Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

+33
Magna Defender
nickwtbd
terror
andreas2leni
MelesPower
thomas92
bond tail
CMPunk
teo1323
siston
Blue Ranger
scorpios
johnny_salonica
General_Steve_93
Rikku20
chrys97
tim
stefos
chrys
Costascss
plousmike
shogohanz
don mpertas
ninetales
MCygo13
BnsGoldRanger
Red Forever
DRAGONGOD
lelouch
gantonis
just reaper
XameR_GT
Green Rider
37 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Σεπ 30, 2015 3:39 pm
49 είναι. Ναι παίζει. Ανέκαθεν της άρεσαν τα videogames. Από αυτήν πήρα dna γι'αυτό  Razz
johnny_salonica
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Amightymorphin_zps89209bd6
Αριθμός μηνυμάτων : 720
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Σεπ 30, 2015 4:28 pm
Χαχαχα! Ωραίος Jim. Και η δικιά μου μητέρα παίζει βιντεοπαιχνίδια. Είναι 46 και είναι αυτή που μου πήρε Master System και Gamegear ως βάπτισμα του πυρός! Έχουμε περάσει άπειρες ώρες μαζί παίζοντας από Sonic και Disney platforms, μέχρι Worms και adventures όπως: Blazing Dragons, Discworld, Amerzone, Syberia, Grim Fandango και The Longest Journey. Να την χαίρεσαι!
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Σεπ 30, 2015 8:40 pm
Πραγματικά και 100% ζηλεύω Sad

Ο πατέρας μου τώρα το αποδέχεται ότι είμαι gamer, η μάνα ποτέ!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Σεπ 30, 2015 9:11 pm
Εμένα παιζει ο πατέρας καμία φορά, κύριος pro και fifa και κοντραριζομαατε, μπορώ να πω ότι ξέρει να παίζει αρκετά καλά πλέον, για την ηλικία του τέλος πάντων. Η μητέρα μου πάλι, αν και είναι χαλαρή με όλα τα άλλα, τα video games τα θεωρεί χειρότερα από ηρωίνη και πιστεύει ότι έχουν βγει μόνο για να μας κοροϊδεύουν και το πετυχημένο που λέει ''Αυτοί τα βγάλαν αυτά τα μπλιμπλικια για να σας εχουν όλη την μέρα εκεί και να πάνε μόνο τα παιδιά τους μπροστά" και εγω να έχω σκάσει στα γέλια απο δίπλα  lol! Δε ξέρω γιατί το έχει πάρει τόσο στραβά, όπως επίσης και το πώς υπάρχουν ακόμα τόσα μέσα στο σπίτι  Razz
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Πεμ Οκτ 01, 2015 11:12 pm
^Είχα πάθει σοκ όταν έπαιξα δύο φορές με τον πατέρα μου διπλό. Την μια φορά Need For Speed και την άλλη motoGP και όχι μόνο με έλιωσε, με εξαφάνισε! Το ίδιο και ο θείος μου (μεγάλος αδελφός του), ούτε ο ξάδελφος μου το πίστευε. Και το χειρότερο είναι ότι εμείς είμαστε gamers ενώ αυτή δεν έχουν ακουμπήσει ξανά μοχλό..
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Παρ Οκτ 02, 2015 12:19 am
Πήρα δωρεάν το Metal Gear Solid V: Ground Zeroes στο Xbox 360 μέσω games with gold. Oύτε παραγγελία!!!  cheers
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Παρ Οκτ 02, 2015 5:39 pm
Απίστευτο. Δίνουν ακόμα και τόσο καινούρια games με το gold? Μάλλον έχω αργήσει πολύ να πάρω xbox.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Παρ Οκτ 02, 2015 8:38 pm
ναι έχουν βελτιωθεί πολύ  Very Happy
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Παρ Οκτ 02, 2015 10:05 pm
Και εμείς κάποτε στο ps+ περνάμε παιχνίδια όπως το tomb raider 2012 και τώρα μας έχουν γέμισε Indies Evil or Very Mad ειστεείστε ττυχεροί στο Xbox
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Παρ Οκτ 02, 2015 10:11 pm
Γιατι τι εχουν τα indies? πιο πολλα indies ειναι καλλα παρα τα AAA game
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Παρ Οκτ 02, 2015 10:18 pm
^άσχημα δεν είναι, αλλά για να πω την αλήθεια προτιμώ ένα καλό σενάριο με ωραία τραγούδια και ωραίο gameplay, άποψη μου πάντα.  Η αλήθεια είναι πάντως ότι μερικά Indies είναι αρκετά καλά, όχι για κάθε μήνα σε κάθε πλατφόρμα.
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Παρ Οκτ 02, 2015 10:28 pm
τα καλα σεναρια ειναι τοσο σπανια πια που τα εχω ξεχασει οσο για μουσικη το bastion και το transistor ειναι indies και εχουν καμια απο τα καλητερα soundtrack που υπαρχουν να μην μιλισω για ατμοσφερα ακομα και η ιστορια ειναι παρα πολυ καλη
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Παρ Οκτ 02, 2015 10:52 pm
κάποια indies αξίζουν πολύ ναι σαφώς και έχω αγοράσει αρκετά. Το έχουν παραχέσει ωστόσο με δαύτα. Κράζουν άλλα παιχνίδια γνωστά για ψύλλου πήδημα και αυτά τα θεοποιούν και μπορεί να έχουν και γραφικά 80s. Πολύ με εκνευρίζει αυτό το πράγμα. Σε μερικά ειδικά δεν καταλαβαίνω τι στο καλό τους βρίσκουν. Στα pixel-ωτά ειδικά αναφέρομαι. Ημαρτον...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Πεμ Οκτ 08, 2015 5:41 pm
Αγόρασα μεταχειρισμένα τα Silent Hill Homecoming & Silent Hill Downpour και καινούργιο το Resident Evil Revelations 2. Περιττό να πω πως τρελάθηκα από τη χαρά μου που τα βρήκα και τόσο φθηνά μάλιστα. Η συλλογή μου από τα παιχνίδια και των δύο σειρών πλέον ολοκληρώθηκε σε ps2 & xbox 360  cheers
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Πεμ Οκτ 15, 2015 10:06 pm
One Piece: Unlimited Cruise 2: Awakening of a Hero μεταχειρισμένο
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 40 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Σαβ Οκτ 17, 2015 2:03 pm
One piece pirate warriors 3 ps3  cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης