Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai

+14
The Tokutaku
mckon12
gianniskap
antwnhoss
jimavras
tsironick
gt1993
chrys97
plousmike
alex743
Green Rider
gantonis
XameR_GT
Skyranger
18 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
tsironick
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2011

Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai

Κυρ Μαρ 15, 2015 10:26 am
οι πρωτες!
jimavras
jimavras
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2014
Ηλικία : 39

Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai

Τετ Μαρ 18, 2015 12:39 pm
Bioman φανατικά
antwnhoss
antwnhoss
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2014

Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai

Κυρ Ιουν 28, 2015 9:34 pm
mistyc force
gianniskap
gianniskap
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 24/05/2014
Τόπος : Αthens

Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai

Δευ Απρ 04, 2016 4:02 pm
MMPR,ΖΕΟ
mckon12
mckon12
Power Ranger
Power Ranger
Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 29vawm1
Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 1499xc10
Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 9186-111
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Ημερομηνία εγγραφής : 05/04/2016
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα

Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai

Δευ Απρ 18, 2016 8:34 pm
Όλες οι στολές κ τα κράνη είναι ωραία.Εμένα μου αρέσουν οι:
1.Zeo
2.Turbo
3.In Space
4.Lightspeed Rescue
5.Time Force 
6.Operation Overdrive
7.Megaforce
avatar
tommy forever green
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2017

Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai

Τρι Απρ 04, 2017 2:56 pm
Skyranger  σιγουρα το σπαντεξ του πρασσινου τομμη έγραψε:Nai ontos, ekeini i epoxi itan poli kali! Sinepese k i arxi tis Saban k ton Power Rangers me aftes tis stoles k etsi akoma kalitera! Pou mporo na vro pos katatasontai xronika ta Sentai, oi periodoi pou les? Exei poli endiaferon! Episis paratiro oti oso pernan ta xronia ta krani tous ginontai pio ekentrika (me exereseis vevaia). Opos itan ta prota prota Sentai! Thimasai? Pou xan kapoioi krani trapouloxarta k alloi maskes me ''mallia'' ! Eno epeita perase mia poli megali periodos pou itan sti moda i epistimoniki fantasia k to ''diastimiko'' k ''ninja'' stoixeio stis morfes... Alla afto ine pagkosmio fainomeno, k sta anime den kiriarxoun apolita pia to genos ton Super Robots k olon ton sxetikon (p.x. astromaxites , dil. Saber Rider ktl ) opos sta 70's, 80's k arxes 90's.... Krima, giati itan ta agapimena mou... Oups! Pali Greeklish! Sorry! Xexastika! Δεν θα ξανασυμβεί ! Smile Very Happy Razz Smile
The Tokutaku
The Tokutaku
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 295
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2016
Ηλικία : 24
Τόπος : Morphin Grid

Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai

Τρι Απρ 04, 2017 7:14 pm
Λοιπόν δεν θα ξανακάνω παρατήρηση,άλλη μια φορά να σε δω να κάνεις spam θα αναγκαστώ να σου κάνω ban θέλοντας και μη.Αλλού θα σου είχαν κάνει ban άμεσα,άντε και πολλές ευκαιρίες δίνουμε....τι το περάσες εδώ?γινόμαστε μέλη για να σπαμάρουμε μέχρι θανάτου?Μου αρέσει που έγραψες ότι έχουμε και ενδιαφέρων θέματα...εάν θες να μας το αποδείξεις κάνε κάτι για αυτό αντί να κάνεις συνεχές spam το οποίο δεν κάνει καλό σε κανέναν πόσο μάλλον σε εσένα,απλός σεβάσου το φαινόμενο πως υπάρχουν και άτομα που πραγματικά εκτιμούν αυτά που προσφέρει αυτό το φόρουμ και τον κόπο κάποιον για να το κρατήσουν και σαφώς να το κάνουν καλύτερο.Δεν έχω να πω κάτι άλλο,ελπίζω να κατάλαβες κάτι και να συμμορφωθείς...
avatar
tommy forever green
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2017

Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai

Τρι Απρ 04, 2017 8:24 pm
The Tokutaku έγραψε:Λοιπόν δεν θα ξανακάνω παρατήρηση,άλλη μια φορά να σε δω να κάνεις spam θα αναγκαστώ να σου κάνω ban θέλοντας και μη.Αλλού θα σου είχαν κάνει ban άμεσα,άντε και πολλές ευκαιρίες δίνουμε....τι το περάσες εδώ?γινόμαστε μέλη για να σπαμάρουμε μέχρι θανάτου?Μου αρέσει που έγραψες ότι έχουμε και ενδιαφέρων θέματα...εάν θες να μας το αποδείξεις κάνε κάτι για αυτό αντί να κάνεις συνεχές spam το οποίο δεν κάνει καλό σε κανέναν πόσο μάλλον σε εσένα,απλός σεβάσου το φαινόμενο πως υπάρχουν και άτομα που πραγματικά εκτιμούν αυτά που προσφέρει αυτό το φόρουμ και τον κόπο κάποιον για να το κρατήσουν και σαφώς να το κάνουν καλύτερο.Δεν έχω να πω κάτι άλλο,ελπίζω να κατάλαβες κάτι και να συμμορφωθείς...
tora pote ekana spam apla egrafa se diafores enotites to spam einai allounou sry eixa dosi to account se filo loipon sry kai gia ta greeklisch to pc poy xrhsimopoio den exei ellinika pls apantisemoy pote ekana spam
The Tokutaku
The Tokutaku
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 295
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2016
Ηλικία : 24
Τόπος : Morphin Grid

Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai

Τρι Απρ 04, 2017 8:39 pm
Το λέω για τους εξής λόγους:Πρώτον απαντάς σχεδόν μονολεκτικά και δεύτερον δεν χρειάζεται να το κάνεις δείχνοντας  τι έγραψε ο άλλος στο post του.Εάν το κάνεις συχνά αυτό δείχνει σαν spam.Συνετό το φαινόμενο πως απαντάς σε κάποιον άλλα φαίνεται  σαν να σπαμμαρεις εάν το κάνεις συνέχεια,πόσο μάλλον εάν κάνεις 2 post στην σειρά σε πάνω στο συγκεκριμένο θέμα(εξαιρέσεις υπάρχουν και φυσικά το edit).Δυστυχώς δεν μπορώ να μην κάνω παρατήρηση μιας και είμαι mod και όπως ξέρεις υπάρχουν και άλλοι εδώ που ίσος να ήταν πιο αυστηροί μαζί σου.Οκ το καταλαβαίνω για τα greeklish και χαίρομαι που κατάλαβες πάνω κάτω πως λειτουργεί το forum Very Happy (επίσης συγνώμη εάν η αντίδραση μου σε εκνεύρισε,είναι συχνοί οι spammers εδώ ξέρεις οπότε πρέπει να απαντάω ανάλογα  Razz).
avatar
tommy forever green
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2017

Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai

Τρι Απρ 04, 2017 8:52 pm
OXIgreeklish  οκ  hmmm το καταλαβενο συγνωμμη υπαρχουν πολλοι που ξερουν πολλα εδω και αυτο κανει καλο στο forum  ευκαιρια να μαθω κι εγω τιποτα και να μην ειμαι ο spamer εβαλα ελληνικα ενω πριν δεν ειχα
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai

Σαβ Ιουλ 08, 2017 2:07 am
Τον κοκκινο στους μμπρ

Και 

Τον μπλε στους samurai
Jim88
Jim88
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 205
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2020

Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai

Σαβ Οκτ 17, 2020 8:32 am
Των MMPR και των Megaforce μου άρεσαν πολύ.
vivayo987
vivayo987
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2015
Τόπος : UK

Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai

Σαβ Οκτ 17, 2020 6:06 pm
Το MMPR ήταν το καλύτερο από μακριά, τόσο αξέχαστο. Το Time Force ήταν το επόμενο καλύτερο, σέβομαι τα κράνη τους.

Το SPD είναι ίσως το πιο πρόσφατο που μου αρέσει, παρά την έλλειψη συμμετρίας. Νομίζω ότι οι γυναικείες στολές ranger φαίνονται καλύτερα χωρίς φούστες. Ήταν το μόνο SPD όπου το ροζ ranger δεν είχε φούστα;
Geodude
Geodude
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2020

Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένες στολές και κράνη Power Rangers/Sentai

Τετ Οκτ 28, 2020 10:51 pm
Σαν σύνολο, νομίζω πως των Mmpr είναι οι πιο άρτιες (και οι 7).Απο τους Zeo, μόνο του Gold Ranger, ενώ επόμενη αγαπημένη είναι κίτρινο, πράσινο και magna defender από Lost Galaxy. Επίσης, πολύ όμορφη η Titanium στολή των Lightspeed Rescue, καθώς και συνολικά η ομάδα των wild Force και Mystic Force.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης