Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Dragondagger vs Saba

+16
tomy.is
chrys
falconara90
plousmike
BnsGoldRanger
tasos5488
redgoldjason
antonito91
Skyranger
ninetales
moumia
Red Forever
XameR_GT
power24red
gantonis
Green Rider
20 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω

Dragondagger vs Saba

10 - 53%
9 - 47%
 
Σύνολο Ψήφων: 19
 
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Σαβ Απρ 02, 2011 12:08 pm
Skyranger έγραψε:Eδω κ χρονια νομιζω εχω δει οτι υπηρχαν ηδη subbed τα 31 των Zyurangers. Τι εγινε με τα υπολοιπα, τοσος καιρος περασε, λογικα επρεπε να εχουν γινει. Τα παρατησαν? Κατεβασα κ τα Raw αλλά δεν εχω ορεξη να τα δω. Μακαρι να ολοκληρωθουν. Απ το στομα σου κ στου Θεου το αυτι ! Νομιζα οτι οι Dairangers ειχαν ετοιμαστει ολα. Μια απ τα ιδια δηλαδη. Παλι καλα, οταν ειχα πρωτομαθει για τα Σεντάι, ελεγα σιγα μη τα υποτιτλισει κανεις ! Αμ, δε... Τελικα υπαρχουν τοσα !

Οι Megarangers υπαρχουν ολα subbed? Aξιζει η σειρα? Μιας κ εχει να κανει με video games, cyberspace κ εχουν τις στολες των space, ακουγεται τρομερα ενδιαφερον !!!! Μου αρεσει πολυ κ το τραγουδι στο Opening τους !!! Αλλά κ εσυ κ ο Αντωνης λετε οτι καλυτεροι απ ολα ειναι οι Jetman, αρα αυτα να κατεβασω κ να δω πρωτα. Διοτι μονο Zyurangers κατεβασα κ ειδα ως τωρα... Aυτα για αρχη, ελπιζω καποτε να δω τα παντα απο Σενται, ας προλαβω τουλαχιστον να τα κατεβασω ολα, τοσα gigabyte !!!!! Τι καλά να ηταν τα παντα σε τορρεντς, πολυ πιο ευκολα κ γρηγορα θα κατεβαιναν.... Βλεπω να κλαταιρνει κ το pc κ εγω !!! Οκ, δεν υπαρχει βιασυνη, λιγα λιγα. Ελπιζω μονο μη τυχον σβηστουν ολα καποτε απο παντου απ το Ιντερνετ, απο καμια Τοει κτλ, για πειρατια κτλ, πριν προλαβουμε κ τα κατεβασουμε! Γιατι ηδη εσβησαν καποια παλια απο κατι παλια ανιμε...
Zyuranger - ενας μέλος του rangerboard τα φτιάχνει έχει σταματήσει όμως. Πρόσφατα και το ΤV-Nihon ξεκίνησε
Dairanger - To ΤV-Nihon έχει σταματήσει στο 30, περιμένουν να βγουν dvd με τα υπόλοιπα επεισόδια. Και οι Η.Ο.Ν. τα κάνουν βρίσκονται περίπου στο ίδιο επεισόδιο
Μegaranger - To ΤV-Νihon έχει κάνει ως το 20ο. Δεν έχω δει αν αξίζει η σειρά

Αν σβηστούν τα έχω εγώ οπότε μην αγχώνεσαι Wink
Επίσης για όσους βαριούνται να κατεβάζουν για ατέλειωτες ώρες προσφέρομαι να τα αντιγράψω αν μου στείλετε εξωτερικό σκληρό. Απλώς θα πληρώσετε τα μεταφορικά. Ολα τα subbed πιάνουν 200 giga των Sentai. Eχω και Power Rangers όλα στα αγγλικά και τα μισά Κamen Rider subbed
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Σαβ Απρ 02, 2011 2:14 pm
Green Ranger έγραψε:
Skyranger έγραψε:Eδω κ χρονια νομιζω εχω δει οτι υπηρχαν ηδη subbed τα 31 των Zyurangers. Τι εγινε με τα υπολοιπα, τοσος καιρος περασε, λογικα επρεπε να εχουν γινει. Τα παρατησαν? Κατεβασα κ τα Raw αλλά δεν εχω ορεξη να τα δω. Μακαρι να ολοκληρωθουν. Απ το στομα σου κ στου Θεου το αυτι ! Νομιζα οτι οι Dairangers ειχαν ετοιμαστει ολα. Μια απ τα ιδια δηλαδη. Παλι καλα, οταν ειχα πρωτομαθει για τα Σεντάι, ελεγα σιγα μη τα υποτιτλισει κανεις ! Αμ, δε... Τελικα υπαρχουν τοσα !

Οι Megarangers υπαρχουν ολα subbed? Aξιζει η σειρα? Μιας κ εχει να κανει με video games, cyberspace κ εχουν τις στολες των space, ακουγεται τρομερα ενδιαφερον !!!! Μου αρεσει πολυ κ το τραγουδι στο Opening τους !!! Αλλά κ εσυ κ ο Αντωνης λετε οτι καλυτεροι απ ολα ειναι οι Jetman, αρα αυτα να κατεβασω κ να δω πρωτα. Διοτι μονο Zyurangers κατεβασα κ ειδα ως τωρα... Aυτα για αρχη, ελπιζω καποτε να δω τα παντα απο Σενται, ας προλαβω τουλαχιστον να τα κατεβασω ολα, τοσα gigabyte !!!!! Τι καλά να ηταν τα παντα σε τορρεντς, πολυ πιο ευκολα κ γρηγορα θα κατεβαιναν.... Βλεπω να κλαταιρνει κ το pc κ εγω !!! Οκ, δεν υπαρχει βιασυνη, λιγα λιγα. Ελπιζω μονο μη τυχον σβηστουν ολα καποτε απο παντου απ το Ιντερνετ, απο καμια Τοει κτλ, για πειρατια κτλ, πριν προλαβουμε κ τα κατεβασουμε! Γιατι ηδη εσβησαν καποια παλια απο κατι παλια ανιμε...
Zyuranger - ενας μέλος του rangerboard τα φτιάχνει έχει σταματήσει όμως. Πρόσφατα και το ΤV-Nihon ξεκίνησε
Dairanger - To ΤV-Nihon έχει σταματήσει στο 30, περιμένουν να βγουν dvd με τα υπόλοιπα επεισόδια. Και οι Η.Ο.Ν. τα κάνουν βρίσκονται περίπου στο ίδιο επεισόδιο
Μegaranger - To ΤV-Νihon έχει κάνει ως το 20ο. Δεν έχω δει αν αξίζει η σειρά

Αν σβηστούν τα έχω εγώ οπότε μην αγχώνεσαι Wink
Επίσης για όσους βαριούνται να κατεβάζουν για ατέλειωτες ώρες προσφέρομαι να τα αντιγράψω αν μου στείλετε εξωτερικό σκληρό. Απλώς θα πληρώσετε τα μεταφορικά. Ολα τα subbed πιάνουν 200 giga των Sentai. Eχω και Power Rangers όλα στα αγγλικά και τα μισά Κamen Rider subbed
Μη με βάζεις σε πειρασμό, δεν έχω ούτε τους power rangers ούτε τους super sentai ολοκληρωμένους! Razz
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Σαβ Απρ 02, 2011 2:18 pm
Οι ρέιντζερς υπάρχουν μέχρι τους jngle fry σε ένα αρκετά΄μεγάλο torrent. Οι άλλες σεζόν βρίσκονται σχετικά εύκολσ για τους σεντάι όπως είπα στο μενέλαο υπάρχουν γύρω γύρω ολοκληρωμένες σεζόν με αγγλικούς υπότιτλούς. Ετσι βρήκα τους jetman
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Σαβ Απρ 02, 2011 2:41 pm
Το ξέρω, μέχρι τους rpm. Τους jetman και τους battle fever j, όπως και άλλες σεζόν με τόρρεντ τις έχω κατεβάσει. Με αυτό το τόρρεντ κατέβασα τους time force και θα βάλω τώρα και τα υπόλοιπα των rpm. Τα υπόλοιπα όχι διότι έχουν και χάλια ποιότητα. Και πολλά έχουν και μπερδεμένα τα επεισόδια (παλιότερα είχα κατεβάσει τον πρώτο μμπρ κύκλο και έφαγα τόσες ώρες μέχρι να βγάλω άκρη. Ευτυχώς σταμάτησα το κατέβασμα του δεύτερου, εκεί ήταν ακόμα χειρότερα τα πράγματα! Razz ).
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Κυρ Απρ 03, 2011 11:39 pm
200 γκιγκα πιανουν τα Σεντάι ?! Ε ρε τι εχουμε να τραβηξουμε....

Δυστυχως δεν εχω εξωτερικο δισκο... !!! Anyway, ευχαριστω !! Ισως να παρω καποια στιγμη. (Εμ εκανε τη χαζομαρα ο πατερας μου να του βαλει 2 εσωτερικους χωρις να με ρωτησει κ τωρα εγινε αργο το pc... )

Εχεις ολο το αρχειο ευτυχως , οπότε ειναι σε ασφαλες χερια αν κατι παει στραβα με τα αρχεια που ναι ανεβασμενα στο Διαδικτυο.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Κυρ Απρ 03, 2011 11:42 pm
Με γύρω στα 70 ευρώ παίρνεις 1 ΤΒ εξωτερικό και καθαρίζεις αν τα θες όλα sentai, power rangers & kamen rider. Εμένα δεν χώρεσαν στον ένα 500ρη και πέρασα στον άλλο 500ρη και σε DVD. Τον απάλευτο Razz
So many toku so little time
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Κυρ Απρ 03, 2011 11:58 pm
Α, ωραια, ευτυχως πεσαν καπως οι τιμες. Καποια στιγμη ισως τα καταφερω να παρω κ εγω εναν... Φετος εφαγα λεφτα για video games.....

Απο rangers τα χω ολα κατεβασμενα, προπολλού. Κ τα εγραψα περσι τα avi κ σε δισκακια dvd, όπως κ καποια ανιμε, για να τα βλεπω στη τηλεοραση κ για να αδειαζει το PC ...

Παντως, πολυ ωραια φαινονται! Πριν 3 χρονια ειχαμε παρει dvd player για τηλεοραση, κ ευτυχως παιζει κ avi, οπως τα περισσοτερα που κυκλοφορησαν τοτε. Τα καινουρια παντως που κυκλοφορουν τωρα, παιζουν ολων των ειδων τα αρχεια απ οτι ακουσα !!! Αλλά τωρα κανεις δεν προκειται να αγορασει κ άλλο dvd player... Δεν πειραζει, κ τα mkv, mp4 κτλ, μετατρεπονται ευκολα κ σχετικα γρηγορα σε avi ! Αλλά τιγκαρει κ κουραζεται περισσοτερο το pc..... Πως να μετατρεπω dvd video files σε avi δεν ξερω (δηλ. dvd-rip) , αλλά δεν πειραζει. Εκεινο ειναι πιο επίπονο.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Δευ Απρ 04, 2011 12:04 am
μπα πανεύκολο είναι δες εδώ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Οσό για dvd που λες, με 50 ευρώ πέρυσι πήρα ένα phillips που έχει και usb θύρα. Εχω και στικάκι 8 γιγά και κατάλαβες. Ούτε καν να κουράζω τους σκληρούς
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Δευ Απρ 04, 2011 12:07 am
Οπότε θα βλεπεις κ συ οταν μπορεις τις αγαπημενες σου σειρες στη tv !!! Δεν ειναι απιθανο ?!!!! cheers
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Δευ Απρ 04, 2011 12:14 am
Α καλά ανέκαθεν αυτό έκανα. πρωτού πάρω το dvd σύνδεα με καλώδιο το pc στην tv Razz
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Δευ Απρ 04, 2011 12:23 am
Υπεροχα !!!!!! cheers
redgoldjason
redgoldjason
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2011
Τόπος : Zedd's Palace

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Κυρ Νοε 06, 2011 5:05 am
το Dragon dagger ειναι Iconic!
tasos5488
tasos5488
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 92
Ημερομηνία εγγραφής : 31/10/2011

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Σαβ Νοε 12, 2011 1:53 pm
παιδια δυσκολευτηκα πολυ να ψηφισω και τα 2 ηταν απιστευτα...
προτιμησα το 2ο λογω οτι μιλουσε κ βοηθουσε απο μονο του κι ολας...
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Σαβ Νοε 12, 2011 2:02 pm
saba psifizw mareze polly apo mikros to eixa k se paixnidi !
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Τρι Δεκ 13, 2011 6:03 pm
Dragondagger με κλειστά τα μάτια. Μόνο η μελωδία που έμεινε χαραγμένη μετά από τόσα χρόνια είναι κάτι το μοναδικό! Το άλλο ένα σπαθί που μιλάει...έλεος δλδ!
falconara90
falconara90
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 1_zpsbe8574b7
Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 3_zps4d69e2b4
Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Bleach_Group
Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Arrow_zpsdc214876
Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Untitled-1_zps651efb21
Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Wd_zps213b4510
Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Flostgalaxy_zps7a6d690b
Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Naruto2_zpsdde1594d
Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Yu-Gi-OhGX_zps666b4095
Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 BatmantheBraveandtheBolt_zps0ce04b94
Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Got_zpsb88bd570
Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 TransformersPrime_zpse4fcca92
Αριθμός μηνυμάτων : 2456
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : VG Universe

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 3 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Τρι Δεκ 13, 2011 6:59 pm
dragondagger δαγκωτό. τώρα που ξαναείδα τη σειρά, η ομιλία του Saba, μου φάνηκε τελείως lame
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης