Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

+14
DRAGONPRIME_85
tsironick
kostikas11
haikostas
plousmike
chrys97
falconara90
ninetales
antonito91
BnsGoldRanger
MCygo13
gantonis
XameR_GT
Green Rider
18 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω

Ποιο σημαντική στιγμή θεωρώ...

6 - 32%
13 - 68%
 
Σύνολο Ψήφων: 19
 
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers Empty Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

Παρ Νοε 25, 2011 1:24 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers Empty Απ: Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

Παρ Νοε 25, 2011 1:25 pm
Θεωρώ σημαντικά και τα 2 γεγονότα, αλλά ψηφίζω Psycho Rangers που τα έσπαγαν όσο δεν πάει!
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers Empty Απ: Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

Παρ Νοε 25, 2011 4:27 pm
Aπο τους in space που ειχα δει μονο τους psycho θυμαμαι.Οποτε ψηφιζω αυτους.Ηταν πολυ πιο δυναμικο το ντεμπουτο τους απο την ιστορια του καπετανιου Μητσου geek
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers Empty Απ: Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

Παρ Νοε 25, 2011 4:44 pm
Το πρώτο φυσικά. Υπήρχε έντονο συναίσθημα, αντιδράσεις (παρότι το καστ ήταν απαίσιο), και πολύ ενδιαφέρον να μάθεις τη συνέχεια. Το δεύτερο από την άλλη ήταν μια χαζομάχη όπου ήταν αναμενόμενο ότι οι ράιντζερς θα νικούσαν.
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers Empty Απ: Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

Παρ Νοε 25, 2011 5:16 pm
Πιστευω το χεις πει και εσυ, οτι επειδη δεν προλαβες τους in space,ή δεν τους ειδες ολους δεν εχεις ξεκαθαρη αποψη.Μαλλον επειδη θυμασαι πολυ καλα τους LR ,κλεινεις σε αυτους.Αν ηταν η ψηφοφορια το ντεμπουτο του titaniium ranger Vs debute psycho rangers θα πηγαινα και εγω στην LR μερια...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers Empty Απ: Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

Παρ Νοε 25, 2011 5:27 pm
Χαζομάχη οι Psycho Rangers? Τι άλλο θα ακούσουμε? lol!
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers Empty Απ: Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

Παρ Νοε 25, 2011 5:28 pm
LR έχω δει πολύ λιγότερα επεισόδια απ' ό,τι IS. Εγώ είδα τα βίντεο και έκρινα, και ξέρω ότι όντως τους νικάνε από τα επεισόδια στους LG. Η άποψή μου ήταν αντικειμενικότατη. Wink
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers Empty Απ: Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

Παρ Νοε 25, 2011 5:29 pm
Green Ranger έγραψε:Χαζομάχη οι Psycho Rangers? Τι άλλο θα ακούσουμε? lol!
Γχουχ...μιλάωγιατοσυγκεκριμένοβίντεο...γκουχ
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers Empty Απ: Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

Παρ Νοε 25, 2011 5:30 pm
Γιατι ετσι δεν λεει και για τους mmpr?Υπερτιμημενη και κτλ?Δεν τα ειδε απο πρωτο χερι.Βεβαια επειδη σιγουρα εβλεπε LR κλεινει προς αυτους μιας και αυτο το γεγονος θα θυμαται καλυτερα.
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers Empty Απ: Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

Παρ Νοε 25, 2011 5:56 pm
H apokalupsh tou Kapten Mitchel giati h skhnh exei entono sunais8hma.An kai oi Psycho Rangers einai oi agaphmenoi m kakoi
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers Empty Απ: Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

Παρ Νοε 25, 2011 6:09 pm
Θεωρώ σημαντικά και τα 2 γεγονότα, αλλά ψηφίζω Psycho Rangers που τα έσπαγαν όσο δεν πάει!
auto akrivos Wink oi agapimenoi mou !!!
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers Empty Απ: Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

Παρ Νοε 25, 2011 7:26 pm
Tο πρωτο μιας και εχει πραγματικα εντονο συναισθημα σε μια οχι και τοσο καλη σεζον
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers Empty Απ: Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

Παρ Νοε 25, 2011 10:13 pm
Δημήτρη κατάλαβες τι σου είπα; Από LIghtspeed Rescue έχω δει μόνο τρία επεισόδια στα αγγλικά, πώς είναι δυνατόν να τα θυμάμαι από τον ΑΝΤ1; Εγώ μιλάω για τις συγκεκριμένες σκηνές που θέλει η ψηφοφορία, δίχως να λάβω υπόψην μου την εξέλιξη στην υπόλοιπη σεζόν. Και όσο για τους MMPR, νομίζω τα έχουμε ήδη πει, απλά δεν το συνδέω με τα παιδικά μου χρόνια γιατί δε ζούσα τότε. Είχα τους in space και τους lost galaxy, αλλά που τους είδα το καλοκαίρι άλλαξα γνώμη. Οι τελευταίοι ειδικά ήταν απαίσιοι, εντελώς εξωπραγματική η πλοκή τους. Απλά κρίνω αντικειμενικά. Και επειδή ξέρω πια θα είναι η αντιδραστική σου απάντηση, θα συμπληρώσω ότι έκρινα παλιότερα τους ρέιντζερς και τους σεντάι σε σχέση με τις ίδιες τις σειρές, ενώ τώρα που είδα ράιντερς και έχω εμεπιρίες και από άλλα τόκου, κρίνω σε σχέση με όλα τα τόκου. Wink
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers Empty Απ: Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

Παρ Νοε 25, 2011 10:27 pm
Εχει καταντήσει κουραστική η απαξίωση σου προς rangers και sentai με τους Riders δεν νομίζεις? Οι Psycho Rangers ήταν μην σου πω ότι σκοτεινότερο είδαμε ποτέ. Οσό για τους Lost Galaxy ήταν φοβερή σεζόν με καταπληκτική υπόθεση. Στο δίαστημα ήταν τι περίμενες να δεις? Δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από το Star Trek...
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers Empty Απ: Η αποκάλυψη του Κάπταιν Μίτσελ vs Ντεμπούτο Psycho Rangers

Παρ Νοε 25, 2011 10:37 pm
Ναι μεν ήταν στο διάστημα, αλλά το υλικό που χρησιμοποίησαν από τους Γκίνγκαμαν διαδραματίζονταν στη Γη και αν το παρατηρούσες ήταν εντελώς ασυνδετο με το Τέρα Βέντουρ, όπως και πάρα πολλά πραγματα δεν έβγαζαν νόημα έτσι όπως το παρουσίαζαν, συν ότι η παρουσία του Μάικ ήταν ελάχιστη. Για να κάθεται στο πιλοτήριο τού έδωσε τις δυνάμεις ο αυθεντικός Μάγκνα Ντιφέντερ; Και μη μου πεις ότι δε μπορούσε να φύγει λόγω καθηκόντων. Αν ήταν έτσι δε θα έφευγε ούτε ο μπλε, ίδιο βαθμό είχαν. Από την άλλη πλευρά, σε όσες σκηνές γύρισαν από μόνοι τους οι Αμερικανοί, τα πράγματα ήταν ολοφάνερο πως ήταν στημένα και άλλοτε σε υπερβολικό βαθμό. Ως παράδειγμα δίνω το επεισόδιο που δήθεν τους είχαν πιάσει και καθόνταν αυτοί και μιλούσαν άσκοπα επί μισή ώρα, και δήθεν υπέφεραν από την αφόρητη ζέστη και καλά, ενώ φορούσαν τους μεταμορφωτές τους... Ψάξε-βρες...
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης