Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!
Το καλύτερο φόρουμ για Super Hero Fans στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Μοιραστείτε
Πήγαινε κάτω

Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο;

1 - 8%
6 - 46%
5 - 38%
1 - 8%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%

Σύνολο Ψήφων: 13
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο;

Την / Το Κυρ Φεβ 01, 2015 8:27 am
^γιατί ρε; Ωραία ήταν η σαμπα. Επίσης δεν είμαστε σίγουροι ότι την έβγαλαν, καταλαθος μεταμορφώθηκαν σε αυτό
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 2951
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο;

Την / Το Κυρ Φεβ 01, 2015 7:15 pm
δεν θα εχει ... σοβαρη την βλεπω την σειρα..  δηλαδη εσενα σαρεσε να βλεπεις τους αγαπημενους σου ηρωες να κανουν σαμπα μεταμορφωση με σφυριχτρες και να χορευουν σαν καραγκιοζακια για να γινουν ρειντζερ?
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Κυρ Φεβ 01, 2015 7:26 pm
^ και τους kyoryuger δεν τους λες και την ποιο χαζή σειρά, σοβαρεύουν παρακάτω. Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα, είναι απο τις αγαπημένες μου μεταμορφώσεις και η μουσική που έπαιζε ήταν ωραία, για να μην αναφέρω τι γινόταν όταν έβγαινε το kyoryuzin  Cool αλλά γούστα είναι αυτά, αλλιώς τα βλέπει ο καθένας τα πράγματα
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super
Power Rangers Ninja Steel
Αριθμός μηνυμάτων : 30159
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Την / Το Κυρ Φεβ 01, 2015 10:39 pm
συμφωνώ απόλυτα. Στα πρώτα επεισόδια και μένα μου φαίνονταν παράξενο. Μετά που η σειρά έγινε badass darkila και που η υπόθεση ήταν και γαμώ σε κάθε επεισόδιο έγινε πώρωση που χόρευαν για να μεταμορφωθούν και πυροβολούσαν τους εχθρούς ταυτόχρονα  Cool
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή

Την / Το Δευ Φεβ 02, 2015 12:26 am
ειναι θεμα γουστου καλα λετε παιδια.. ποτε μα ΠΟΤΕ δεν μπορεσα να δω σενται, παντα κατι θα με τσατιζε.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super

Την / Το Δευ Φεβ 02, 2015 10:32 am
απείρως καλύτεροι φίλε χάνεις
johnny_salonica
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο; - Σελίδα 2 Amightymorphin_zps89209bd6
Αριθμός μηνυμάτων : 721
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

Την / Το Δευ Φεβ 02, 2015 1:54 pm
Εγώ προσωπικά βλέπω πρώτα την Αμερικάνικη έκδοση για να αποφεύγω τέτοιες συγκρίσεις και να απολαμβάνω τα επεισόδια χωρίς να "χαλιέμαι" από τυχόν ατέλειες.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super

Την / Το Δευ Φεβ 02, 2015 3:23 pm
Από τα νεύρα μου που ήταν τόσο αίσχος οι Power Rangers Samurai παρέβησα τον κανόνα που λες Γιάννη και στα μισά αποφάσισα να δω shinkenger και να βλέπω πάντα ongoing τους sentai. Και γω έτσι έκανα πριν. Πλέον δεν με ενδιαφέρει. Ούτως ή άλλως μια σειρά γίνεται power rangers 1-2 χρόνια μετά. Ασε που η νέα saban είναι για τα μπάζα οπότε δεν με νοιάζει διπλά. Ξέρω και χωρίς να δω sentai πως θα είναι υποδυέστερη η σειρά. Κάτι που δεν συνέβαινε ούτε με τη παλιά saban αλλά ούτε με τη disney. Ητάν ισάξια καλές οι σειρές και πολλές φορές και καλύτερες. Μακάρι οι dino charge να μου αλλάξουν αυτή την αρνητική εικόνα που έχω πια για τους power rangers. Από τότε που τους ξαναπήρε η saban πραγματικά θα προτιμούσα να σταμάταγαν οριστικά έτσι που τους κατάντησαν...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Green Rider στις Τρι Φεβ 03, 2015 1:18 pm, 3 φορές συνολικά
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή

Την / Το Δευ Φεβ 02, 2015 9:16 pm
οι νιντζα σενται αρχισαν? αυτους θα προσπαθησω να δω. οι μονοι σενται που ειδα ολο τον κυκλο ηταν goseiger , liveman , gokaiger
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super

Την / Το Τρι Φεβ 03, 2015 1:44 am
Σε 3 βδομάδες λογικά. Παίζει και σε 2 δεν είμαι σίγουρος. Εχουν μείνει 2 επεισόδια στους Toqger (επική σειρά έχω πάθε πλάκα με το σενάριο!!!!!!!). Αυτή τη βδομάδα δεν παίχτηκε επεισόδιο γιατί έγινε τρομοκρατική επίθεση στην ιαπωνία και σκοτώθηκαν κάποιοι δημοσιογράφοι. Παίζει την άλλη βδομάδα να βάλουν 2 επεισόδια μαζί και να τελειώσουν οι toqger.
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2618
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012

Την / Το Πεμ Φεβ 05, 2015 12:37 am
εξαιρετικο επεισοδιο.  Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης