Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011

Παιχνίδια που δεν μπορέσατε ποτέ να τερματίσετε και το έχετε άχτι ως τώρα - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνίδια που δεν μπορέσατε ποτέ να τερματίσετε και το έχετε άχτι ως τώρα

Τρι Μαρ 22, 2011 12:46 am
Ναι, οντως, κριμα. Θα ταν πολυ ωραια σειρα video game, αλλά κ ως καρτουν ή ανιμε....

Δεν εχω κατεβασει emulator για gameboy κ δεν ξερω τι γινεται, αλλά σιγουρα θα υπαρχει κ αυτο το game για download. Παιξτο κ στις άλλες κονσόλες, καποια στιγμη θα τις ξαναδοκιμασω κ εγω.

Για αγορα, αποκλειεται να υπαρχει, μονο κανα Ebay... Η πλακα κ το τρελο ειναι οτι οι άλλες εκδοσεις ειναι πολυ ευκολοτερες απ του game boy !!!!!!! Αλλά λιγοτερο γοητευτικες μαλλον....
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Παιχνίδια που δεν μπορέσατε ποτέ να τερματίσετε και το έχετε άχτι ως τώρα - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνίδια που δεν μπορέσατε ποτέ να τερματίσετε και το έχετε άχτι ως τώρα

Τρι Μαρ 22, 2011 6:26 pm
Skyranger έγραψε:Δεν το ξερω Jim, αλλά παιξε Probotector κ τα λέμε ! Razz Δεν το κανε ο Θεος αυτο το game, αλλά ο διάολος για να μας τυραννά!!! Τοσο ωραιο , αλλά κ τοσο δυσκολο!
Τι εγινε με το Tomb Rider 5 (Chronicles? ) To χεις στο playstation φανταζομαι, γιατι στο PC δεν θυμαμαι να χε κανα bug, το τελειωσα κανονικα, αν κ πολυ δυσκολο. Κυριως οι πιστες με το υποβρυχειο κτλ κ εκεινη που η Λαρα ηταν μικρη!

Χαιρομαι Σόλωνα που στο βρηκα! Το πρωτο video game της ζωης μου ηταν, κατευθειαν στα βαθειά, τι να πω! Κ τωρα μεγαλος δεν μπορεσα να το τερματισω, οσο προσπαθησα τουλαχιστον. Ισως εξαιτιας αυτου του παιχνιδιου μου αρεσουν τοσο τα ρομποτ !!! Επαιξα σε emulator τα αντιστοιχα της σειρας για το Nes κ Snes, ειναι διαφορετικα, αλλες πιστες τελειως απ του gameboy, κ το ρομποτ διαφερει καπως. Τα βαρεθηκα, προτιμω του gameboy, ισως γιατι μεγαλωσα κ με αυτο. Οταν θα χω ορεξη θα ξαναπροσπαθησω να το τερματισω.
OK θα το δοκιμάσω. Παίξε και συ σε emulator οπωσδήποτε αυτό που λέω. Πέρα από την 5η πίστα δεν έχω πάει ποτέ Shocked
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Οσό για το tomb raider 5 ξέχασα πως το τερμάτησα με έναν φίλο μου στο psone πριν μερικά χρόνια Razz
Στο pc έχει bugs, αστο...
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Παιχνίδια που δεν μπορέσατε ποτέ να τερματίσετε και το έχετε άχτι ως τώρα - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνίδια που δεν μπορέσατε ποτέ να τερματίσετε και το έχετε άχτι ως τώρα

Τετ Μαρ 23, 2011 1:02 am
Στο pc ? Δεν θυμαμαι τιποτα, το τερματισα κανονικα, ενας Θεος τοτε ξερει πως. Bugs τι ακριβως ειναι, σημαινει οτι κολλάει το παιχνιδι, ή καποια λαθη του κ ετσι μπλοκάρει ? Μηπως το εχεις αντιγραμμενο? Το εχω αυθεντικο, αλλά μαλλον αυτο δεν μετραει. Ισως απο κόπια σε κόπια να διαφερει. Δεν μου παρουσιασε καποιο προβλημα συστηματος ή στο gameplay. Ρωταω απο ενδιαφερον για το παιχνιδι, γιατι ηταν το αγαπημενο μου Tomb Rider !!!!! Κριμα, γι αυτο ηθελα ολοι να εχουν ευχαριστες αναμνησεις απο αυτο.... Δεν πειραζει, υπαρχουν τοσα κ τοσα Τομπ Ράιντερ !

Τελικα απ οτι βλεπω κ ακουω γενικως, απο πολλους, το gameboy εχει τα περισσοτερα παλούκια παιχνιδια !!! Razz Ωχ !!! Το battletoads που λες εχει δηλαδη παραπανω απο 5 πιστες ? Αμαν !!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad lol!
Αυτο που λεω εγω, το Probotector, εχει μονο 5, αλλά τι 5 !!!!!! Οταν πια εξασκηθηκα, παρολο που ημουν 6 χρονων, δεν εχανα καμια ζωη στις 2 πρωτες πιστες, θα το διαπιστωσετε κ σεις μολις εξασκηθειτε σε αυτο. Απ τη τριτη κ μετα δυσκολευει, κ ειδικα στους αρχηγους 3ης κ 4ης πιστας, χαραμιζω ολες τις ζωες μου !!!! Ακομα κ τωρα μεγαλος !!!!! Αυτο ειναι το χειροτερο σε ενα game, οσο δυσκολο κ αν ειναι, να τα πας συνεχεια τελεια, ουτε ενας θανατος κ hi score, κ ξαφνικα μονο ενας εχθρος να σε σακατευει αιωνίως !!!! Τελικα το εφτασα μεχρι τον τελικο αρχηγο 2 φορες, 5η κ τελευταια πιστα, αλλά ειχα μονο μια ζωή, κ bye bye !!! Δεν αντεχω να το ξαναδοκιμασω συντομα!

Οποιος το τερματισει, χωρις να κοπιασει ιδιετερα, τι να πω, θα του στησω χρυσο αγαλμα σε υψος ουρανοξυστη, κ τον Χρυσό αν το λειωσει, θαα γινει τοσο πλουσιος , που θα αγορασει ολα τα video games του κόσμου !!!!!! Ή τι να τα κανει? Θα αγορασει ολες τις εταιριες κ θα παράγει τα δικα του video games !!!! lol!

Τοσο σπαστικό κ δυσκολο καταντά αυτο το game, που οι πρωταθλητες του, αν υπαρχουν, πρεπει να μπουν στο ρεκορ Γκίνες !!!!!!!!! Αν δεν το χα απο μικρος κ τωρα ξεκινουσα την προσπαθεια, ισως να ειχα την υπομονη για τρελές προσπαθειες, που δεν μπορει, θα εφερναν αποτελεσμα. Ομως τα games τοτε δεν καναν διακρισεις ηλικιων, δεν ειχαν επισημανση στο κουτι ηλικιας, κ τα παιρναμε ολοι κ φαγαμε τα καλυτερα μας χρονια με το Probotector !!!! lol! Eγω κ καποιοι φιλοι. Ενας φιλος μου βρηκε ενα cheat για επιπλεον ζωες κ το εβαλε στο Youtube, κ ενας Ισπανος το ειδε κ του εγραφε απο κατω χιλιους υμνους κ ευχαρηστηρια !!!!! Τι κριμα που δεν εψαξα κ εγω εγκαιρως για cheat, αλλά ειχα αχτι να δω αν μπορω να το τερματισω. Αν ειναι τοσο δυσκολο κ το Battletoads, τοτε το gameboy το ασπρομαυρο το original, μάλλον το φτιαξαν σαν παντοφλα τοτε παλιά, οχι γιατι ηταν πισω η τεχνολογια τοτε κ ολες οι συσκευες πιο μεγάλες, αλλά για ειναι πιο γερο κ να αντεχει τα χτυπήματα απο τους εξοργισμένους παικτες !!!!! Basketball lol!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Παιχνίδια που δεν μπορέσατε ποτέ να τερματίσετε και το έχετε άχτι ως τώρα - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνίδια που δεν μπορέσατε ποτέ να τερματίσετε και το έχετε άχτι ως τώρα

Τετ Μαρ 23, 2011 1:09 am
O καλά είσαι. Ασέ όσο το σκέφτομαι το παιχνίδι μου ανάβουν τα λαμπάκια. Ειδικά με τα αστεία continue που εχει για τόσο παλούκι παιχνίδι. Για να το σπας όχι αστεία. Οσο για το tomb, παραδόξως το εχω original
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης