Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers

Κυρ Ιουν 03, 2012 10:40 am
Οταν παω αμφισσα θα φερω το μπλοκ αθηνα και θα σας τις δειξω.Δεν ειναι ξεπατικουρες.Εβλεπα απο τις καρτες που εβγαιναν και ζωγραφιζα οτι εβλεπα, ταλεντο θελει και αυτο Razz
Εχω και κατι φοτος απαο dbz οπου τους ηρωες τους εκανα εντελως what if lol!
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers

Κυρ Ιουν 03, 2012 11:37 am
είχα κάνει παλιά στο σχολείο θυμάμαι κάτι ζωγραφιές όταν ήμουν "πλήρως" αφοσιωμένος στο μάθημα...φαντάζομαι έχουν πεταχτεί μαζί με τα τετράδια!
avatar
chrys
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 2644
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος

Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers

Κυρ Ιουν 03, 2012 12:43 pm
Και εγω εχω απο ποκεμον. Θυμαμαι ειχα κανει το charizard και του εμοιαζε παρα πολυ το σχεδιο. Αν βρω το σχεδιο θα βγαλω και θα σας την στειλω .
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers

Κυρ Ιουν 03, 2012 1:07 pm
xamergt έγραψε:Οταν παω αμφισσα θα φερω το μπλοκ αθηνα και θα σας τις δειξω.Δεν ειναι ξεπατικουρες.Εβλεπα απο τις καρτες που εβγαιναν και ζωγραφιζα οτι εβλεπα, ταλεντο θελει και αυτο Razz
και γω το ίδιο έκανα Wink
falconara90
falconara90
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 1_zpsbe8574b7
Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 3_zps4d69e2b4
Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 Bleach_Group
Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 Arrow_zpsdc214876
Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 Untitled-1_zps651efb21
Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 Wd_zps213b4510
Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 Flostgalaxy_zps7a6d690b
Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 Naruto2_zpsdde1594d
Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 Yu-Gi-OhGX_zps666b4095
Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 BatmantheBraveandtheBolt_zps0ce04b94
Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 Got_zpsb88bd570
Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 TransformersPrime_zpse4fcca92
Αριθμός μηνυμάτων : 2456
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : VG Universe

Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers - Σελίδα 2 Empty Απ: Διαγωνισμος σχεδιασμου φανταστικου kamen rider/super sentai/power rangers

Κυρ Ιουν 03, 2012 2:34 pm
εγώ ακόμα το κάνω. αλλά ως γνήσιος καλλιτέχνης βάζω και τη δική μου πηνελιά Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης