Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
tsironick
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2011

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Κυρ Μαρ 15, 2015 11:27 am
κριμα βρε παιδια τι να πει κανεις
tim
tim
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 519
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Τρι Φεβ 23, 2016 9:42 am
ισως να μετεγλωτιστικε αλλα μαλον καμια εταιρια δεν συμφωνησε ώστε να βγει ολη η σεζον σε dvd scratch
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Τρι Φεβ 23, 2016 1:20 pm
John-Ranger έγραψε:
Green Ranger έγραψε:
John-Ranger έγραψε:Μα έχω nova και ξέρω πολύ καλά τι έδειξε και τι όχι....
Eγώ όταν έβαλα nova έδειχνε SPD. Σεζόν παλιότερες έχει δείξει, ξέρεις?

Ναι εχει δείξει:

MMPRS1-3
ZEO
TURBO
IN SPACE
LOST GALAXY
και μετα
SPD
MYSTIC FORCE
OVERDRIVE
JUNGLE FURY
Καλά και κανείς δεν έγραψε mmpr, zeo, turbo, in space?  scratch
avatar
asteri
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2016

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Τετ Φεβ 24, 2016 9:30 am
και γω που εψαχνα να δω και αλλα επεισοδια οσα βρηκα ηταν χωρις μεταγλωτιση!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Τετ Φεβ 24, 2016 5:30 pm
Green Rider έγραψε:
John-Ranger έγραψε:
Green Ranger έγραψε:
John-Ranger έγραψε:Μα έχω nova και ξέρω πολύ καλά τι έδειξε και τι όχι....
Eγώ όταν έβαλα nova έδειχνε SPD. Σεζόν παλιότερες έχει δείξει, ξέρεις?

Ναι εχει δείξει:

MMPRS1-3
ZEO
TURBO
IN SPACE
LOST GALAXY
και μετα
SPD
MYSTIC FORCE
OVERDRIVE
JUNGLE FURY
Καλά και κανείς δεν έγραψε mmpr, zeo, turbo, in space?  scratch
Πάντως μέχρι lost galaxy έχει δείξει σίγουρα, είχα τότε (fellnet ήταν αλλά το κανάλι foxkids/jetix που είχε pr ήταν και στη nova, έχει γίνει disney xd τωρα) εγώ άρχισα να βλέπω απο τους zeo μέχρι και την τρίτη επανάληψη των lost galaxy που το κόψαμε
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Παρ Μαρ 25, 2016 12:06 am
τελικά μεταγλωττίστηκε όλη η σειρά ή όχι? Η απλά αυτά τα 2 dvd?
tim
tim
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 519
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Παρ Μαρ 25, 2016 10:01 am
αποσο ξερω οι dino thunder μεταγλωττιστηκαν σλλα για καποιο λογο βγηκαν μονο
3 dvd με 6 επεισοδια στο συνολο τους scratch
Shazam
Shazam
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2015
Ηλικία : 25

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Παρ Μαρ 25, 2016 12:26 pm
τι φαση ;;; εγω που εχω 1 DVD με τους Dino Thunder πρεπει να ειναι 7-8 αν θυμαμαι καλα γιατι βλεπω οτι ειναι ο White Ranger μεσα ... μπορει να κανω και λαθος ... αλλα θυμαμαι οτι ηταν ο White Ranger μεσα και ηταν μεταγλωτισμενο
tim
tim
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 519
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Σαβ Μαρ 26, 2016 10:14 am
στην περιοχη μου βγηκαν μονο 3 dvd με 2 επεισοδια το καθενα αλλα παλια το καναλι jetix προβαλε
ολη την dino thunder  σεζον μεταγλωτισμενη scratch
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Σαβ Μαρ 26, 2016 5:39 pm
Shazam έγραψε:τι φαση ;;; εγω που εχω 1 DVD με τους Dino Thunder πρεπει να ειναι 7-8 αν θυμαμαι καλα γιατι βλεπω οτι ειναι ο White Ranger μεσα ... μπορει να κανω και λαθος ... αλλα θυμαμαι οτι ηταν ο White Ranger μεσα και ηταν μεταγλωτισμενο
Πρέπει να χεις τα επεισόδιο 5 και 6. Στο πρώτο ο Τόμμυ γίνεται ρέηντζερ και στο δεύτερο απλά εμφανίζεται ο Τρεντ,αλλιώς έχεις επεισόδια που δεν έχουμε καν
Shazam
Shazam
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2015
Ηλικία : 25

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Κυρ Μαρ 27, 2016 12:03 am
MCygo13 έγραψε:
Shazam έγραψε:τι φαση ;;; εγω που εχω 1 DVD με τους Dino Thunder πρεπει να ειναι 7-8 αν θυμαμαι καλα γιατι βλεπω οτι ειναι ο White Ranger μεσα ... μπορει να κανω και λαθος ... αλλα θυμαμαι οτι ηταν ο White Ranger μεσα και ηταν μεταγλωτισμενο
Πρέπει να χεις τα επεισόδιο 5 και 6. Στο πρώτο ο Τόμμυ γίνεται ρέηντζερ και στο δεύτερο απλά εμφανίζεται ο Τρεντ,αλλιώς έχεις επεισόδια που δεν έχουμε καν
θυμαμαι οτι ο White Ranger ηταν εναντιον τον Ranger
tim
tim
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 519
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Δευ Μαρ 28, 2016 12:22 pm
εγω θυμαμαι ειχα επισκευτη έναν γνωστο μου και παρατηρησα το επεισοδιο fighting spirit στο jetix Neutral
avatar
Tittos
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2022
Ηλικία : 37
Τόπος : cyprus

Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον. - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο λογος που οι Dino Thunder δεν μεταγλωτιστηκαν οπως οι αλλες σεζον.

Τετ Μαρ 02, 2022 10:07 pm
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ η ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΙΞΕΤΕ
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης