Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers!

+13
GEOHERO
Zer0
redranger
chrissa
siston
tomy.is
chrys
BnsGoldRanger
MCygo13
XameR_GT
plousmike
Red Forever
Green Rider
17 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
siston
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 576
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2013

Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Empty Απ: Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers!

Παρ Μάης 10, 2013 11:58 pm
αχχαχα κι εγω εχω ενα αλμανακο απο τον σεπτεμβριο του 1995(το ειχα παρει απο παλαιοπωλειο επειδη ειναι ο μηνας και η χρονια που γεννηθηκα) και βρηκα ενα μικρο αφιερωματακι.
chrissa
chrissa
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2013
Ηλικία : 36

Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Empty Απ: Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers!

Τετ Μάης 15, 2013 1:37 am
WOW!!Αλμανάκο έπαιρνα κι εγώ αλλά αρκετά τεύχη τα έχανα,και ανάμεσά τους κι αυτό!!Πολύ ωραίο αφιέρωμα!
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Empty Απ: Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers!

Δευ Ιουλ 22, 2013 9:32 pm
τα ειχα επισης ειχα και περιοδικα κομιξ παουερ ρεηντζερς!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Empty Απ: Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers!

Τρι Ιουλ 23, 2013 6:23 am
^ναι τα έβγαζε η marvel πάλια. Είχαν και vr troopers μέσα
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Empty Απ: Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers!

Τρι Ιουλ 23, 2013 12:46 pm
ναι το θυμαμαι! δεν πιστευω ετσι οπως θυμαμαι τον εαυτο μου να υπηρχε αλλος πιο φανατικος απο μενα! πολυ γέλιο είχα. Παλιες και ανεμελες εποχες
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Empty Απ: Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers!

Τετ Μάης 14, 2014 9:51 pm
Πηγα σημερα για συνεντευξη για μια δουλεια στο μαρουσι και βλεπω σε ενα περιπτερο πολυ παλια κομικ σε ζελατινα, και πεφτει το ματι μου σε αυτο  Shocked 
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
το ειχε 2 ευρω, σαφως το πηρα ειχε και power rangers αφιερωμα και ειχε το αφιερωμα που δειχνει ο τζιμ παραπανω!
Το τευχος ηταν του οκτωμβριου του 1995!
Zer0
Zer0
Συντονιστής
Συντονιστής
Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 1_zpsae76d156
Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Hajime_no_Ippo_Group
Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Got_zpsb88bd570
Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Sao2_zps849de89d
Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Sao_zpsdcbd3f12
Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 1_zpsa9a6fc63
Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 1_zpsbe8574b7
Αριθμός μηνυμάτων : 1670
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2013
Ηλικία : 27
Τόπος : ροδος

Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Empty Απ: Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers!

Τετ Μάης 14, 2014 11:22 pm
καλα μιλαμε για συλλεκτικα κομικς μπραβο σας που τα κρατατε ακομα
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Empty Απ: Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers!

Τετ Μάης 14, 2014 11:25 pm
φοβερο.
johnny_salonica
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Amightymorphin_zps89209bd6
Αριθμός μηνυμάτων : 720
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Empty Απ: Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers!

Τετ Μάης 14, 2014 11:31 pm
Ωραίοι και οι δύο Δημήτρηδες! Το έχω και εγώ από τότε και το εξώφυλλο μου έχει μείνει χαραγμένο λόγω των Rangers. Το αφιέρωμα είναι όντως κανονικότατο flashback στα αθώα παιδικά μας χρόνια, αλλά κατάφεραν και μπουρδούκλωσαν την πρώτη γενιά των Mighty Morphin με την ταινία. Θα προσπαθήσω να το ψηφιοποιήσω όσο πιο καλά γίνεται και να το ανεβάσουμε στο εξωτερικό site.
giannhsgr
giannhsgr
Power Ranger
Power Ranger
Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Dino_zpstnzklt4o
Αριθμός μηνυμάτων : 192
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2014
Ηλικία : 32
Τόπος : αγρινιο

Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Empty Απ: Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers!

Παρ Οκτ 02, 2015 1:20 am
σημερα παιδαι κατι ασχετο...ημουνα στο ενα video chat και πετιχενο ενα ελλινογερμανο...και μου εδειχνε φιγουρες power rangers μολις του ειπα εχω επεισοδια power rangers στα ελλινηκα τρελαθηκε το παλικαρι και του εστειλα το σιτε να κανει εγγραφη...και τη μου εδειξε μετα αυτο της σελιχτικι κασετηντα clasic edition ολα τα επεισοδια power rangers αλλα ητανε μεταφρασμενω στα γερμανικα και αγγλικα κριμα και χαρικα τοσο που πιστευα οτι ητανε ελλινηκα ετσι οστε να ανεβενανε στο φορουμ
Joker
Joker
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2011
Ηλικία : 33
Τόπος : Thessaloniki

Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Empty Απ: Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers!

Παρ Φεβ 12, 2016 12:25 am
Ω καλα και Γκουφ Τρουπ στο τευχος ποσες αναμνησεις.....καλες εποχες τοτε,τελειως διαφορετικα απο σημερα. συγκινηση Very Happy
avatar
kawasakikos
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2017

Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Empty Απ: Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers!

Τετ Νοε 15, 2017 3:17 am
Το εχω και εγω,το θυμαμαι σαν χτες ...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Empty Απ: Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers!

Πεμ Νοε 16, 2017 6:23 pm
Πρέπει να ανεβάσω ξανά τις φώτο με το αναθεματισμένο photobucket...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers! - Σελίδα 2 Empty Απ: Aφιέρωμα του Αλμανάκο στους Mighty Morphin Power Rangers!

Πεμ Νοε 16, 2017 6:53 pm
Kαι τις ανέβασα ξανά. Απολαύστε Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης