Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

+11
Green Rider
tim
MASTERSOT
evstav
Joker
teo1323
MCygo13
Combusto Dragon
Costascss
The Red Mystic Ranger
bruce wayne tasos
15 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Τετ Νοε 04, 2015 2:10 pm
One Punch Man 5 (Πολύ ωραία μάχη)
One Piece 716 Το τέλος της ανδρικής μάχης. Τελικά τελειώνει με αντρίκεια δάκρυα και μια αντρίκεια πρόσκληση για μπίρες. ΑΝΔΡΙΛΑ!
Πάντως γιατί μας το κάνει αυτό ο Oda, χρησιμοποιεί το ταλέντο του για καλά back stories και μας κάνει να νοιαζόμαστε για τους κακούς Crying or Very sad
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Τετ Νοε 04, 2015 7:11 pm
^προσωπικά ποτέ δε νοιάστηκα για χαρακτήρες όπως ο Arlong, ο Doffy και γενικά τους κακούς Razz (αν και για τον Arlong εκτός απο τον ρατσισμό που δέχτηκε δεν ξέρουμε και τόσα πολλά) 
Αυτό που θέλω να μάθω είναι το παρελθόν του Croco-boy και πως σχετίζεται με την Iva-chan, ελπίζω πάντως να μην είναι αυτό που υποστηρίζουν πολλοί στο Internet (που έχει να κάνει με τον Luffy).



Haikyuu! so2 4,5
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Τετ Νοε 04, 2015 7:42 pm
death note 1-30
digimon season 2 1-4

οταν εισαι στο στρατο και βαριεσαι βλεπεις πολλα επεισοδια για να περασει η ωρα σου Razz o καλυτερος τοπος για να τελειωσεις μια σειρα
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Πεμ Νοε 05, 2015 8:46 pm
redlegend έγραψε:^προσωπικά ποτέ δε νοιάστηκα για χαρακτήρες όπως ο Arlong, ο Doffy και γενικά τους κακούς Razz (αν και για τον Arlong εκτός απο τον ρατσισμό που δέχτηκε δεν ξέρουμε και τόσα πολλά) 
Αυτό που θέλω να μάθω είναι το παρελθόν του Croco-boy και πως σχετίζεται με την Iva-chan, ελπίζω πάντως να μην είναι αυτό που υποστηρίζουν πολλοί στο Internet (που έχει να κάνει με τον Luffy).



Haikyuu! so2 4,5
Δεν ξέρω πoια θεωρία εννοείς. Εγώ ξέρω μόνο την πρώτη που σου έρχεται στο μυαλό που έχει να κάνει με αλλαγή φύλου.

Για τον Alrong δεν νοιάστηκα και εγώ, πιο πολύ για άλλους όπως ο τελευταίος που έχασε από τον Franky (δεν θυμάμαι όνομα).
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Πεμ Νοε 05, 2015 8:55 pm
Costascss έγραψε:Δεν ξέρω πoια θεωρία εννοείς. Εγώ ξέρω μόνο την πρώτη που σου έρχεται στο μυαλό που έχει να κάνει με αλλαγή φύλου.
Αυτό το έχουν προχωρήσει κάποιοι "έξυπνοι" και λένε αφού ξέρει την Iva πολύ πιθανό ν α ξέρει και τον αρχηγό των επαναστατών, αυτό σε συνδυασμό  με το πρόσωπο απο την οικογένεια του Luffy που δεν ξέρουμε ακόμα ούτε το όνομα βγάζει την χαζή αυτή θεωρία. Αν δεν κατάλαβες ακόμα καλύτερα, είναι οτι πιο χαζό έχω ακούσει και μπορεί να σταματήσω το one piece αν ισχύει.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Τετ Νοε 11, 2015 6:28 pm
^Νομίζω ότι υποψιάζομαι τι εννοείς. Ο Oda έχει πει ότι ακόμα δεν έχει σκεφτεί πως είναι η μάνα του Luffy. Εκτός αν εννοείς μεγάλη αδελφή που δεν κολλάει.


Desert Punk 1-4


Update:
One Piece 717
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Τετ Νοε 11, 2015 11:47 pm
dragonball super 18
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Πεμ Νοε 12, 2015 6:45 pm
dragon ball z kai 4-53 (όχι μαζεμένα, περίπου 5 την μέρα) πάει ο frieza  cheers Μου αρέσει που έλεγα δε θα ξαναδ'ω το z κόλλησα πάλι  Razz
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Κυρ Νοε 15, 2015 9:55 am
death note 30-31
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Κυρ Νοε 15, 2015 11:31 am
dbz kai 54-58
angel beats 1
The Red Mystic Ranger
The Red Mystic Ranger
Power Ranger
Power Ranger
https://2img.net/h/i299.photobucket.com/albums/mm292/djjimmisgr/Profile%20Banners/got_zpsb88bd570.jpg
Αριθμός μηνυμάτων : 289
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2015

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Κυρ Νοε 15, 2015 2:28 pm
Dragon ball super επεισόδιο 5ο.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Κυρ Νοε 15, 2015 9:19 pm
one punch man 1-2 τέλειο
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Τρι Νοε 17, 2015 9:01 pm
One Punch Man 7
One Piece 718
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Τρι Νοε 17, 2015 9:04 pm
Angel beats 2-7
One punch man 3-5
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Τρι Νοε 17, 2015 10:48 pm
dragonball super 19
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 2 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Τετ Νοε 18, 2015 6:56 pm
Desert Punk 5 - 7
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης