Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Αν όλες τις σειρές/ταινίες με υπερήρωες τις γύριζε η Τοei... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν όλες τις σειρές/ταινίες με υπερήρωες τις γύριζε η Τοei...

Πεμ Ιουλ 21, 2011 6:35 pm
Ναι, πέτυχα πέρυσι το τελευταίο (σπέσιαλ) επεισόδιο στον ΑΝΤ1 και το έγραψα σε dvd. Εμένα πάλι δε μου άρεσε τόσο το παλιό live action. Ήταν πολύ επηρεασμένο από τα παλιά κόμικς, οι κινήσεις ήταν κάπως «άγαρμπες», το σενάριο και τα εφέ δεν έπειθαν... Αντιθέτως, στις ταινίες που αναφέρεις, ο Μπάτμαν ήταν άριστος, πρώτη φορά μου άρεσε τόσο μα τόσο πολύ, σε αντίθεση με τις παλιότερες (μόνο η δεύτερη με την Κατγούμαν είναι ωραία). Καλά, εντάξει, Ρόμπιν, λατρεία! Αλλά που ήταν μόνος του ή ως αρχηγός των teen titans δε μου άρεσε ποτέ. Αγαπημένος Ρόμπιν; Ο Τιμ. Ο Ντικ καλός ως Νάιτγουινγκ πιο πολύ. Ωραίος και ο Ντέμιαν, μα όχι τόσο. Συν ότι με ενοχλούσε η Τάλια α Γκουλ που ήθελε ο γιος της να πάρει τη θέση του «πατέρα» του...
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Αν όλες τις σειρές/ταινίες με υπερήρωες τις γύριζε η Τοei... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν όλες τις σειρές/ταινίες με υπερήρωες τις γύριζε η Τοei...

Πεμ Ιουλ 21, 2011 6:38 pm
Συν ότι η εν λόγω σειρά βοήθησε στο να θεωρηθεί από κάποιος ζευγάρι ο Μπρους με τον Ντικ. Να γιατί μιλάω:
Σπόιλερ:
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Αν όλες τις σειρές/ταινίες με υπερήρωες τις γύριζε η Τοei... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν όλες τις σειρές/ταινίες με υπερήρωες τις γύριζε η Τοei...

Πεμ Ιουλ 21, 2011 7:07 pm
Ναι... lol! Τι σου κάνουν τα στιγμιότυπα.

Τζιμ,μιλάς για το κρτούν ή την σειρά;Γιατί μόνο το καρτούν θυμάμαι να ήταν στον ΑΝΤ1...το άλλο,δεν θυμάμαι το κανάλι.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Αν όλες τις σειρές/ταινίες με υπερήρωες τις γύριζε η Τοei... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν όλες τις σειρές/ταινίες με υπερήρωες τις γύριζε η Τοei...

Πεμ Ιουλ 21, 2011 11:29 pm
gantonis έγραψε:Ναι, πέτυχα πέρυσι το τελευταίο (σπέσιαλ) επεισόδιο στον ΑΝΤ1 και το έγραψα σε dvd. Εμένα πάλι δε μου άρεσε τόσο το παλιό live action. Ήταν πολύ επηρεασμένο από τα παλιά κόμικς, οι κινήσεις ήταν κάπως «άγαρμπες», το σενάριο και τα εφέ δεν έπειθαν...
Συγγνώμη είδες από πότε είναι η σειρά? 1966-1968. Και στην Ελλάδα το έδειχνε γύρω στο 1990. Ακόμη και τότε τα εφέ φαίνονταν τέλεια. Οταν είδα τους remastered mmpr εγώ και πολλοί άλλοι αναγνωρίσαμε τα "batman" εφέ με τα "bam" "Boom" κτλπ. Εχεί μείνει στην ιστορία αυτή η σειρά
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Αν όλες τις σειρές/ταινίες με υπερήρωες τις γύριζε η Τοei... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν όλες τις σειρές/ταινίες με υπερήρωες τις γύριζε η Τοei...

Πεμ Ιουλ 21, 2011 11:30 pm
Red Forever έγραψε:Ναι... lol! Τι σου κάνουν τα στιγμιότυπα.

Τζιμ,μιλάς για το κρτούν ή την σειρά;Γιατί μόνο το καρτούν θυμάμαι να ήταν στον ΑΝΤ1...το άλλο,δεν θυμάμαι το κανάλι.
Για τη σειρά φυσικά. Το cartoon δεν μου άρεσε τότε
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Αν όλες τις σειρές/ταινίες με υπερήρωες τις γύριζε η Τοei... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν όλες τις σειρές/ταινίες με υπερήρωες τις γύριζε η Τοei...

Παρ Ιουλ 22, 2011 12:10 am
Όντως, το παλιό καρτούν με τον Άνταμ Γουέστ δεν πιστεύω ότι αξίζει πολύ. Και εντάξει, η σειρά ήταν πολύ καλή... για τότε. Τώρα απλώς δε σε τραβάει να κάτσεις να τη δεις όταν υπάρχει τέτοια ανάπτυξη στον κινηματογράφο.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Αν όλες τις σειρές/ταινίες με υπερήρωες τις γύριζε η Τοei... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν όλες τις σειρές/ταινίες με υπερήρωες τις γύριζε η Τοei...

Παρ Ιουλ 22, 2011 12:21 am
Nαι δεν αντιλέγω
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης