Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
kakos
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2015

Το Silent Hill κλείνει 18 χρόνια ζωής Empty Το Silent Hill κλείνει 18 χρόνια ζωής

Σαβ Φεβ 25, 2017 1:08 pm
Σαν σήμερα, στις 31-01-1999 κυκλοφόρησε το αγαπημένο μας βιντεοπαιχνίδι, Silent Hill από την KONAMI.
Εξελίχθηκε ως ένα από τα πιο θρυλικά παιχνίδια τρόμου και κατάφερε να κεντρίσει το ενδιαφέρον πολλών horror gamer lovers από το 1999.
Αναμφίβολα η εμπειρία της εν λόγω σειράς επιβάλλεται για οποιοδήποτε λάτρη του είδους.
Το Silent Hill, διαδραματίζεται στο αμερικάνικο χωριό με την ονομασία ‘Silent Hill’ όπου ο πρωταγωνιστής του, αναζητά την αγνοούμενη υιοθετημένη του κόρη. Η αναφερόμενη σειρά παιχνιδιών ξεχωρίζει για την ερημική πόλη ‘SILENT HILL’ η οποία βυθίζεται σε πέπλο ομίχλης μαζί τα σκοτεινά του τέρατα, τα οποία αναμφίβολα θα σου μείνουν αξέχαστα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Το Silent Hill κλείνει 18 χρόνια ζωής Empty Απ: Το Silent Hill κλείνει 18 χρόνια ζωής

Σαβ Φεβ 25, 2017 9:54 pm
Έχω παίξει μόνο το origins στο psp και ήταν πολύ καλό.
Χαίρομαι που η σειρά άντεξε τόσο χρόνια, δυστυχώς τελείωσε άδοξα με την αποχώρηση του kojima.
Ευελπιστώ να έχω χρόνια μόλις τελείωσει το σχολείο να παίξω και τα υπόλοιπα,  αν και λογικά θα καθυστερήσω λόγω άλλων προτεραιοτητων Razz
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Το Silent Hill κλείνει 18 χρόνια ζωής Empty Απ: Το Silent Hill κλείνει 18 χρόνια ζωής

Κυρ Φεβ 26, 2017 11:28 am
Πόσο για κλωτσιές η Konami. Βγάλτε ένα remake του 1 ή ένα νέο παιχνίδι αφού γιορτάζετε. Τα έχω τερματίσει όλα προσωπικά. Τεράστια λατρεία.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Το Silent Hill κλείνει 18 χρόνια ζωής 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Το Silent Hill κλείνει 18 χρόνια ζωής Empty Απ: Το Silent Hill κλείνει 18 χρόνια ζωής

Παρ Μαρ 10, 2017 8:01 pm
Δεν ξέρω αν το διαβάσατε, η Konami ανακοίνωσε ότι δεν θα ξαναβγάλει άλλο Silent Hill (μετά την ανακοίνωση της ακύρωσις του P.T., το οποίο ήταν τέλειο **), όμως έβγαλε Silent Hill pachinko Shocked Crying or Very sad

 

** "και το έφτιαχναν δυο ιδιοφυΐες σκηνοθέτες, ο Κόζιμα και ο Guillermo del Toro."
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης