Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Πεμ Φεβ 24, 2011 6:16 pm
A, thanks για την φωτο! Αυτη η Γιαπωνέζα μ'αρεσει πιο πολυ, δεν συγκρίνεται! Ουτε ήξερα περι πριγκίπισσας κτλ... Σίγουρα δεν θα πουν πριγκιπισσα , κατι άλλο θα βρουν άσχετο (εκτός αν όντως πήραν την κατρακύλα...) , π.χ. θα μπορούσε να ειναι η μικρη αδερφη του κοκκινου.
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Πεμ Φεβ 24, 2011 6:31 pm
Eμ με τόσα που λέτε θα φταίω εγώ, ο «σπολεϊράκιας», αν πω τι συμβαίνει στο τέλος των shinkenger; Razz Το βάζω σε σπόιλερ λοιπόν.
Σπόιλερ:
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Πεμ Φεβ 24, 2011 6:57 pm
Δεν πειράζει , μόλις διαβασα το spoiler, πολυ ωραιο μου ακουγεται. Μ'ανοιξες την ορεξη να τα κατεβασω κ να τα δω!!!! (Eίχα σκοπό να κατεβάσω πρώτα το Jetman...) Κανονικη ιστορια κ στυλ Σαμουράι, λοιπόν οι Shinkenger !!! Μ'αρεσει η επιστημονικη φαντασια αλλά μ'αρεσει κ η Ιαπωνικη κουλτουρα πολυ κ ολα αυτα περι Σαμουράι. Σιγα μη τα βαλουν ολα αυτα στους Rangers, δεν ταιριαζει με την αμερικανοποιηση. Εκτος αν αρχιζε αλλιώς η σεζον. (Δεν ειδα ακομα το 3ο επεισόδιο των Samurai, γιατι οταν πηγα να κατεβασω το hd quality προχτες, δεν λειτουργουσε ακομα το megaupload link, ελεγε temporary unavailabe file.) Aπ τα 2 πρωτα επ. λοιπον των rangers, δεν μου θυμισαν σε τιποτα Σαμουράι, ούτε καν Rangers, δεν ξερω γιατι. Σαν να μη βλεπω καν rangers, μονο ''φρου φρου κ αρωματα'' οπως το Operation Overdrive στην πλειοψηφια του, χωρις να με διασκεδαζει ή να με συγκινει. Ελπιζω να φτιαξει, αλλιώς θα παει χαμενη μια πολύ καλη ευκαιρια να συμπεριλαμβάνει η θεματολογια των rangers και τον κοσμο των Σαμουράι. Ακομα κ το Ninja Storm (δεν προλαβα να το δω ακομα ολοκληρο, μόνο τα πρωτα επ. δυστυχώς ειδα,) ήταν πιστό απο αποψη υποδομής κ αισθητικης κατα καποιο τροπο, στον μυθο των ninja. Η Disney, οσο κ αν δεν μας αρεζε, στα εσαγωγικα επεισοδια της τουλαχιστον, ηταν σούπερ. Eνω τωρα η Saban, τα κατεστρεψε. Σιγουρα φταιει κ το οτι δεν αρχισε οπως ολες οι άλλες σεζον, με την εισαγωγη, αλλά κ το rpm που αρχισε αποτομα κ οχι απο την day one, αρχισε ομως καλά. Θα μπορουσαν κ οι Samourai σιγουρα καλυτερα. Εκτος αν πια η Saban σνομπαρει τοσο τους Rangers κ λεει, ''σιγά, παιδάκια θα δουν τη σειρά, τι το θελουμε το στόρυ, ας βαλουμε μόνο μπαμ μπουμ που αρεσει στα παιδακια κ καθαρισαμε, θα πουλησουμε κ τα παιχνιδια κ οκ'' . Ναι, αλλά κ τα παιδάκια θελουν στόρυ για να εντυπωσιαστούν. Η 1η γενια των Ελλήνων fans κόλησε με τους rangers απ το ''green with evil'' κ μετά, αλλιώς αμφιβάλω αν θα χαμε τρελαθει τόσο, εγω απο τότε ειχα εντυπωσιαστει κ αρχισα να βλεπω τη σειρα. Ειχα χασει τοτε τα προηγουμενα επ. δυστυχως, αλλά απ τα 1,2 που χα δει, ωραια ηταν, αλλά δεν ειχα κολησει το μικροβιο ακομα. Παντα η πρωτη εντυπωση μετραει, γι αυτο τεραστιο λαθος που ξεκινησε ετσι η σειρα των Samurai. Aκομα κ αν δεν ταιριαξει η κοκκινομάλλα όπως λεει ο Αντωνης, εμενα ειναι το λιγοτερο που θα με πειραξει, αν η υπολοιπη σειρα εξακολουθει να ειναι μετρια κ τόσο, μα τόσο βαρετή... Πολυ φοβάμαι οτι θα αποδειχθει μια απ τις χειροτερες σεζον των rangers, αν οχι η χειροτερη... Εκτος αν απ το 3ο ή 4ο επεισοδιο αρχίσει να φτιάχνει, αν οχι, παει μακρια το μπαλάκι μετά......Αλίμονο αν ''σκοτώσουν'' τους rangers παλι κ τους κοψουν λόγω χαμηλης τηλεθεασης, πριν φτασουμε στους Gokaigers κ στο anniversary !!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Very Happy
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Πεμ Φεβ 24, 2011 8:28 pm
Eχείς δίκιο Μενέλαε. Η σεζόν άρχισε με τον ίδιο τραγικό τρόπο που ξεκίνησαν οι Turbo. Το ίδιο λάθος 2 φορές. Η αιτία φοβάμαι ότι είναι η ταινία..
Αλλά αυτό είναι παντελώς ηλίθιο και φοβάμαι ότι η ταινία θα είναι τηλεοπτική...
Μετά από τόσα χρόνια ακόμα να βάλουν μυαλό, τι να πεις.
Οσόν αφορά την μελλοντική κόκκινη ranger το αποκλείω τα περί πριγκίπιισα και κουραφέξαλα. Αντώνη απλά μην μπαίνεις σε αυτή την διαδικασία. Δεν πρόκειται να κάνουν αντιγραφή. Κάνουν τα δικά τους και προσωπικά αυτό ήθελα αλλά να βγαίνει και κάποιο νόημα βρε αδερφέ, πολλά ζητάμε? Κάνε σύγκριση τους RPM με τους samurai...η μέρα με τη νύχτα. Μακάρι να διαψευτώ αλλά αμφιβάλλω αν θα τους ξεπεράσει σε ποιότητα, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Παρ Φεβ 25, 2011 2:13 pm
Η Saban είχε στη διάθεσή της μια από τις καλύτερες σεζόν των σεντάι και άφησε την ευκαιρία να πάει χαμένη πιστεύω... Όντως, πολύ βαρετή η σεζόν ως τώρα, καμμιά σχέση με τους Shinkenger, όπου εκεί δε χόρταινα να βλέπω τα επεισόδια λόγω της συνεχούς δράσης και ανατροπών, όπως και του καστ αλλά και των κακών. Ειλικρινά, θα προτιμούσα να έβλεπα το κινούμενο σχέδιο που ακυρώθηκε, αντί την επανέκδοση των μμπρ και τους σαμουράι.
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Παρ Φεβ 25, 2011 11:03 pm
Εχει ξεκινησει "μουδιασμενα" αλλα ουτε τα μισα επεισοδια δεν εχουμε δει, εγω πιστευω θα παει καλυτερα ποιο μετα ισως οταν μπει και ο 6ος.Αληθεια Αντωνη στους shinkenger ποτε εμφανιζεται ο χρυσος;
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Σαβ Φεβ 26, 2011 12:40 am
Eχουμέ δει τα 2/40 και έχουμε και γενική άποψη τρομάρα μας lol!
ninetales
ninetales
Συντονιστής
Συντονιστής
Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Pbucket
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Σαβ Φεβ 26, 2011 12:49 am
εμενα μου ηταν κατι στο μετριο η σειρα δεν μμου αρεσε που μπηκαμε στο μπαμ
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Σαβ Φεβ 26, 2011 1:18 am
Aυτα παθαινουν οσοι βλεπουν πρωτα σενται.Και να μην το θελουν μπαινουν στην διαδικασια της συγκρισης.Καλα λεει ο Jim να μην βλεπουμε σεζον προτου γινουν power rangers.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Σαβ Φεβ 26, 2011 1:38 am
Kαλά το χειρότερο είναι να τις βλέπεις ταυτόχρονα ή ακριβώς μετά τους Rangers...
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Σαβ Φεβ 26, 2011 5:08 am
Green Ranger έγραψε:Eχείς δίκιο Μενέλαε. Η σεζόν άρχισε με τον ίδιο τραγικό τρόπο που ξεκίνησαν οι Turbo. Το ίδιο λάθος 2 φορές. Η αιτία φοβάμαι ότι είναι η ταινία..
Αλλά αυτό είναι παντελώς ηλίθιο και φοβάμαι ότι η ταινία θα είναι τηλεοπτική...
Μετά από τόσα χρόνια ακόμα να βάλουν μυαλό, τι να πεις.
Οσόν αφορά την μελλοντική κόκκινη ranger το αποκλείω τα περί πριγκίπιισα και κουραφέξαλα. Αντώνη απλά μην μπαίνεις σε αυτή την διαδικασία. Δεν πρόκειται να κάνουν αντιγραφή. Κάνουν τα δικά τους και προσωπικά αυτό ήθελα αλλά να βγαίνει και κάποιο νόημα βρε αδερφέ, πολλά ζητάμε? Κάνε σύγκριση τους RPM με τους samurai...η μέρα με τη νύχτα. Μακάρι να διαψευτώ αλλά αμφιβάλλω αν θα τους ξεπεράσει σε ποιότητα, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα

Εννοεις οτι ταινια θα δειχνει την εισαγωγη όπως κ η Turbo? Aν όντως θα ειναι τηλεοπτικη, τοτε γιατι να μη την εχουν ηδη ετοιμη κ να την δειξουν πρωτη για να ειναι τα επεισοδια με τη σειρα? Ποιος ξερει τι υπολογισμους κανουν.... Φαινεται οτι πρεπει να τη δειξει πρωτα στο σινεμα κ δεν συγχρονίστηκαν. Δεν ξερω αν η Turbo προβλήθηκε σωστα, πριν αρχισει η σειρα. (Αν δεν κάνω λάθος, στην Αμερικη την δειξαν κ στο σινεμά, ελπιζω πριν αρχισει η τηλεοραση τη σειρα). Μικρος σταμάτησα να βλεπω Rangers μετα τα Mighty Morphin. Ομως κατι λίγο πετυχαινα στο ζαπινγκ, απο περιεργεια. Τοτε δεν μου ειχαν αρεσει καθολου οι Turbo. Όμως περσι που ειδα για πρωτη φορα τη σεζόν, μου αρεσε, παρόλο που δεν ειναι απ τις καλύτερες. Καταλυτικό ρόλο επαιξε η ταινία. Αυτην ειδα πρώτα κ μου αρεσε πολύ, παρόλο που ηταν απλη κ οχι κινηματογραφικη. Αυτη μου ανοιξε επισης το ενδιαφέρον κ την όρεξη να δω ολες τις σεζον. Γιατι τωρα μεγαλος, στην αρχη ειδα μονο τα Mighty Morphin κ νόμιζα οτι δεν αξιζουν οι υπολοιπες σειρες, αφου δεν ηξερα τιποτα γι αυτες, μόνο την εντύπωση οτι ειναι βλακεια. Κατεβασα απλως την ταινια Turbo μαζι με την κανονικη, των Mighty Morphin. Κ αφου ειδα την ταινια Turbo, λεω , δεν συνεχίζεται απλώς η σειρά, συνεχίζεται κ ωραια!!! Ετσι εκατσα κ ειδα τα Zeo , τα οποια λάτρεψα (ενώ μικρος δεν ήθελα καν να τα δω, απ το λιγο που χα δει μου φανηκαν βλακεια). Κ ετσι λεω, παμε κ στα Τουρμπο κ στα Space. Mετα νομιζα οτι τα επομενα δεν θα ναι καλα. Τελικα τα ειδα ολα! Γιατι επεσε το ματι μου στο Dino Thunder κ Τime Force κ μ'αρεσαν , κ τα δα ολα, αλλά ανακατωμενα.
Κ ολα αυτα χαρη στη ταινία Turbo, που δεν ηταν κ τιποτα σπουδαιο, απλως μια απολαυστικη ταινια. Δηλαδη φαντασου τι αντικτυπο εχει το story telling κ μια εισαγωγικη ιστορια! Γιατι κ τα επεισοδια των Samurai, δεν ηταν κ τοσο ασχημα τελικα, αν ηταν στη μεση της σεζον ουτε θα μας ενοχλουσαν. Άλλες σεζον ειχαν πολυ χειροτερα επ. στη μεση τους. Δεν μπορει να ειναι ολα συναρπαστικά. Τελικά το παν ειναι η σειρά, οπως κ στα κομμάτια σε ενα CD ή σε ενα μουσικό προγραμμα. Σαν dj θα το ξερεις πολυ καλά. Εγω το καταλαβα οταν, επειδη εχω μεγαλη
συλλογη κ γνωσεις απο cd κ ακουγα κ πολυ ραδιοφωνο στην εφηβεία, καθομουν ωρες ατελειωτες κ συνηθισε κ το ''αυτί'' μου κ μετα ειχα το ''ταλέντο'' να διαλεγω τα καταλληλα κομματια κ με τη σωστη σειρα κ τα εβαζα σε φιλους κ τα ακουγαμε τα Καλοκαιρια. Εκανα πολυ ωραιο προγραμμα! (Aφου καποτε ονειρευόμουν να δουλέψω σε ραδιόφωνο.) Ειναι λοιπον δυνατον ολόκληροι επαγγελματιες στη Saban, με χρόνια πείρας, να μη διαλεγουν σωστά? Ένα παιδάκι δημοτικου θα ηξερε τι να κανει με τους αγαπημενους του ηρωες. Φαινεται δεν εκτιμαν τη σειρα κ την κανουν μονο για να την κανουν, απο ''συνηθεια'' κ για να βγαλουν απλως λεφτα. Αμ δε. Πως θα πουληθουν παιχνιδια αν δεν γινει δημοφιλής? Μ΄αρεσει που ελεγαν οτι ''εχουν'' επιθετικη στρατηγικη προώθησης...Βέβαια, υπομονη πρεπει να κανουμε, τι μας νοιαζει? Εχουμε τοσouς άλλους Ρέιντζερς κ Sentai να ασχοληθουμε... Κ μέχρι τοτε θα φτιαξουν μάλλον κ οι Samurai. Ή απλώς φταιει μονο το κανάλι κ δεν τα πηρε ολα ακομα ή τα παιζει οπως να ναι? Γιατι διαβασα κ αυτη την πιθανοτητα. bom afro lol!

Φανταστείτε να ειναι η κοκκινομάλλα που θα δώσει νεα πνοή στη σειρά ! Κ φανταστείτε κατι κουφό, να ερωτευτούν με τον Κόκκινο, κ να γινουν ζευγαρι 2 Κόκκινοι !!! Πλάκα θα χε!! Ετσι κ αλλιώς, ωραιο θα ταν ενα love story. Εχουμε να δουμε απ την εποχη Τόμμυ-Κίμπερλυ. Είχε κ κατι λιγα άλλα φλερτάκια, αλλά πολύ λίγο, αφού δεν μου ρχεται τιποτα τωρα στο μυαλο. Α! ο Γουές με την Τζέν! Δεν θυμάμαι τωρα τιποτα άλλο. Κάτι πηγε να γινει με Κιρα κ Τρέντ, κτλ. Θα ταν ωραιο κ για μας, κ για τα κοριτσια, ισως τραβουσαν ετσι περισσότερη τηλεθέαση, αλλά τι να τους πεις, λες κ τα ρομάντζα ειναι ακατάλληλα για ανηλίκους. Εδω κ ο Τομυ κ η Κιμπερλυ ενα φιλάκι δωσαν μόνο. Κ το άλλο το κουφό, οτι τον χωρισε στο Zeo, με γράμμα... Ποτέ δεν το χαψα, λέω με τη φαντασία μου κανα κόλπο θα ναι των κακών για να αποδυναμώσουν τον Τόμυ!
Ή θα μπορούσε η κοκκινομάλλα με τον πράσινο, μιας κ κόκκινο κ πράσινο ταιριάζουν. Ή να την γουσταρει ο Μπάλκ, όπως ο Σκαλ κολουσε την Κίμπερλυ. Κ να μπαινει κρυφα στο αρχηγειο των Samurai κ να πέφτει καταλαθος στον δάσκαλο, την ωρα που κοιμάται ! lol! Τόσες ιδεες, τοσες πιθανοτητες, τοσα ωραια στοιχεια εχουν στη διαθεση τους, μακαρι να τα αξιοποιησουν. Μωρε αν ειχαν μεγαλο budget κ παραγωγη οι rangers, θα γινοταν οχι απλως κανονικη , mainstream σειρά, αλλά τελεια σειρα!!!! Τοτε θα γουστάραμε τρελά κ εμείς κ επίσης δεν θα τους κορόιδευε κανεις! Το ονειρο μου αυτο ειναι , να αλλαξει καποτε τελειως φιλοσοφια κ παραγωγη κ να μη βασιζεται κατ'αναγκη στα Sentai, ή να παιρνει μονο τις στολες τους. Κ να ειναι κανονικη σειρα, που θα την βλεπουν οχι μονο παιδια κ ενηλικες φαν, αλλά κ άλλοι, μιας κ δεν θα ειναι πια φτηνιάρικη παραγωγη, αλλά κανονικη σειρα επιστημονικης φαντασιας, δρασης , με κοινωνικα κτλ στοιχεια. Μια σειρα με εφηβους ή νεους κ τις ανησυχιες τους κ τη προσωπικη τους ζωη, αλλά κ την ώρα της δράσης. Αυτο θα το κανω ξεχωριστο θεμα καποια στιγμη, γιατι μου φαινεται πολυ ωραιο σαν ιδεα. Οχι απλως οι rangers να γινουν Xoλυγουντιανή ταινια, αλλά κανονικη σειρα! Μας αρεσουν οι Rangers οπως ειναι, αλλά φανταστειτε ποσο υπεροχο θα ηταν να γινοταν big budget παραγωγη με target group γενικώς τους νεους καθε ηλικιας! Ουτε χρειαζονται πολλά λεφτα, μονο ιδεες κ ορεξη. Ουτε θα χαναν τα λεφτα τους απ τα παιδια, παλι θα πουλουσαν παιχνιδια, αφου δεν θα γινοταν πιο σκοτεινη η σειρα, απλως πιο πληρης κ με λιγοτερα αφελή ή ανουσια στοιχεια κ παρδαλά τερατα να τρεχουν σαν δαιμονισμενα στους δρομους μουγκρίζοντας ! Very Happy lol!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Σαβ Φεβ 26, 2011 11:20 am
Για έρωτες καλά λες. Εχω διακρίνει ήδη 2 να υποβόσκουν
Πράσινος+Κίτρινη
Μπλε+Ροζ

Love is back Very Happy
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Σαβ Φεβ 26, 2011 12:56 pm
Να συγκρίνω πάλι; Razz Και εγώ αυτό νόμιζα στους Shinkenger αλλά στο τέλος ο καθένας ακολούθησε το δικό του δρόμο. Sad Όπως επίσης μια σκηνή στους Shinkenger (αν θυμάμαι καλά) μου θύμησε τη σκηνή στους Jetman όπου ο Ρυού ήταν μαζί με την Καορού και νόμιζε πως ήταν η Ριέ, και τότε άρχισε το ειδύλιο. Κάτι τέτοιο περίμενα να συμβεί και στους Shinkenger, αλλά ήρθε η "βόμβα" και έσκασε με την Καόρου...
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Σαβ Φεβ 26, 2011 1:02 pm
xamergt έγραψε:Εχει ξεκινησει "μουδιασμενα" αλλα ουτε τα μισα επεισοδια δεν εχουμε δει, εγω πιστευω θα παει καλυτερα ποιο μετα ισως οταν μπει και ο 6ος.Αληθεια Αντωνη στους shinkenger ποτε εμφανιζεται ο χρυσος;
Αν θυμάμαι καλά εμφανίζεται για λίγο στο 18ο και η πρώτη του μάχη είναι στο 19ο. Πάντως, αυτή είναι η πρώτη του εμφάνιση ως μεταμορφωμένος ρέιντζερ:
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Σαβ Φεβ 26, 2011 4:34 pm
gantonis έγραψε:Να συγκρίνω πάλι; Razz Και εγώ αυτό νόμιζα στους Shinkenger αλλά στο τέλος ο καθένας ακολούθησε το δικό του δρόμο. Sad Όπως επίσης μια σκηνή στους Shinkenger (αν θυμάμαι καλά) μου θύμησε τη σκηνή στους Jetman όπου ο Ρυού ήταν μαζί με την Καορού και νόμιζε πως ήταν η Ριέ, και τότε άρχισε το ειδύλιο. Κάτι τέτοιο περίμενα να συμβεί και στους Shinkenger, αλλά ήρθε η "βόμβα" και έσκασε με την Καόρου...


Ο spoilerakias ξαναχτυπά! Very Happy Πλάκα κανω, οχι μόνο δεν με ενοχλει, το αντιθετο, μ'αρεσει να μαθαινω λεπτομερειες, ακομα κ πριν δω τις σειρες! Ίσα ισα, μου ανοιγουν την όρεξη!
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai? - Σελίδα 2 Empty Απ: Θα την δούμε στους Power Rangers Samurai?

Σαβ Φεβ 26, 2011 6:50 pm
Skyranger έγραψε:
gantonis έγραψε:Να συγκρίνω πάλι; Razz Και εγώ αυτό νόμιζα στους Shinkenger αλλά στο τέλος ο καθένας ακολούθησε το δικό του δρόμο. Sad Όπως επίσης μια σκηνή στους Shinkenger (αν θυμάμαι καλά) μου θύμησε τη σκηνή στους Jetman όπου ο Ρυού ήταν μαζί με την Καορού και νόμιζε πως ήταν η Ριέ, και τότε άρχισε το ειδύλιο. Κάτι τέτοιο περίμενα να συμβεί και στους Shinkenger, αλλά ήρθε η "βόμβα" και έσκασε με την Καόρου...


Ο spoilerakias ξαναχτυπά! Very Happy Πλάκα κανω, οχι μόνο δεν με ενοχλει, το αντιθετο, μ'αρεσει να μαθαινω λεπτομερειες, ακομα κ πριν δω τις σειρες! Ίσα ισα, μου ανοιγουν την όρεξη!
Χα, χα, χα, χα, χα!!! Ναι! Σπολεϊράκιας! Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης