Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Παρ Φεβ 18, 2011 12:54 am
xamergt έγραψε:Το παιχνιδακι για ps2 παντως μια χαρα φαινεται.

Nαι, μ'άρεσε πολύ! Ξέρει κανείς που μπορώ να το βρώ να το κατεβάσω???? Έψαξα στο google, τίποτα! Μόνο νεκρά torrents. Κάτι σε rapishare βρήκα, αλλά είναι πολλά κ μεγάλα κομμάτια κ έλειξε η συνδρομή μου (είχα κάνει για να κατεβάσω anime, Rangers κτλ, που δεν έβρισκα σε torrent. Το πολυ πολυ να ξανακανω). Κάθε βοήθεια, πολύτιμη!

Μακαρι να είχαν βγει παιχνίδια με τέτοια γραφικά κ για Rangers/ Sentai! Ίσως στο μέλλον!
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Παρ Φεβ 18, 2011 2:04 am
Green Ranger έγραψε:Και γω το ίδιο θα κάνω όταν το κάνω, ή μπορεί να δω ΟΟΟ που μου άρεσε το πρωτο επεισόδιο. Για να γυρίσουμε στο θέμα μας, είναι καλό το Space Sheriff Gavan? Mε είχε πωρώσει ο Ryan με αυτή τη στολή στους VR Troopers. Shaider δεν λέγεται?


Ναι, νομίζω Shaider λέγεται κ είναι απ τη 3η σεζόν των Metal Heroes (3oς Space Sheriff). Διαδεχόταν ο ένας τον άλλο ''σερίφη'', αλλά κάναν κ συχνά team-ups λεει η wikipedia. Έχει κ κάτι videakia το Υοutube απο αυτα. Δεν ξέρω αν είναι όντως καλό το Gavan, αλλά θυμάμαι οτι μικρό με είχε πωρώσει !!!!! Ήμουν πάρα πολυ μικρός κ δεν θυμάμαι τιποτα αλλο απο αυτο. Γι αυτο το κατεβάζω τώρα. Αν σου άρεσαν οι VR Troopers τώρα που τους είδες, λογικα θα σου αρέσει κ αυτο. Τελειως διαφορετική υπόθεση, αλλά είναι τέτοια στολή! Πρέπει το feeling να ναι κατι ανάμεσα σε Rangers, Saber Rider κ ''Spider Man'', μιας κ αυτος πολεμα μονος κ τα παιρνει ολα πανω του. (K πηδά αρκετά κ κινείται). Η wikipedia παντως γραφει οτι ο 2ος Space Sheriff ήταν ο πιο δημοφιλής, μετά ο Gavan κ μετα ο Shaider.
(by the way, άλλαξα το video με το opening που πόσταρα στην αρχή, έβαλα άλλο πιο καθαρό). Smile
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Παρ Φεβ 18, 2011 3:32 am
Τελικά μόλις κατέβηκε το 1ο επεισοδιο Gavan κ το είδα! Με 1 λέξη :

A Π Ι Θ Α Ν Ο !!!!!!!!!!! !


ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΣΑΝ FAN ''REVIEW'' K ''TEASER TRAILER'' Very Happy Very Happy :

Το Opening δε λέει τίποτα σπουδαίο, αλλά το επεισόδιο τα σπάει!!! Ελπίζω κ τα υπόλοιπα να ναι ετσι. Με έκανε να νιώσω όπως οταν έβλεπα Mortal Kombat Konquest!!! Βαράει κ δερνει αλα Kung Lao κ Siro! Ακόμα κ ως άνθρωπος. Κ με την υπερστολή του δεν τον σταματάει τιποτα! Με 1 λέξη χαρακτηρίζω τον τύπο: ''Eξoλοθρευτής-Ninja'' !!!! Μπροστά του οι Rangers μου φαiνονται ''φλώροι'' . lol! Φανταστείτε... Έχει φοβερή ορμή, ταχύτητα κ δύναμη (κ gadget!) Oρμάει, κινείται κ πηδάει σαν τον Spiderman! H στολή του είναι κάτι ανάμεσα σε VR Troopers, Saber Rider+the star sheriffs κ ιππότη του Μεσαίωνα! Είναι υπέροχη, αν κ το κράνος του δεν μου φαίνεται ωραίο. Αλλά μετά το συνήθησα κ μου άρεσε. Κ ως άνθρωπος είναι πολύ δυναμικός κ σκληροτράχηλος, δεν μασάει τίποτα, πηδάει απο εδώ, σκαρφαλώνει απο εκεί, δέρνει παραπέρα, τις τρώει απ τη μια, τις τρωει απ την αλλη, αλλά δεν κολώνει πουθενά. 2 τον δέρνουν, στο τέλος αυτός θα πλακώσει 10! Έχει κ το ανάλογο ύφος... ! Action Man! Bruce Lee Rambo !!! Shocked

To σενάριο το κλασικό της εποχής, εισβολή εξωγήινων. Αλλά δεν είναι απλοί εξωγήινοι, είναι κ απ' άλλη διάσταση oι άτιμοι. Αυτό περιπλέκει πολύ τα πράγματα. Η σειρά έχει μια εντυπωσιακή εισαγωγή, με μαζική εισβολή με διαστημόπλοια κ καταστροφές. Ξαφνικά καταφθάνει απ το διάστημα 1 άγνωστος (Gavan) για να μας προστατέψει. Είναι μέλος μιας διαγαλαξακής ''αστυνομίας'' που περιφρουρεί το σύμπαν. Έχει στην αρχή επίσης εντυπωσιακές αερομαχίες αλα Star Wars κ Gokaigers (πολύ προχωρημένα εφέ για εκείνη την εποχή) αλλά κ διαστημικές βάσεις κ εγκαταστάσεις αλα ''SPD'' ! Tελικά αυτός ο άγνωστος καταλήγει να ζήσει μαζί μας εδώ στη Γη για να μας σώσει αλλά έχει κ μια προσωπική ''βεντέτα'', να τιμωρήσει τον κακό για τον θανατο των γονιών του.

Η ιστορία μου θυμίζει λίγο το παλιό κλασσικό κ παγκοσμίως γνωστό άνιμε UFO Robot Grendizer (απ τις πρώτες δουλειές του Go Nagai, που δημιούργησε τα Μαzinger Z, Getter Robo, Devilman, Cutie Honey etc κ ξεκίνησε το γένος των Super Robots κ των διαστημικών μαχητών που φοράν χρωματιστές στολές ) όπου ο Δούκας Fleed κατέβηκε στη Γη σαν ανώνυμος κ απλός άνθρωπος για να μας σώσει αλλά για να ξεφύγει κ απ τους προσωπικούς του δαιμονες. Απο κει κ περα, το ''Gavan'' εχει τεράστιες διαφορές με αυτή τη σειρά.

Eίναι μια μίξη διαστημικού, ''space opera'' , hi-tech κ πολεμικών τεχνών κ κατεγιστικής δράσης. Έχει κ πάρα πολλές σκηνές με μάχες κ ξύλο σώμα με σώμα, ως άνθρωπος, χωρίς τη στολή, αλλά κ κυνηγητά με αυτοκίνητα. Απ οτι είδα παρακάτω, δεν θα εχει παλέματα μονο εδω στη Γη όπως οι Rangers, αλλά σε άλλα επεισοδια έχει μάχες κ στο διάστημα κ σ'αλλους πλανητες, ακόμα κ με διαστημόπλοια κ διαστημικές αποικίες. Δεν ξερω αν θα χει κ Robot. Στο 1ο επεισοδιο παιρνουμε μια πολύ μικρή γεύση του τι θα επακολουθήσει.

Φαίνεται καλογυρισμένο κ με πολλά κ εντυπωσιακά εφέ, πολύ μπροστά απ την εποχή τους. Πρέπει να έδωσε πολλά η παραγωγή, μου έδωσε την αίσθηση οτι οπτικά είναι κλάσεις ανώτερο απ τα Sentai της εποχής του. (Χωρίς φυσικά να είμαι ειδικός στα Sentai ακόμα, αλλά απ όλες τις σκηνές κ τρέιλερ που είδα.) Ακόμα κ απ τους Mighty Morphin Power Rangers. Μοιάζουν αληθινά όλα, κ όχι σαν ''παιχνιδάκια'' όπως στα Sentai. Κ όλο το οπτικό feeling είναι πολύ πιο σοβαρό κ ενήλικο. Σαν κανονική ταινία μου μοιάζει. Δεν έχω δει ακόμα Kamen Rider για να συγκρίνω. Βέβαια πάντα θα αγαπώ τους Rangers κ Sentai, παρά τα μερικά τους ελαττώματα! Δεν τους αλλάζω με τίποτα!!! Εξάλλου, πάντα θα χουν τις καλύτερες στολές!!!! Αλλά όταν είδα Gavan ένιωσα σαν να βλέπω κάτι μεταξύ Matrix, Star Wars, Marvel Heroes και Rangers! K ειδικά τα διαστημικά πλάνα, είναι απίθανα! Αν λοιπόν σας αρέσουν ιδιαίτερα τα διαστημικά, είναι πολύ πιθανόν να το λατρέψετε. Τα συμπεράσματα, δικά σας!

Εμένα τουλάχιστον, μ'άρεσε πολύ. Kατεβάστε και δοκιμάστε το όλοι, ΤΩΡΑ !!!! Very Happy Αξίζει τον κόπο!
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Παρ Φεβ 18, 2011 3:18 pm
Skyranger έγραψε:
xamergt έγραψε:Το παιχνιδακι για ps2 παντως μια χαρα φαινεται.

Nαι, μ'άρεσε πολύ! Ξέρει κανείς που μπορώ να το βρώ να το κατεβάσω???? Έψαξα στο google, τίποτα! Μόνο νεκρά torrents. Κάτι σε rapishare βρήκα, αλλά είναι πολλά κ μεγάλα κομμάτια κ έλειξε η συνδρομή μου (είχα κάνει για να κατεβάσω anime, Rangers κτλ, που δεν έβρισκα σε torrent. Το πολυ πολυ να ξανακανω). Κάθε βοήθεια, πολύτιμη!

Μακαρι να είχαν βγει παιχνίδια με τέτοια γραφικά κ για Rangers/ Sentai! Ίσως στο μέλλον!
Λογικά, ο χρήστης Red Forever μπορεί να σε βοηθήσει (δεν αποκλείεται να το έχει κι όλας). Smile
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Παρ Φεβ 18, 2011 6:11 pm
Oι 3 Space Sheriffs μεταμορφώνονται! (special anniversary guest team-up) :
Lol !!!!! Πώς κατάντησε έτσι ο Gavan????!!!!! Πραγματικά αγνώριστος !!! Γερασμένος, κουρεμένος γουλί κ ρούχα ότι να ναι! Crying or Very sad Καμία σχέση με το πως ήταν!!!! Kρίμα... Φαίνεται θα τον απήγαγαν εξωγήινοι!

Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Παρ Φεβ 18, 2011 6:47 pm
Mε έπεισες cheers
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Παρ Φεβ 18, 2011 7:02 pm
Smile
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Παρ Φεβ 18, 2011 9:33 pm
Ψάχνοντας για το video game (the space sheriff spirits) που πόσταρα στην αρχή του θέματος , μόλις έμαθα οτι παίζει αυτή που έκανε την Ρίτα / Bandora , κάνει to final boss στο game (μορφή κ φωνή) αλλά δίνει τη φωνή της κ σ' άλλους χαρακτήρες του! (Wikipedia)
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Παρ Φεβ 18, 2011 9:38 pm
Μην ξεχνας οτι τα χρονια περνανε Μενελαε περιμενες να ειχε διατηρησει τη χετη του; Razz
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Παρ Φεβ 18, 2011 10:30 pm
lol!
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Παρ Φεβ 18, 2011 10:56 pm
Είχα απλώς διαβάσει μερικά πράγματα γι αυτό όταν έψαχνα γενικά για τα τόκου, αλλά ποτέ δεν έτυχε να δω κάτι. Όταν τα έψαχνα μάλιστα, δεν υπήρχαν αγγλικοί υπότιτλοι! Razz
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Παρ Φεβ 18, 2011 11:29 pm
Εγω οπως καταλάβατε, πωρώθηκα ήδη! Razz Κ το download παραδόξως παει πολύ καλα μεχρι στιγμής, παρολο που εχει 1 seeder κ ειναι 14 gb !
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Παρ Φεβ 18, 2011 11:49 pm
Μενελαε και απο ποια σεζον ειναι αυτος με την φαλακρα"πρωην χετη" Sheriff; Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xamergt στις Σαβ Φεβ 19, 2011 12:08 am, 1 φορά
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Σαβ Φεβ 19, 2011 12:06 am
Εννοεις απο ποια σεζον είναι αυτο το video? Λογικά στην τριτη, μιας κ ειναι κ οι τρεις. Καθε σεζον διαδεχονταν ο ενας τον αλλον, οπως οι Rangers (αν κ καναν κ αρκετα team-up κ συνεργασιες απ οτι διαβασα, σε καμποσα επεισοδια.) Αλλα ίσως να είναι κ απο πολυ πιο μεταγενεστερη σεζον, μιας κ μου φαινεται αρκετα γερασμενος (εκτος κ αν απ το πολυ ξυλο γερασε προωρα! Razz ) Αλήθεια, εσένα πώς σε λένε? Δημήτρη κ σένα? Δεν θυμάμαι, τα μπέρδεψα! Ή δεν μου πες ακομα? lol!
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Σαβ Φεβ 19, 2011 12:08 am
Ναι και εγω Δημητρης λεγομαι
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan. - Σελίδα 2 Empty Απ: Το θυμάται κανείς αυτό? ''Space Sheriff Gavan''. Ξεκίνησε τη σειρά tokusatsu ''Metal Heroes'' στη Japan.

Κυρ Φεβ 20, 2011 12:14 am
Μόλις διάβασα οτι ο ηθοποιός που έπαιζε τον Gavan, (Kenji Ohba λέγεται) , έπαιξε κ σε 3 σειρές Sentai !
Denjiman (Denji Blue ''Ranger'') , Battle Fever J (Battle Kenya ''Ranger'') κ Gekiranger (Το αντίστοιχο του Jungle Fury, κ έκανε έναν Master, τον Dan.) Eπίσης έπαιξε σε ταινία Kamen Rider ZO κ στη ταινια Kill Bill 1 ! (1 φαλακρό στο μαγαζι του Hanzo Hattori. Εγω δεν ειδα ακομη αυτη τη ταινια κ ετσι δεν ξερω τι ειναι αυτο). Επίσης εμφανίστηκε σε πολλές άλλες Ιαπωνικές αλλά κ Αμερικάνικες ταινίες! Τί λε ρε? Very Happy Φίρμα ο τύπος ! king Razz




Το Opening αλλά κ πολλές άλλες ωραίες σκηνές, σε video ΗQ :

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης