Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012

Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ!

Σαβ Ιαν 11, 2014 9:05 am
redlegend έγραψε:Bond tail στο greek toons έχει κάποια επεισόδια στα Ελληνικά αν σε ενδιαφέρει  Cool

Μπα τα εχω στα ιαπονικα με αγγλικους  υποτιτλους
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ!

Σαβ Ιαν 11, 2014 11:01 am
bond tail έγραψε:Αμα μπορει καπιος να φτιαξει για το anime sailor moon μιας και λεω να το ξεκινισω συντομα(μολις ταλιοσω το cutie honey βασικα)
εγώ ένα επεισόδιο είδα από το Pretty Guardian Sailor Moon και σκέφτηκα το ίδιο πράγμα με τη μία. Με έπιασε τρελή νοσταλγία. Θα στη φτιάξω
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ!

Σαβ Ιαν 11, 2014 2:10 pm
Green Rider έγραψε:εγώ ένα επεισόδιο είδα από το Pretty Guardian Sailor Moon και σκέφτηκα το ίδιο πράγμα με τη μία. Με έπιασε τρελή νοσταλγία. Θα στη φτιάξω

Σ'ευχαριστω επισης οχι οτι θελω να παραπανοθω αλλα δεν ειναι toku anime?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ!

Δευ Ιουν 09, 2014 6:13 pm
Παιδιά πείτε εδώ άλλα anime series που θέλετε κατηγορία να φτιάξουμε
avatar
tonyf
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2014
Ηλικία : 38

Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ!

Τρι Φεβ 03, 2015 6:38 pm
το Ashita e Free Kick  (με τον san gonday το anime είναι με ποδόσφαιρο το έδειχνε παλιά στην τv ) έχω όλα τα επεισόδια σε πολύ καλή ανάλυση άλλα έχει φωνή ιαπωνικά ψάχνω για υποτίτλους άλλα δεν βρίσκω αν ενδιαφέρεστε μπορώ να σας τα παραχωρήσω .
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ!

Δευ Ιουλ 31, 2017 12:28 am
one punch man
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ!

Κυρ Αυγ 06, 2017 2:01 pm
Avatar the last air bender, legend of korra
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ!

Τετ Αυγ 23, 2017 11:28 pm
Βάλε και την καινουργια king of fighters αν μπορεις
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Θέλετε κατηγορία για κάποιο anime? Ζητήστε το εδώ!

Πεμ Αυγ 24, 2017 7:05 pm
ρε συ, δεν θέλω να σε πριζω αλήθεια απλά μου αρέσει πολύ η σειρά One punch man Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης