Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

+20
kitsos
ekstasi
redranger
chrys97
MixalisSSJ
chrys
plousmike
falconara90
tommy oliver green
redgoldjason
menes
ninetales
XameR_GT
Skyranger
gantonis
power24red
Red Forever
BnsGoldRanger
g.antonis
Green Rider
24 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

8 - 32%
17 - 68%
 
Σύνολο Ψήφων: 25
 
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Πεμ Αυγ 29, 2013 1:14 pm
ναι αλλα αν γινοταν ο ΜΠιλλυ, ο αγαπμενος μας Τζεησον δεν θα ειχε γυρισει! οποτε εγω ειμαι ευχαριστημενος κι επρεπε να κατσει σε πιο πολλες σαιζον
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Πεμ Αυγ 29, 2013 1:20 pm
πάντως πιο πάνω σε μια δημοσίευση σου λες ότι θα ήθελες να γίνει χρυσός Razz
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Πεμ Αυγ 29, 2013 1:23 pm
Ναι ειπα οτι θα ειχε ενδιαφερον αν ξαναγινοταν ο Μπιλλυ ρεηντζερ. Αλλα αυτο το ειπα δεδομενου οτι δεν ξεραμε οτι θα ερχοταν ο Τζεησον πισω. Αυτη ειναι η διαφορα. Αναμεσα στους δυο προτιμω τον Τζεησον Ρεηντζερ, και τον Μπιλλυ βοηθο στο κεντρο ελεγχου! Βεβαια αν υπηρχε η δυνατοτητα για εναν εξστρα ρεηντζερ θα τους ηθελα και τους δυο στην ομαδα
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Πεμ Αυγ 29, 2013 4:13 pm
Ναι ΟΚ αλλά είδες, έβαλα δήλωση του Tommy που είπε πριν μερικές μέρες. Αρχικά το ρόλο ήταν να τον πάρει ο αδερφός του. Γιατί αυτό δεν έγινε ούτε αυτός το ξέρει. Ο Μπιλυ τελικά ποτέ δεν ήταν στα πλάνα γι'αυτό το ρόλο.
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Πεμ Αυγ 29, 2013 4:36 pm
Ναι αλλά όπως είπε πιο πάνω ο redranger o σκηνοθετης ειχε αφησει να εννοειθει οτι ο Μπιλυ ηταν ο Χρυσος ranger.
Παντως αν γινόταν χρυσός ο αδελφός του Τομμυ θα ηταν πολυ cool Cool 
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Πεμ Αυγ 29, 2013 11:55 pm
καλά ναι ότι μας έκανε πλάκα μας έκανε. Εγώ μιλώ για τις πραγματικές προθέσεις που είχε. Τι να πω. Μάλλον έκανε πλάκα και στο καστlol!
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Σαβ Σεπ 07, 2013 10:58 pm
ξερετε βεβαια οτι δεν συμπαθει κανεις ιδιαιτερα τον Σαμπαν; το ειχα διαβασει αυτο χρονια πριν και ειχα κατι κουβεντες επι του θεματος.... οποτε δεν ξερουμε πραγματικα τι ειχα στο μυαλο του. Και δεν ξερω βεβαια κατα ποσο ισχυει.
Εξακολουθω να πιστευω οτι ο Τζεησον ηταν η καλυτερη επιλογη. Σταθερη αξία εγω tongue
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Σαβ Σεπ 07, 2013 11:57 pm
^αν αυτο ηταν το μονο κουλο που εχει κανει η saban θα ηταν καλα.Εχουν γινει κι αλλα ομως.
avatar
ekstasi
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2014

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Πεμ Φεβ 13, 2014 10:55 am
οχι..ειναι τραγικος ο μπιλυ
kitsos
kitsos
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2014
Ηλικία : 36
Τόπος : Serres

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Δευ Μάης 05, 2014 6:24 pm
Όχι δεν νομίζω να του πήγαινε.
kostikas11
kostikas11
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Δευ Μάης 05, 2014 8:12 pm
Οχι δεν επρεπε να γινει Gold Ranger , και να γινοτανε δεν θα με πειραζε , αλλα η αποψη μου ειναι ΟΧΙ.
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Τετ Δεκ 24, 2014 12:47 am
Οπως ειπαμε οχι δεν επρεπε, διοτι ετσι δεν θα ερχοταν ο Τζεησον! Ενω τωρα τους χαρηκαμε και τους δυο, τον εναν στο αρχηγειο, τον αλλο στην ομαδα ενεργο. Αρα δεν ηταν καλυτερα ετσι; Σκοπος ηταν να μην εφευγε κανενας τους ποτε και να ηταν ρεηντζερς και οι δυο για πολυ πολυ καιρο. τι λετε; συμφωνειτε;
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Τετ Δεκ 24, 2014 7:27 pm
Βασικά αν δεν γίνονταν όλα αυτά (από mppr που φύγαν οι 3) δεν τα έσπαγαν οι Zeo τόσο. Εμένα με πείραξε που έφυγε η Αίσα κυρίως σε αυτή τη σεζόν. Οχί που δεν έγινε χρυσός ο Μπίλυ. Αλλά το ότι το άξιζε να γίνει ranger είναι γεγονός. Ας γινόνταν κίτρινος καλύτερα. Ηταν τεράστια πώρωση που ο Τζέισον έγινε χρυσός τι να λέμε, δεν θα το άλλαζα με τίποτα. Ο Τόμμυ πάλι κόκκινος δεν μου έκατσε ποτέ καλά. Λες και δεν είχε αρχηγό ήταν αυτή η σειρά.
Xrysovalantis 2@@
Xrysovalantis 2@@
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 585
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2014
Ηλικία : 22

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Πεμ Δεκ 25, 2014 1:17 pm
Εγώ πιστεύω πως ο Μπίλυ έπρεπε να γίνει Gold Ranger.Αλλά μετά ο Τζέισον τι θα γινόταν Question
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Κυρ Δεκ 28, 2014 1:30 pm
Eίναι ολίγον μπερδεμένο παιδιά. Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί τα έκαναν οι παραγωγοί έτσι. ίσως οπως είπαμε, να ήταν ένα καλοστημένο παιχνίδι για να μπερδευτούν και οι τηλεθεατές. Επίτηδες δηλαδή.
Και πάλι ανάμεσα στον Ντέιβιντ και τον Τζέησον, Ρέηντζερ έπρεπε να γίνει ο Τζέησον, για μένα.
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger? - Σελίδα 4 Empty Απ: Επρεπε να γίνει ο Μπίλυ Gold Ranger?

Κυρ Δεκ 28, 2014 1:31 pm
Συμφωνω με τον Χρυσοβαλάντη είναι ο,τι είπα κι εγώ παραπάνω, τότε ο Τζέησον δεν θ α ερχόταν!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης