Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Aξιζει το wii; Empty Aξιζει το wii;

Κυρ Φεβ 27, 2011 10:20 pm
Οποιος ειναι κατοχος ας μου πει αν αξιζει σαν κονσολα και αν ειναι διασκεδαστικη μιας και σκεφτομαι να το παρω.
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Aξιζει το wii; Empty Απ: Aξιζει το wii;

Κυρ Φεβ 27, 2011 11:18 pm
Είναι διασκεδαστική αν σου αρέσουν κυρίως τα motion controls,αλλά υπάρχουν και παιχνίδια που χρησιμοποιούν τα κλασσικά χειριστήρια.

Τέλος πάντων,αξίζει αρκεί να πάρεις τα σωστά παιχνίδια.Προτείνω τα εξής μαζί με την κονσόλα και ένα ‘κλασσικό χειριστήριο‘ : Samurai Warriors 3,Super Smash Bross Brawl,Red Steel 1 ή 2,Metroid Prime 3 ή Trilogy[για όποιον δεν τα είχε στο Gamecube],Metroid : Other M,Sengoku Basara : Samurai Warriors[αν δεν έχετε PS3],Tatsunoko vs. Capcom: Ultimate All-Stars και το επερχόμενο Zelda : Skyward Sword.
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Aξιζει το wii; Empty Απ: Aξιζει το wii;

Κυρ Φεβ 27, 2011 11:23 pm
Oλα απαιτουν να εισαι ορθιος για να παιξεις;
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Aξιζει το wii; Empty Απ: Aξιζει το wii;

Κυρ Φεβ 27, 2011 11:39 pm
Αυτό που ξέρω εγώ είναι πως πρόκειται κυρίως για party κονσόλα. Αμά μαζεύεσαι με φίλους θα γουστάρεις περισσότερο
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Aξιζει το wii; Empty Απ: Aξιζει το wii;

Δευ Φεβ 28, 2011 12:20 am
xamergt έγραψε:Oλα απαιτουν να εισαι ορθιος για να παιξεις;

Εκτός και αν παίζεις Wii Fit.Αλλιώς μπορείς και καθιστός αρκεί να τοποθετήσεις σωστά τον σένσορα κινήσεων.Θα το διαβάσεις στο εγχειρίδιο άμα το πάρεις.Μικρό πράγματακι...κυριολεκτικά.
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Aξιζει το wii; Empty Απ: Aξιζει το wii;

Δευ Φεβ 28, 2011 1:19 am
Red Forever έγραψε:
xamergt έγραψε:Oλα απαιτουν να εισαι ορθιος για να παιξεις;

Εκτός και αν παίζεις Wii Fit.Αλλιώς μπορείς και καθιστός αρκεί να τοποθετήσεις σωστά τον σένσορα κινήσεων.Θα το διαβάσεις στο εγχειρίδιο άμα το πάρεις.Μικρό πράγματακι...κυριολεκτικά.

K στα Wii Sports καλο ειναι να εισαι ορθιος , για περισσοτερη διασκεδαση κ ακριβεια. Αλλά οχι απαραιτητα. Γενικως, το χειρηστηριο μ'αρεσει πολυ, το βρισκω τελειο!!!! Το κακο ειναι οτι το Wii, ενω ειναι τελειο κ ανεπαναλυπτο για παρεα, οταν εισαι μονος βαριεσαι γρηγορα, εγω τουλαχιστον. Δεν εχει μεγαλη ποικιλια παιχνιδιων, αλλά αυτο δεν πειραζει, εχει κ ωραια παιχνιδια που φτανουν κ περισευουν. Φτανει να ξερεις τι να παρεις. Εγω εκανα το λαθος να παρω καποια υπεροχα κ καποια βαρετα. Το προβλημα ειναι, οτι ειναι πολυ ακριβα, οπως κ ολων των κονσολων, αλλά το θεμα με τα Wii που κυκλοφορουν αυτη τη στιγμη στην αγορα, ειναι οτι δεν μπορουν να παιξουν αντιγραμμενα δισκακια, ακομα κ αν τσιπαριστουν. Η Νιντεντο εκανε ετσι τους οδηγους τους επιτηδες. Εγω εχω το Red Wii, που ειναι το τελευταιο μοντελο, κ με αυτο ειναι ακομα χειροτερα.Ουτε τσιπακι παιρνει. Αλλά γινεται hacking, softmod, κ με προγραμματα μπορει να παιξει αντιγραφα, αλλά μονο φορτωμενα σε USB k οχι δισκο. Εκανα τεραστιο search στο Ιnternet, κ δυστυχως δεν ειναι ξεκαθαρες οι οδηγιες που βρηκα, ακομα κ στα καλυτερα site. Εχουν διαφορές τα διαφορα Φόρουμ, κ ουτε μπορω να τα καταφερω μονος μου. Κ λενε ΠΡΟΣΟΧΗ !!! Αν δεν εισαι σιγουρος μη το κανεις, μπορει να καταρευσει η κονσολα. Οποιος φιλος ξερει, ας μας βοηθησει. Ηδη αγόρασα αρκετα παινιδια, αλλά τα 2/3 απο αυτα, ειναι πολυ βαρετα για 1 player, παρολο που στην αρχη σε ενθουσιαζουν. Αν γινει η σωστη επιλογη, το Wii αξιζει πάρα πολυ. Εγω μεχρι στιγμης εχω: Mario Galaxy, Donkey Kong Returns, New Super Mario Bros, Mario Kart, Wii Sports, Sports Resort, Wii Party, Spiderman Web of Shadows κ παρειγγειλα το Star Wars Lego the complete saga, που ειναι ενα απ τα καλυτερα κ πιο αστεια παιχνιδια ολων των εποχων, τουλαχιστον απ την εμπειρια μου στο PC. Tα άλλα ομως με απογοήτευσαν καπως. Τα Mario (με εξαιρεση το Μαριο Καρτ που ειναι απιθανο) , αν κ τελεια οπτικα, τα βαρεθηκα γρηγορα, παρολο που μεχρι τωρα δεν ειχα προβλημα με τα λεγομενα ''παιδικα'' παιχνιδια. Το Donkey Kong returns k new mario Bros, φαινονται τελεια στην αρχη, μετα σε εκνευριζουν, γιατι ειναι πολυ δυσκολα. Ειδικα το Donkey. Διοτι απευθυνονται στους 20-30ρηδες που μεγαλωσαν με αυτα. Όμως χασαν τη μαγεια που ειχαν παλια, μοιαζουν πιο παιδικα, αλλά πολυ πιο δυσκολα. Τα σπορ ειναι τελεια με παρεα, αλλά μονος, ετσι κ τα τελειωσεις ολα, δεν εχουν μεγαλη διαρκεια ζωης. Γενικώς, ολα οσα εχω, ειναι τελεια multiplayer, αλλά μονος κατανταν βαρετα. Αν τα επαιρνα αντιγραμμενα, κανενα θεμα, αλλά αυθεντικα πρεπει να σαι σιγουρος για το ποσο αξιζουν. Αυτο ειναι το κακο. Ευχαριστουμε πολυ που μας προτινατε παιχνιδια, οποιος άλλος μπορει να προτινει, ευπροσδεκτος! Very Happy Ελπιζω να βρω επιτελους κ 1 παιχνιδι που να με διασκεδαζει κ μόνο μου. Θα πρότινα το Mortal Kombat Armageddon. To xω στο ps2 κ μου αρεσε πολυ. Άλλα δεν ξέρω. Κ αυτο που ειπα πριν, το Star Wars Lego the complete saga. Λένε οτι κ το Force Unleased ειναι καλό. Πάντος αν δεν εχεις ps2 , παρε , ακομα κ αν εχεις Wii. Εγω το πηρα πριν το Wii, φετος το Καλοκαιρι (Τωρα το θυμηθηκα!) Κ παιζω κ αντιγραφα χωρις τσιπακι, μονο με ενα ειδικο δισκακι, το Swap Magic, που ειχε μονο 20 Ευρω! Αν το Wii ειχε περισσοτερη ποικιλια παιχνιδιων κ επαιζε κ αντιγραφα, τοτε θα ηταν η καλυτερη κονσολα ολων των εποχων, ακομα κ πιο πανω απ το ps2 κ Super Nintendo. Γνωμη μου. Αλλά δυστυχως τα περισσότερα παιχνίδια του ειναι βαρετα για την ηλικια μας, κ το λεω εγω που μια ζωη ημουν Φαν των αντιστοιχων τιτλων! Για περισσότερες πληροφοριες σχετικα με τη γνωμη μου για το Wii κτλ, δες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Aξιζει το wii; Empty Απ: Aξιζει το wii;

Δευ Φεβ 28, 2011 1:35 am
Βασικα θα το κανω ανταλλαγη με ενα απο τα psp μου και γραφει ο τυπος της αγγελιας οτι το wii ειναι τσιπαρισμενο.Εγω θελω να ειναι.
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Aξιζει το wii; Empty Απ: Aξιζει το wii;

Δευ Φεβ 28, 2011 3:44 am
A, entaxei tote. Mono otan to pareis (an to pareis) , an to sindeseis me to Internet, mi to kaneis update pou tha sou zitisei. Kanena update. Meta to tsipaki tha ine pia axristo, to neo logismiko tha to parakampsei. To kanan polloi k katastrafikan. Idika me hakarisma k softmod.... K gia to tsipaki diavasa ta idia. Agapo ti Nintendo, alla polla ipoula kolpa gia tin Peiratia! lol! Imoun Nintendo ''fan boy'', tora metexelisomai kai se Sony ''fan boy'' !!! Very Happy
ninetales
ninetales
Συντονιστής
Συντονιστής
Aξιζει το wii; Pbucket
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα

Aξιζει το wii; Empty Απ: Aξιζει το wii;

Δευ Φεβ 28, 2011 3:53 am
εγω που εχω αξειζει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης