Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

+33
Magna Defender
nickwtbd
terror
andreas2leni
MelesPower
thomas92
bond tail
CMPunk
teo1323
siston
Blue Ranger
scorpios
johnny_salonica
General_Steve_93
Rikku20
chrys97
tim
stefos
chrys
Costascss
plousmike
shogohanz
don mpertas
ninetales
MCygo13
BnsGoldRanger
Red Forever
DRAGONGOD
lelouch
gantonis
just reaper
XameR_GT
Green Rider
37 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Σεπ 03, 2014 2:11 pm
Το matrix το έχω στο ps2. Από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει ποτέ!
thomas92
thomas92
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 280
Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Σεπ 03, 2014 3:24 pm
Για το ίδιο λέμε ή έχει βγεί άλλο για το ps2? Πάντως στο PC ήταν πολύ καλό πολύ ξύλο πολλές διαφορετικές κινήσεις και ήταν μεγαλούτσικο.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Σεπ 17, 2014 4:01 pm
Και ναι έχετε μπροστά σας τον μόνο άνθρωπο που εν ετι 2014 μ.χ. έδωσε 3ευρό για να αγοράσει το crash bandicoot 1 για ps1 μόνο και μόνο επειδή τον χαλάει το αντιγραμμένο που έχει πάνω απο 10 χρόνια Razz

Σκέφτομαι να αγοράσω το DmC hd collection που έχει τα 3 πρώτα παιχνίδια μέσα, έχω ξαναπαίξει DmC σε φίλους και μου φάνηκε ωραίο, αλλά δεν είμαι σίγουρος scratch  τι λέτε εσείς ?
thomas92
thomas92
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 280
Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Σεπ 17, 2014 6:54 pm
Όλα τα DMC είναι απίστευτα εγώ θα τα έπερνα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Σεπ 17, 2014 7:13 pm
thomas92 έγραψε:Όλα τα DMC είναι απίστευτα εγώ θα τα έπερνα.
Μάλλον θα το πάρω, βασικά ήμουν έτοιμος, αλλά πρόσεξα οτι μου λείπουν 10 λεπτά απο το λογαριασμό μου στο psn για να το αγοράσω (έλεος για 10 λεπτά Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ) Τωρα μάλλον θα πάρω καμια δεκάευρη, αν βρω να πάρω και κανα dlc απο κάποια άλλα που θέλω, να πάρω και αυτό, αν δεν βρώ μάλλον θα πάρω και δεύτερο παιχνίδι μιας που μετά πάει στα 20  lol!
thomas92
thomas92
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 280
Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Σεπ 17, 2014 10:24 pm
Και εγώ τώρα τελευταία πήρα το dmc 3 special edition για PC το παρήγγειλα από το εξωτερικό μου βγήκε πολύ πιο φθηνό.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Πεμ Σεπ 18, 2014 12:00 am
thomas92 έγραψε:Για το ίδιο λέμε ή έχει βγεί άλλο για το ps2? Πάντως στο PC ήταν πολύ καλό πολύ ξύλο πολλές διαφορετικές κινήσεις και ήταν μεγαλούτσικο.
το ίδιο λέμε  Wink
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
thomas92
thomas92
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 280
Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Πεμ Σεπ 18, 2014 12:32 am
Τώρα που μου το θύμισες θα το ξανα εγκαταστήσω να το τερματίσω πολύ καλό παιχνίδι
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Πεμ Σεπ 18, 2014 12:53 am
redlegend έγραψε:Και ναι έχετε μπροστά σας τον μόνο άνθρωπο που εν ετι 2014 μ.χ. έδωσε 3ευρό για να αγοράσει το crash bandicoot 1 για ps1 μόνο και μόνο επειδή τον χαλάει το αντιγραμμένο που έχει πάνω απο 10 χρόνια Razz

Σκέφτομαι να αγοράσω το DmC hd collection που έχει τα 3 πρώτα παιχνίδια μέσα, έχω ξαναπαίξει DmC σε φίλους και μου φάνηκε ωραίο, αλλά δεν είμαι σίγουρος scratch  τι λέτε εσείς ?
Γιατί το λες αυτό, είναι καλή αγορά. Εγώ πιο πολύ αναρωτιέμαι που το βρήκες???

Όσο για τα DMC έχω το 1 (ps2), 3 Special edition (pc και ps2, το πήρα κατά λάθος δυο φορές), 4 μόλις το πήρα στο steam χωρίς dvd και DMC στο steam μαζί με dvd. Αξίζουν σαν παιχνίδια.




Αγόρασα τα Dues X, Skyrim και Devil may cry 4 από το steam.
Όπως έχω επανελημμένα γράψει, έχω φάει τον κόσμο για το DMC4 με dvd για να κλείσω την συλλογή αλλά επειδή δεν το βρήκα το πήρα στο steam χωρίς cd σε προσφορά. Αυτά παθαίνεις αν δεν έχεις πιστωτική για να ψωνίζεις από το Amazon...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Πεμ Σεπ 18, 2014 3:06 am
πράγματι τσάμπα το πήρες το παιχνίδι του ps1 redlegend. Για δες κάτι κάστανα που πέφτουν στο ebay να σου φύγουν τα μαλλιά και τα ξαναλέμε
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Πεμ Σεπ 18, 2014 12:26 pm
Costascss έγραψε:
redlegend έγραψε:Και ναι έχετε μπροστά σας τον μόνο άνθρωπο που εν ετι 2014 μ.χ. έδωσε 3ευρό για να αγοράσει το crash bandicoot 1 για ps1 μόνο και μόνο επειδή τον χαλάει το αντιγραμμένο που έχει πάνω απο 10 χρόνια Razz

Σκέφτομαι να αγοράσω το DmC hd collection που έχει τα 3 πρώτα παιχνίδια μέσα, έχω ξαναπαίξει DmC σε φίλους και μου φάνηκε ωραίο, αλλά δεν είμαι σίγουρος scratch  τι λέτε εσείς ?
Γιατί το λες αυτό, είναι καλή αγορά. Εγώ πιο πολύ αναρωτιέμαι που το βρήκες???
Εχει ενα γνωστό ο αδερφός μου που δουλεύει σε ενα παλιό κατάστημα που έχουν ξεμείνει κανα,δυο παλιά και με λίγο μπλα μπλα μου το άφησε 3 δηλαδή όσο το έχει και στο psn
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Πεμ Σεπ 18, 2014 4:08 pm
^Σε όσα μαγαζιά παλιά έχω πάει μόνο καμιά κασέτα game boy color μπορεί να έχει ξεμείνει.
just reaper
just reaper
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 B_onepiece
Αριθμός μηνυμάτων : 641
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2010

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τρι Σεπ 23, 2014 9:34 pm
The few και nihilumbra ( steam)
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Σαβ Σεπ 27, 2014 8:35 pm
Πήρα το DmC hd collection από psn ήμουν μεταξύ αυτού και του dark souls 2 πήρα αυτό για να δω επιτέλους όλο το anime ελπίζω να έκανα καλά
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Σαβ Σεπ 27, 2014 11:48 pm
Βastion (Steam)
Electronic Super Joy (Steam)
Electronic Super Joy: Groove City (Steam)
Halo Reach (Xbox 360) ~δωρεάν από games with gold
Tropico 3 (Steam) ~δωρεάν από Humble Bundle
Canyon Capers (Steam) ~δωρεάν από Green Man Gaming
Gun Monkeys (Steam) ~δωρεάν από Green Man Gaming
Sanctum (Steam) ~δωρεάν από Green Man Gaming
just reaper
just reaper
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 B_onepiece
Αριθμός μηνυμάτων : 641
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2010

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 29 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Κυρ Σεπ 28, 2014 12:46 am
The ship (steam)
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης