Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Προτιμήσεις σελιδων για αγγελιες απο Ελλαδα Empty Προτιμήσεις σελιδων για αγγελιες απο Ελλαδα

Δευ Νοε 20, 2017 4:08 am
Καλησπερα παιδια , ηθελα να σας ρωτησω τι σελιδες για αγγελιες σχετικα με vintage φιγουρες και  ειτε για γενικοτερα πραγματα εχετε να προτεινετε ? εγω εχω βαλει αγγελιες και εχω αγορασει απο vintage toys καλουτσικη σελιδα και ελληνικη , επισης πολυ καλη και η ιδια σελιδα στο facebook .
εχετε εσεις να πειτε καμια αλλη σελιδα ελληνικη ? γιατι ebay καλο χρυσο αλλα 30+ τα μεταφορικα ρε παιδια λιγο δυσκολα στις μερες μας Razz
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Προτιμήσεις σελιδων για αγγελιες απο Ελλαδα Empty Απ: Προτιμήσεις σελιδων για αγγελιες απο Ελλαδα

Δευ Νοε 20, 2017 8:22 pm
Νομίζω πως τα facebook groups είναι η καλύτερη επιλογή πλέον αλλα δεν έχω αγοράσει κάτι από εκεί. Κάποτε είχα βάλει αγγελία στο ricardo.gr και δεν είχα κανένα αποτέλεσμα. Πριν καμιά 20αρια χρόνια είχα αγοράσει το Atari Jaguar CD από την εφημερίδα Χρυσή Ευκαιρία. Δεν γνωρίζω να σου πω κάτι άλλο. Μόνο από φίλους και γνωστούς αγοράζω τίποτα ή από μαγαζιά με προσφορές σε μεταχειρισμένα videogames π.χ. console club, public, Astron Game Club κτλπ.
Δεν έχω γνώμη για φιγούρες και τέτοια. Μάλιστα θα ήθελα να μάθω αν πουλάνε γενικότερα πουθενά power rangers toys στην Ελλάδα. Δεν είδα κάτι στην Αθήνα που είχα ψάξει σε Moustakas & Jumbo
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης