Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

+33
Magna Defender
nickwtbd
terror
andreas2leni
MelesPower
thomas92
bond tail
CMPunk
teo1323
siston
Blue Ranger
scorpios
johnny_salonica
General_Steve_93
Rikku20
chrys97
tim
stefos
chrys
Costascss
plousmike
shogohanz
don mpertas
ninetales
MCygo13
BnsGoldRanger
Red Forever
DRAGONGOD
lelouch
gantonis
just reaper
XameR_GT
Green Rider
37 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Σαβ Ιουν 13, 2015 11:44 pm
The Wolf Among Us (Steam)
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τρι Ιουν 16, 2015 2:53 pm
Jurassic Park the game (Steam)
Thief (Xbox 360 - δωρεάν)
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τρι Ιουν 16, 2015 8:58 pm
Blood DLC για το Total War Shogun 2
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Ιουν 17, 2015 1:39 pm
Real Myst Masterpiece Edition (Steam) - Είχα το κανονικό Myst στο Atari Jaguar οπότε right in the childhood με αυτό το remake!!!
Final Fantasy IV The After Years (Steam)
Dreadout (Steam)
Skullgirls (Steam)
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Παρ Ιουν 19, 2015 4:04 pm
Green Rider έγραψε:Real Myst Masterpiece Edition (Steam) - Είχα το κανονικό Myst στο Atari Jaguar οπότε right in the childhood με αυτό το remake!!!
Final Fantasy IV The After Years (Steam)
Dreadout (Steam)
Skullgirls (Steam)
Το Skullgirls έλεγα να το πάρω και εγώ αλλά το αφίσα μήπως πέσει κι'άλλο η τιμή του. Όταν το πάρω μπορούμε να παίζουμε online αντίπαλοι.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Σαβ Ιουν 20, 2015 12:04 pm
Biosock ps3 το είχε 4€ (ημουν ανάμεσα σε αυτό και στο farcry, ελπίζω να έκανα καλή επιλογή)
metal gaer solid v: ground zeros ps4
futuridium EP deluxe ps4 (δεν έχω ps4, αλλά αφου το plus τα δίνει δωρεάν γιατί να τα αφήσω; Razz θα έχω και περισσότερα όταν με το καλό πάρω)
call of jurez ps3 απο plus και αυτό


Έχει επεξεργασθεί από τον/την redlegend στις Σαβ Ιουν 20, 2015 4:52 pm, 1 φορά
johnny_salonica
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Amightymorphin_zps89209bd6
Αριθμός μηνυμάτων : 720
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Σαβ Ιουν 20, 2015 2:45 pm
Βρήκα αυτά τα δύο διαμάντια μεταχειρισμένα στο Public, 20 ευρώ το ένα, ενώ η αξία τους σε συλλεκτικό επίπεδο είναι τουλάχιστον τριπλάσια. Περιέχουν τα πάντα, ακόμη και τα "φελιζολένια" φακελάκια των Pokewalker, οπότε μιλάμε ότι τα επέστρεψε κάποιος που τα πρόσεχε και ίσως γνώριζε την αξία τους. Πραγματικά από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει σε βιντεοπαιχνίδια. Όσοι έχετε Public κοντά σας και συλλέγετε, να ρίχνετε καμιά ματιά που και που. Αξίζει.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
just reaper
just reaper
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 B_onepiece
Αριθμός μηνυμάτων : 641
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2010

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Σαβ Ιουν 20, 2015 4:00 pm
Redlegend πολύ καλή επιλογή το Bioshock. 

Johny από public έχω κάνει και εγώ παρόμοιο. Είχα ήδη την Diamond και πήρα την Pearl για να πάρω το Legendary pokemon. είμουν μάλιστα αρκετά τυχερός δεν είχε διαγράψει τα saves, όπου το είχε ήδη πιασμένο.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Σαβ Ιουν 20, 2015 5:57 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Πολύ καλή επιλογή. Το Far Cry το τερμάτισα πρόσφατα και μπορών να σου πω δεν αξίζει καθόλου. Το 2 είναι καλύτερο αλλά πολύ μονότονο.
Αντίθετα το Bioshock δεν θα το βαρεθείς καθόλου και έχει ίσως την καλύτερη ιστορία από FPS games.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]: Πραγματικά πολύ καλή αγορά.
just reaper
just reaper
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 B_onepiece
Αριθμός μηνυμάτων : 641
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2010

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Σαβ Ιουν 20, 2015 10:46 pm
Pool nation 
Double dragon neo
Edna and harvey - the breakout
Space Hulk 
Arma 2 
Arma 2 Arrowhead
Alice Madness Returns
Legend of Kora
Trine 
Trine 2

Αυτά για τα καλοκαιρινά sales. Μου έχουν μείνει κάτι ψηλα στην άκρη, οπότε παίζει να τσιμπήσω και τίποτα άλλο.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Κυρ Ιουν 21, 2015 2:44 am
^Τα 4 τελευταία τα έχω παίξει και είναι παιχνιδάρες (με εξαίρεση το LOK που πλησιάζει το "πολύ καλό").
Θα σου έλεγα να ξεκινήσεις το Legend of Korra που είναι πολύ μικρό παιχνιδάκι.

Αχ, γιατί μου θύμισες το Alice, είναι από τα πιο αγαπημένα μου games που έχω παίξει στο PC και λυπάμαι που έχει φάει τόση λάσπη.
Απλά σε ενημερώνω, αν δεν το ξέρεις, ότι είναι η συνέχεια του American McGee's Alice (που για κάποιο λόγο είχε καλύτερη κριτική...).


Ξέρετε αν αξίζει το The Witcher Adventure Game????
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Κυρ Ιουν 21, 2015 2:53 am
Costascss έγραψε:


Ξέρετε αν αξίζει το The Witcher Adventure Game????


Δεν αξιζει αμα δεν το εχει 1 ευρο τουλαχιστον καλητερα να ξοδεψεις τα λεφτα σου αλλου
just reaper
just reaper
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 B_onepiece
Αριθμός μηνυμάτων : 641
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2010

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Κυρ Ιουν 21, 2015 8:23 pm
Costascss έγραψε:
Απλά σε ενημερώνω, αν δεν το ξέρεις, ότι είναι η συνέχεια του American McGee's Alice (που για κάποιο λόγο είχε καλύτερη κριτική...).
Αν δεν έχω παίξει το Amrican Mcgee πειράζει ή χάνω από την ιστορία πολύ; 

Τα Trine θυμάμαι που τα έλεγες.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Δευ Ιουν 22, 2015 6:51 pm
Προ-παρήγγειλα το Devil May Cry 4 Special Edition.

Για όποιον ενδιαφέρεται, από 25€ που το έχει το steam το βρήκα 16.50€ (σε κωδικό steam και πάλι) εδώ:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

just reaper έγραψε:
Costascss έγραψε:
Απλά σε ενημερώνω, αν δεν το ξέρεις, ότι είναι η συνέχεια του American McGee's Alice (που για κάποιο λόγο είχε καλύτερη κριτική...).
Αν δεν έχω παίξει το Amrican Mcgee πειράζει ή χάνω από την ιστορία πολύ; 

Τα Trine θυμάμαι που τα έλεγες.
Αν ξέρεις το παραμύθι της Αλίκης στην χωρα των θαυμάτων, δεν πειράζει. Το πρώτο game είναι μια πιο σκοτεινή έκδοση του παραμυθιού.

Το Alice Madness Returns εκτυλίσσεται όταν η Alice έχει ήδη μεγαλώσει μέσα σε τρελοκομείο για ανηλικους και γυρίζει η τρέλα που την έκανε να φτιάξει την πρώτη ιστορία στο κεφάλι της.

Γενικά, υπάρχουν πολλές ιστορίες-τραγούδια κτλ που λένε ότι όλο το παραμύθι γίνεται στο κεφάλι της Alice και το χρησιμοποιεί για να αντιμετωπίσει την πραγματικότητα...Δηλαδή είναι για δέσιμο  Razz  Καλό ε?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Δευ Ιουν 22, 2015 8:08 pm
DreadOut (Steam) - Το demo ήταν αρκετό για να τα κάνω πάνω μου!!!
FINAL FANTASY IV THE AFTER YEARS (Steam) - Collection complete και πάλι!!!
POSTAL 2: Paradise Lost (Steam) - το πέθανα το κανονικό παιχνίδι. Σούπερ πώρωση που βγάλαν dlc!!!
Riven (Steam) - απωθημένο από το 1999 στην Βενετία. Η συνέχεια του Myst
Back to the Future: The Game (Steam) - Λατρεύω τις ταινίες οπότε γιατί όχι σκέφτηκα
Assassin's Creed™: Director's Cut Edition (Steam) - Ελπίζω να γίνω μέγα φαν με αυτό επιτέλους να τα παίξω με τη σειρά μετά τα άλλα
Pool Nation Bumper Pack Bundle (Steam) - Μπιλιάρδο, παίζει και online θα πέσει τρελό γέλιο
Child of Light (Steam) - Για να δούμε μας τα είχαν πρήξει δίκαια με αυτό?
A New Beginning - Final Cut (Steam) - Είχε περισσέψει 1 ευρώ και το πήρα. Καλό θα είναι πιστεύω
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 37 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Ιουν 24, 2015 3:06 pm
Επιτέλους ήρθε ο κωδικός steam για το Devil May Cry Special Edition, τον περίμενα εχθές.


@Green Rider Αφού δεν είχες ήδη το Portal 2? Αν το ξεκινήσεις πες το μου για να το αρχίσω και εγώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης