Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

Μου φάνηκε...

0 - 0%
0 - 0%
2 - 100%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Σύνολο Ψήφων: 2
 
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Πώς σας φανηκε το 1ο επεισόδιο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φανηκε το 1ο επεισόδιο?

Πεμ Σεπ 07, 2017 11:44 pm
Card Theme, ίδιος συγγραφέας, μονομαχίες. Και δεν είναι η μόνη σειρά με κάρτες. Blade & Decade επίσης. Ξεφύγαμε αρκετά από το θέμα. Δες τις κριτικές στις ενότητες τους ή δες τις σειρές απλά.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πώς σας φανηκε το 1ο επεισόδιο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φανηκε το 1ο επεισόδιο?

Πεμ Σεπ 07, 2017 11:46 pm
Κάτσε ο τοκοχασι δηλαδή έκανε κι αλλη σειρά σαν yugioh?? Εσενα τι σου αρέσει περισσότερο από τις 2?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Πώς σας φανηκε το 1ο επεισόδιο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φανηκε το 1ο επεισόδιο?

Παρ Σεπ 08, 2017 12:09 am
Οχι δεν μιλάω για το manga. Για το anime μιλάω. Και τον Ryuki και το Yugioh ο Inoue τα έγραψε τα σενάρια τους. Δες εδώ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Ο Ryuki μου αρέσει περισσότερο. Τον θεωρώ τη καλύτερη Kamen Rider ίσως και tokusatsu σειρά που έχω δει. Υugioh περισσότερο τα παιχνίδια μου αρέσουν παρά το anime το ίδιο.
The Tokutaku
The Tokutaku
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 295
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2016
Ηλικία : 24
Τόπος : Morphin Grid

Πώς σας φανηκε το 1ο επεισόδιο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φανηκε το 1ο επεισόδιο?

Παρ Σεπ 08, 2017 12:44 am
Τελείωσα την σειρά πριν λίγες μέρες,το AOT είναι οκ αλλά εάν το δεις όλο τώρα θα πρέπει να περιμένεις για την season 3 απρίλιο 2018.Δυστυχώς οι 2 πρώτες season αφήνουν καινά και έχουν κάποια κλισε πράγματα κατά τα άλλα είναι ''καλό''anime να το πω έτσι.Δωστου μια ευκαιρία ίσως να σου αρέσει ιδιαίτερα εάν δεν έχεις δει berserk.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πώς σας φανηκε το 1ο επεισόδιο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φανηκε το 1ο επεισόδιο?

Παρ Σεπ 08, 2017 12:50 am
Εχω δει, οκ θα αρχίσω σύντομα
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης