Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

+15
red259
Deadman Brand
MCygo13
ninetales
sol
AELISTAS
gazakias1970_
BnsGoldRanger
GEOHERO
Green Rider
mckon12
Zetto
Dimsilver
giannhsgr
johnny_salonica
19 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 8:34 pm
Αναλογική εχω αλλα μου είχαν πει μόνο με dvd player recorder που κοστιζει 200 ευρώ... Ενα τεραστιο thx στον redlegend!!! Πραγματικά με εσωσες~!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 8:37 pm
teliosmetonma έγραψε:Αναλογική εχω αλλα μου είχαν πει μόνο με dvd player recorder που κοστιζει 200 ευρώ... Ενα τεραστιο thx στον redlegend!!! Πραγματικά με εσωσες~!
Πως βλέπεις σε αναλογική χωρίς αποκωδικοποιητη;
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 8:40 pm
Για μισο ρε συ, αυτή τη στιγμή δεν μου λες πως πήρες ένα κουτί που γραφει την τηλεόραση και τα περναει αυτόματα σε ενα usb?
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 8:44 pm
teliosmetonma έγραψε:Για μισο ρε συ, αυτή τη στιγμή δεν μου λες πως πήρες ένα κουτί που γραφει την τηλεόραση και τα περναει αυτόματα σε ενα usb?
Μετά το 2012 -13 οι τηλεοράσεις δεν έδειχναν χωρίς αυτό το κουτί γιατί το σήμα έγινε από αναλογικό σε ψηφιακό.  Αυτός είναι ψηφιακός δέκτης που απλά σε αφήνει και να γράψεις αυτό που βλέπεις.  Άρα,  αν δεν έχεις τέτοιο,  τότε η τηλεόραση σου το έχει ενσωματωμένο και αν έχει θύρα USB ίσως να μπορείς να γράψεις και έτσι.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 8:47 pm
Καταλαβα τι έγινε. Λάθος τότε έχω ψηφιακή και είναι LG. Δυστυχώς όχι με USB δεν με αφήνει να γραφω...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 8:49 pm
teliosmetonma έγραψε:Καταλαβα τι έγινε. Λάθος τότε έχω ψηφιακή και είναι LG. Δυστυχώς όχι με USB δεν με αφήνει να γραφω...
Τότε τσιμπα ένα τέτοιο,  το συνδέεις και είσαι άρχοντας. 
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 9:13 pm
thx ρε μεγαλε! cheers
giannhsgr
giannhsgr
Power Ranger
Power Ranger
Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Dino_zpstnzklt4o
Αριθμός μηνυμάτων : 192
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2014
Ηλικία : 32
Τόπος : αγρινιο

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τετ Σεπ 13, 2017 2:58 am
καλυσπερα μια ερωτηση το smile εγω δεν το ποιανω πως θα το δουμε θα υπαρχουνε λινκ στο φορουμ γιανα τα κατεβασουμε????
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τετ Σεπ 13, 2017 3:07 am
Φήμη μηνύματος : 100% (1 ψήφοι)
Στο εξωτερικό μας site θα υπάρχουν για τα VIP μέλη (είσαι), αν καταφέρουμε να τα γράψουμε. Που πιστεύω πως θα τα καταφέρουμε όπως με τους Jungle Fury
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τετ Σεπ 13, 2017 11:02 pm
Δοκίμασα να δω αν το πιάνω το κανάλι και παίζει με χιόνια μέσω κεραίας. Μα ήμαρτον πια πότε θα το κάνουν ψηφιακό επιτέλους? Evil or Very Mad
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τετ Σεπ 13, 2017 11:13 pm
Green Rider έγραψε:Δοκίμασα να δω αν το πιάνω το κανάλι και παίζει με χιόνια μέσω κεραίας. Μα ήμαρτον πια πότε θα το κάνουν ψηφιακό επιτέλους? Evil or Very Mad
Δείχνει μέσω κεραίας;  Μόνο το ετ1 πιάνω έτσι.  Το smile είναι ψηφιακό, στην Αθήνα τουλάχιστον και νομίζω υπάρχει και σε ΟΤΕ. Τν, αλλά δεν είμαι σίγουρος για αυτό.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τετ Σεπ 13, 2017 11:18 pm
Και μένα μια χαρα μου παίζει δεν ξέρω τι φταίει...
ninetales
ninetales
Συντονιστής
Συντονιστής
Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Pbucket
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Σαβ Σεπ 16, 2017 11:24 am
παιδια και εγω ασχημα νεα δεν μπορω να τα αντιγραψω δεν εχει η τηλεωραση του σαλονιου usb Sad Sad Sad γιατι στο δοματιο μου δεν εχω τηλεωραση μπορει καποιος αλλος να τα γραψει;

απο οσα λεει το pathinder ξεκιναει σημερα

Κώδικας:

[size=12]Παιδική σειρά κινουμένων σχεδίων. Πέντε γενναίοι φίλοι επιλέγονται για να ψάξουν να βρουν και να ασφαλίσουν έναν μαγικό, αρχαίο θησαυρό. Για σύμμαχο τους έχουν έναν πάμπλουτο ερευνητή, που τροποποιεί τo DNA τους και τους δίνει απίστευτες φυσικές δυνάμεις ώστε να μπορέσουν να συγκρουστούν με το κακό.[/size]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ninetales στις Σαβ Σεπ 16, 2017 11:26 am, 1 φορά
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Σαβ Σεπ 16, 2017 11:25 am
^το έχει καιρό αυτο,αλλά δείχνει τους jungle fury ακομa.  Θα έχω το νου μου όμως.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Σαβ Σεπ 16, 2017 12:58 pm
Για κάποιο λόγο όταν εβλεπα jungle fury από το smile είχα πέσει απτα γέλια απτους κακούς.... Τι είδους επίθεσης έκαναν....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 3 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Σαβ Σεπ 16, 2017 1:17 pm
Jungle fury έχει και τώρα και μάλιστα από τα πρώτα επεισόδια.  πρέπει να μάθουμε κάπως ποτe θα αρχίσπυν οι Dino charge.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης