Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

+11
Green Rider
tim
MASTERSOT
evstav
Joker
teo1323
MCygo13
Combusto Dragon
Costascss
The Red Mystic Ranger
bruce wayne tasos
15 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Κυρ Σεπ 03, 2017 2:26 pm
One Piece 555, πικρή η ιστορια του sanji Sad ( Razz )
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Κυρ Σεπ 03, 2017 2:40 pm
dragon ball super episode 88-95
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Κυρ Σεπ 03, 2017 3:19 pm
One Piece 556-557, καλά το Franky machine ηταν ολόιδιο με το Megazord στους samurai Razz
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Κυρ Σεπ 03, 2017 3:21 pm
dragon ball super episode 96-98
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Κυρ Σεπ 03, 2017 6:50 pm
teliosmetonma έγραψε:Έχω δει και όλη τη σειρά one punch man, δες την πολύ ωραία είναι
Εχω δει τα πρώτα 4 επεισόδια. Κάποια στιγμή θα το συνεχίσω γιατί δεν είχα χρόνο και είχα μείνει πίσω σε πολλά που έβλεπα
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Κυρ Σεπ 03, 2017 7:20 pm
dragon ball super episode 99-101
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Κυρ Σεπ 03, 2017 7:23 pm
Dragon Ball super 106 
One piece 804
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Κυρ Σεπ 03, 2017 10:40 pm
Green Rider έγραψε:
teliosmetonma έγραψε:Έχω δει και όλη τη σειρά one punch man, δες την πολύ ωραία είναι
Εχω δει τα πρώτα 4 επεισόδια. Κάποια στιγμή θα το συνεχίσω γιατί δεν είχα χρόνο και είχα μείνει πίσω σε πολλά που έβλεπα


Άαα σόρρυ δεν είδα αυτό το ποστ. Συγχώρεσε με αν δεις σε ένα αλλο ποστ "Που είσαι τωρα στο one punch man?"

Τεσπα, συνεχισε το , έχει πλάκα cheers
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Δευ Σεπ 04, 2017 4:59 pm
Dragonball super 106. Πολύ ωραίο επεισόδιο. Μου αρέσει αν και δεν στέκει και τόσο καθώς Goku & Vegeta έχουν φτάσει god form που έχουν δυναμώσει πολύ και οι υπόλοιποι. Εχει πάψει να είναι goku's show at last
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Δευ Σεπ 04, 2017 5:54 pm
Green Rider έγραψε:Dragonball super 106. Πολύ ωραίο επεισόδιο. Μου αρέσει αν και δεν στέκει και τόσο καθώς Goku & Vegeta έχουν φτάσει god form που έχουν δυναμώσει πολύ και οι υπόλοιποι. Εχει πάψει να είναι goku's show at last
Αυτό σκεφτόμουν και εγώ τελευταία, Goku vegeta έχουν γίνει τρομερά δυνατοί, ωστόσο όλοι φαίνεται να μπορούν να τους αντιμετωπισουν όταν έρθει ώρα (πχ 17 νς Goku), μου φαίνεται ότι το έχει ξρφτιλησει λίγο αυτό.
Παρεμπιπτόντως πολλοι λένε ότι ο Vegeta θα είναι ο επόμενος που θα φύγει.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την redlegend στις Δευ Σεπ 04, 2017 6:28 pm, 1 φορά
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Δευ Σεπ 04, 2017 6:10 pm
Και δω είναι που μου τη δίνει που το GT ή έστω κάποια γεγονότα αυτού δεν είναι canon. Τότε θα είχε νόημα να ήταν όλοι δυνατοί χωρίς το Γκόκου
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Δευ Σεπ 04, 2017 11:08 pm
one piece 560
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Δευ Σεπ 04, 2017 11:49 pm
One piece 561

Ωωω ρε φίλε πέφτει το noah...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Τρι Σεπ 05, 2017 12:13 am
One Piece 562, Μιλαμε για πολλή αγωνία. Αναρωτιέμαι ποιος έιναι αυτός ο Hody...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Τρι Σεπ 05, 2017 12:35 am
One Piece 564, πολύ ενδιαφερον!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime - Σελίδα 14 Empty Απ: Τελευταίο επεισόδιο που είδατε από Anime

Τετ Σεπ 06, 2017 1:26 pm
One piece 565 - 566, πολύ ωραία ήταν!  cheers
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης