Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
lapo
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2010

Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!  - Σελίδα 5 Empty Απ: Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!

Σαβ Ιαν 12, 2013 4:52 pm
α ναι λαθος μου Razz
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!  - Σελίδα 5 Empty Απ: Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!

Κυρ Ιαν 13, 2013 1:25 pm
παιδια κ γω το έγραψα το έχω ετοιμο για download το ανέβασα κιολας
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!  - Σελίδα 5 Empty Απ: Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!

Κυρ Ιαν 13, 2013 1:27 pm
πρεπει να συζητατε εσυ και ο λαπο για να μην χανετε τα γραφετε και οι δυο και να κανετε διπλο κοπο
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!  - Σελίδα 5 Empty Απ: Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!

Κυρ Ιαν 13, 2013 1:32 pm
ετσι κ αλλιως εγω τα γράφω ,το θέμα ειναι αν το μετατρέπω σε αλλο αρχείο και το ανεβάζω μετα
rainbow_326
rainbow_326
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 296
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2010
Ηλικία : 36

Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!  - Σελίδα 5 Empty Απ: Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!

Δευ Ιαν 28, 2013 1:12 am
- Αυτό το επεισόδιο -> Runaway Spike το γράψατε ??
- Και αυτό μάλλον δεν παίχτηκε -> The Strange Case of the Munchies σωστά ??
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!  - Σελίδα 5 Empty Απ: Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!

Δευ Ιαν 28, 2013 1:56 pm
^Οχι δεν τα εχουμε και επισης πρεπει να ανεβασεις τα επεισοδια 6,8 απο operation overdrive(το πρωτο διαγραφτηκε και το αλλο το ανεβασες στα αγγλικα) και το επεισοδιο 12 απο σαμουραι
rainbow_326
rainbow_326
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 296
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2010
Ηλικία : 36

Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!  - Σελίδα 5 Empty Απ: Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!

Δευ Ιαν 28, 2013 6:58 pm
chrys97 έγραψε:^Οχι δεν τα εχουμε και επισης πρεπει να ανεβασεις τα επεισοδια 6,8 απο operation overdrive(το πρωτο διαγραφτηκε και το αλλο το ανεβασες στα αγγλικα) και το επεισοδιο 12 απο σαμουραι

Ρε συ chrys, τα τσέκαρα τα links που μου είπες και όλα φαίνονται οκ Neutral Το Operation Overdrive episode 8 όντως είναι στα Αγγλικά και τα 2 audio tracks, δεν είναι δική μου εγγραφή, οπότε δεν το έχω στα ελληνικά. Μπορεί όμως να το ανεβάσει όποιος το έχει σε dvdrip το συγκεκριμένο επεισόδιο όπου υπάρχει το ελληνικό audio track (νομίζω ο xamergt) Wink
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!  - Σελίδα 5 Empty Απ: Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!

Δευ Ιαν 28, 2013 7:13 pm
Εμενα μου βγαζει οτι ειναι deleted.Δοκιμασες να κανεις log out και να δοκιμασεις να τα κατεβασεις?
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!  - Σελίδα 5 Empty Απ: Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!

Τρι Ιαν 29, 2013 4:39 pm
παιδια να ξέρετε το σαββατο εβαλε το 8ο επανάληψη την κυριακη δεν ξερω τι εκανε ειχα αγώνα.
kostikas11
kostikas11
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013

Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!  - Σελίδα 5 Empty Απ: Power Rangers Samurai: Έρχεται η 2η σεζόν της αγαπημένης σας σειράς!

Δευ Μάης 05, 2014 9:27 pm
Παντως τωρα , παιζει παλη την 1η season , μακαρι να ξανα διξει και την 2η παλι.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης