Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πώς μπορώ να φτιάξω το δικό μου index? Empty Πώς μπορώ να φτιάξω το δικό μου index?

Σαβ Σεπ 16, 2017 6:55 pm
Εχετε δει κατι sites που έχουν ένα ασπρο background και λινκς που οδηγούν πιο βαθια? Αυτα εννοω
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Πώς μπορώ να φτιάξω το δικό μου index? Empty Απ: Πώς μπορώ να φτιάξω το δικό μου index?

Σαβ Σεπ 16, 2017 7:47 pm
Δοκίμασε να φτιάξεις HTML σελίδα. Αν πας στις Λειτουργικές Μονάδες έχει επιλογή Διαχείρηση HTML σελίδων. Θα δοκιμάσω να κάνω. Από το portal θα είναι πολύ καλύτερο να υπάρχει κάτι τέτοιο
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πώς μπορώ να φτιάξω το δικό μου index? Empty Απ: Πώς μπορώ να φτιάξω το δικό μου index?

Σαβ Σεπ 16, 2017 7:50 pm
Σχετικά με το πορταλ θα σου προτεινα να λιγοστέψεις ολες αυτες τις εικόνες για τις σειρές γιατί μου κολλάει όταν είμαι στο λαπτοπ και πιστεύω πως κολλάει και σε άλλους. Μπορείς να φτιάξεις ένα φοβερό πορταλ αμα θες. Και δεν μιλούσα για την forumotion το index απλά είναι κάποια sites που δεν έχουν τίποτα παρα μόνο μια ασπρη σελίδα με urls. Το αφηνε καποτε η forumotion αλλα τωρα πια το κάνει μαζί με τον σχεδιασμο του φόρουμ
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Πώς μπορώ να φτιάξω το δικό μου index? Empty Απ: Πώς μπορώ να φτιάξω το δικό μου index?

Σαβ Σεπ 16, 2017 10:45 pm
Ολά αυτά στο portal δεν χρειάζονται πια. Θα τα κάνω Publications
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πώς μπορώ να φτιάξω το δικό μου index? Empty Απ: Πώς μπορώ να φτιάξω το δικό μου index?

Σαβ Σεπ 16, 2017 10:48 pm
Αρα τα εβγαλες?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Πώς μπορώ να φτιάξω το δικό μου index? Empty Απ: Πώς μπορώ να φτιάξω το δικό μου index?

Κυρ Σεπ 17, 2017 2:24 am
Ναι. Γίνανε άρθρα όσα είχα γράψει για τις σειρές. Το πόρταλ πήρε νέα μορφή τσέκαρε.
Κατάλαβα τι λες για index. Εφτιαξα ένα απλά με τα links. Δες το στο πόρταλ πάνω αριστερά που λέει Main Menu
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης