Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Mortal Kombat 2011 videogame review for xbox 360 - Σελίδα 2 Empty Απ: Mortal Kombat 2011 videogame review for xbox 360

Τρι Ιουλ 23, 2013 8:26 pm
Jim τωρα μπορεις να μ πεις αν συμφωνεις με το review.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Mortal Kombat 2011 videogame review for xbox 360 - Σελίδα 2 Empty Απ: Mortal Kombat 2011 videogame review for xbox 360

Πεμ Ιουλ 25, 2013 6:19 am
ιστορία, γραφικά προσωπικά θα έβαζα δεκάρια. Δεν έχω δει καλύτερο story mode ποτέ σε fighting game και παίζει απίστευτα το παιχνίδι με όλη την ιστορία που είδαμε στα παλιά παιχνίδια, στην σειρά και στο animation. Επίσης έχω τερματίσει πρόσφατα το shaolin monks στο ps2 το βρίσκω πολύ πωρωτικό που πήγε ένα βήμα παραπέρα τελειοποιόντας ότι ξεκίνησε εκείνη η παιχνιδάρα που επίσης χρησιμοποιούσε την ιστορία των mk 1,2. Για τον ήχο συμφωνώ πως η μουσική δεν μου έχει προκαλέσει εντύπωση και δεν αναγνώρισα κάποιο κομμάτι. Τα voice overs είναι ωστόσο εκπληκτικά. Κρίμα που δεν έβαλαν character creation mode πάντως και ακόμα πιο κρίμα που δεν έβαλαν τον Jayson από τις ταινίες παρασκευή και 13 για αγορά. Βάλατε ρε μάγκες τον Freddy βάλτε και αυτόν. Γενικώς για όποιον έχει παίξει τα παλιά παιχνίδια ΜΚ όλα, ξέρει την ιστορία, έχει δει τις 2 ταινίες, το Defenders of the realm και το Konquest τη σειρά θα πάθει μεγάλη πλάκα. Είναι τεράστια παιχνιδάρα. Το ΜΚ γύρισε πραγματικά στις ρίζες του, βελτιώνοντας τες και από πάνω.

Γράφω ένα spoiler. Οσοί δεν έχετε δει το Defenders of the realm μη το διαβάσετε
Σπόιλερ:

To μόνο αρνητικό που έχω να πω για το παιχνίδι είναι πως μου την έσπασε που άλλαξαν τον τρόπο με τον οποίο κάνεις τις special κινήσεις του liu kang
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης