 - λες και είναι όνειρο ότι συνέβη αυτό ακόμα δεν το χωρά ο νους μου), 2 mundial
Πολύ συγκηνητικό το βίντεο που έδειξε το mega. Από την άλλη πως πέρασαν τόσο γρήγορα 10 χρόνια? Απαπα
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε - Σελίδα 10 Empty Απ: Τελευταίος ποδοσφαιρικός αγώνας που είδατε

Τετ Νοε 20, 2013 2:14 pm
κι εγω Ρουμανια Ελλαδα 1-1
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης