Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

0 - 0%
1 - 10%
1 - 10%
6 - 60%
2 - 20%
0 - 0%
0 - 0%
 
Σύνολο Ψήφων: 10
 
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Κυρ Φεβ 24, 2013 4:53 pm
και που να ξερω πως το ειδες.Eπισης στο λινκ που μας εστειλες λεει οτι το τορρεντ δημιουργηθηκε πριν δυο ωρες.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Κυρ Φεβ 24, 2013 6:03 pm
ahahahaha 10 hours λεειRazz για να κατεβει
johnny_salonica
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Amightymorphin_zps89209bd6
Αριθμός μηνυμάτων : 720
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Δευ Φεβ 25, 2013 12:59 am
Το επεισόδιο ήταν καλό. Επικεντρώθηκε στην ανάπτυξη των δυνάμεων της ομάδας μέσα απο την προπόνηση που σχεδίασε ο Troy, δείχνοντας λίγα απο τα ηγετικά του χαρίσματα. Επίσης εμφανίστηκαν νέες κάρτες για όπλα και zords. Ελπίζω αυτός ο Jordan να μην είναι ο έκτος Ranger...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Δευ Φεβ 25, 2013 11:44 am
Ψηφίζω μέτριο. Δεν είχε κάτι το ιδιαίτερο το επεισόδιο και μου την έσπασε ο βλαμμένος που το έπαιζε ranger στον κόσμο...
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Δευ Φεβ 25, 2013 6:41 pm
εμενα μου αρεσε το επεισοδιο το βρηκα πολυ καλο! απλος σε μερικα σημεια κανουν
λαθοι οσο αφορα τους σενται και δεν μου αρεσει καθολου δεν ξερω αν το προσεξατε αλλα παντα οι στολες των ρειντζερς ειναι διαφορετικες εγω τουλαχιστον ετσι ξεχωριζω τις σκηνες αυτες των ρειντζερς ειναι πιο φωτεινες απο οτι των σενται. παντως αλλη μια φορα μου αρεσαν οι σκηνες μαχης αλλα και τα νεα ζορντ.
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Δευ Φεβ 25, 2013 10:47 pm
Καλο επεισόδιο, μου άρεσε!
Εντάξει δεν χωρά αμφιβολία οτι ο κόκκινος εδώ άξια ειναι εκεί που είναι.
Και μένα στην αρχή αυτός που το έπαιζε ranger μου την έσπασε αλλα μετα μου έγινε συμπαθής αφού πήρε το μάθημα του και έκανε φίλο και τον Τρόι.
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Πεμ Φεβ 28, 2013 9:30 pm
Απλα καλο.Τα νεα ζορτς ειναι αθλια.Αυτος που επαιζε το ranger μου αρεσε γιατι εστω και στο τελος ειπε την αληθεια και πραγματικα χρειαζεσαι πολυ θαρρος για να κανεις κατι τετοιο.Το opening στην αρχη μου αρεσει ολο και περισσοτερο.
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Τετ Σεπ 11, 2013 11:59 am
Καλο αν και μαρεσαι η προπονιση του troy δεν καταλαβα γιατι δεν εβαλαν τον τιπο που εκαναι τον ranger να μεταμορφοθει η γιατι δεν πηγαν μαζι του να τον δουν
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Τετ Σεπ 11, 2013 1:28 pm
Θα μπορούσαν να κάνουν τον τύπο τον 6o ranger αντί για τον robo night
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Τετ Σεπ 11, 2013 2:14 pm
Θα τους ερχοταν ακριβο οποται δεν το καναναι μιας και ο robo knight ειναι ταχνικα μια στολη και ενας voice actor
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Τετ Σεπ 11, 2013 2:26 pm
Δεν νομίζω ότι το κάνανε γιαυτό μάλλον φταίει  το σενάριο το nickelodeon σίγουρα θα μπορούσε να πληρώσει λίγο παραπάνω έτσι και αλλιώς είναι παγκόσμιο κανάλι
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Τετ Σεπ 11, 2013 2:30 pm
Το σεναριο δεν το κανει το nickelodeon οι saban brands το κανουν απλα αμα δεν αρεσει κατι στο nickelodeon το αλλαζουν αυτο ειναι λαθος της saban και μονο
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Τετ Σεπ 11, 2013 2:52 pm
redlegend έγραψε:Θα μπορούσαν να κάνουν τον τύπο τον 6o ranger αντί για τον robo night
ασχετο με αυτο το επεισοδιο.Σε αλλο επεισοδιο κανει εμφανιση ο robo knight
redlegend έγραψε:Δεν νομίζω ότι το κάνανε γιαυτό μάλλον φταίει  το σενάριο το nickelodeon σίγουρα θα μπορούσε να πληρώσει λίγο παραπάνω έτσι και αλλιώς είναι παγκόσμιο κανάλι
μαλλον εννοεις η saban
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Τετ Σεπ 11, 2013 4:24 pm
Δεν λέω ότι το nickelodeon γράφει το σενάριο απλός λέω ότι αν έδινε περισσότερα λεφτά για τις παραγωγές το σενάριο σίγουρα θα ήταν καλύτερο επειδή θα υπήρχε το περιθώριο βελτίωσης σίγουρα δεν εξαρτάτε μόνο από το nickelodeon αλλά θα μπορούσε να βοηθήσει την κατάσταση όπως το abc με τους rpm το abc ήταν το μόνο κανάλι που έδειξε τους rpm γιαυτό δεν έγινε και μετάφραση στα ελληνικά η σε άλλη γλώσσα η τουλάχιστον σε όσες μεταφράστηκαν οι άλλες σεζον
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Κυρ Δεκ 01, 2013 2:06 am
Μετριο κ σε πολλα σημεία φλέρταρε επικύνδυνα με το κακο, βεβαια μην ξεχνάμε ότι τα επεισόδια ανέκαθεν προσπαθούσαν να περασουν μηνύματα.. οκ ο τυπάκος μακάρι να μν εμφανιστει ξανα, τι τρέλα αυτή με τα ζορντς hot wheels, δεν μου αρέσουν.. εκ νέου χοντροκοψιά μέγκαζορντ
avatar
Likeprgr
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2021

Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;	 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 4ο επεισόδιο;

Σαβ Δεκ 04, 2021 1:03 pm
Οραιο
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης