Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Fifa vs Pes

+2
Green Rider
just reaper
6 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω

Fifa vs Pes

5 - 83%
1 - 17%
0 - 0%
 
Σύνολο Ψήφων: 6
 
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Fifa vs Pes Empty Fifa vs Pes

Κυρ Νοε 09, 2014 3:00 pm
Το αιώνιο ερώτημα όλων των ποδοσφαιρόφιλων, fifa, pes, ή ίσως κάτι άλλο ?

Εγώ θα πω fifa αν και για κάποιο καιρό απο την εποχή του 6 περίπου αλλαξοπίστησα και πήγα στο pes απο το 12 και μετά είμαι στο fifa, εκτός αυτού ήταν και το πρώτο ποδοσφαιράκι που έπαιξα στο ps1 και pc
just reaper
just reaper
Συντονιστής
Συντονιστής
Fifa vs Pes B_onepiece
Αριθμός μηνυμάτων : 641
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2010

Fifa vs Pes Empty Απ: Fifa vs Pes

Κυρ Νοε 09, 2014 3:07 pm
Fifa από το Fifa 98 μέχρι fifa2004. Μετά Pes απο το 4 και ξανά πίσω στο fifa στο fifa 14
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Fifa vs Pes Empty Απ: Fifa vs Pes

Κυρ Νοε 09, 2014 9:57 pm
ακριβώς την ίδια άποψη έχω με τον Ηλία. Το Fifa 14 ήταν το καλύτερο ποδοσφαιράκι ever που έχω παίξει και ο λόγος που με έκανε να αλλάξω στρατόπαιδο. Fifa 2005 ωστόσο ήταν το τελευταίο που έπαιζα. Το PES 2 εκείνη τη χρονιά με έκανε να το γυρίσω σε pro. Είχε ένα φίλος μου που σπουδάζαμε ps1 και είχαμε καεί μιλάμε. Εν τέλει του αγόρασα την κονσόλα. Πήρα μετά το pes 4 και επί 1,5 χρόνο το πεθάναμε. Στο pes 5 μάλιστα είχα βγει δεύτερος σε τουρνουά στην Αθήνα χωρίς να χάσω από κανέναν κιόλας. Το PES 2012 έλιωσα απίστευτα επίσης που το έπαιζα online στο pc. Το PES 2013 ήταν ακόμα καλύτερο πάντως. Το 2014 ήταν για μπάζα. Το Fifa 14 με μάγεζε γιατί έκανες ότι ήθελες, πολύ περισσότερο από τα παλιά καλά pro. Επίσης γιατί ήταν σαν να παίζεις και football manager με τους scouters να βρίσκουν παίχτες. Κουφάθηκα που έβρισκα τα ταλέντα μου από κει!
Από τα παλιά fifa μέχρι του 2005 που έπαιζα μόνο του 2004 ήταν χάλια. Από PRO επίσης το PES 2 είναι all time classic παιχνίδι. Ακόμα το παίζω. Αυτό και το fifa 99 θέλουν πολύ χρόνο για να γίνεις καλός
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2012
Τόπος : Inside my Deck
https://www.youtube.com/user/TheNeoRedRanger

Fifa vs Pes Empty Απ: Fifa vs Pes

Τρι Νοε 11, 2014 1:22 pm
Δαγκωτό FIFA
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Fifa vs Pes Empty Απ: Fifa vs Pes

Τρι Νοε 11, 2014 3:34 pm
redlegend έγραψε: εκτός αυτού ήταν και το πρώτο ποδοσφαιράκι που έπαιξα στο ps1 και pc
Α εγώ έχω παίξει πολλά άλλα γαμάτα ποδοσφαιράκια πριν από αυτό όπως Super Sidekicks, Kick Off, Magnetic Soccer, Sensible Soccer, Actua Soccer 3, Soccer Superstar, Goal & Back Street Soccer. Μετά το fifa 98 τα virtua striker & uefa champions league. Tσεκάρετε τα αν δεν το έχετε κάνει.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Fifa vs Pes Empty Απ: Fifa vs Pes

Τρι Νοε 11, 2014 4:09 pm
^ δυστυχώς δεν τα έχω παίξει, θα τα κοιτάξΩ ένα άλλο που μου είχε κάνει εντύπωση ήταν world tour soccer  αν δεν κάνω λάθος, είχα ένα demo sto psp Και παρόλο τα άθλια γραφικά είχα κολλήσει με το ωραίο gameplay που ειχε
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Fifa vs Pes Empty Απ: Fifa vs Pes

Τρι Νοε 11, 2014 5:23 pm
Είδα βιντέακι πολύ καλό φαίνεται. Ξέρεις ποια άλλα είναι φοβερά? Τα ISS PRO του ps1 και το international superstars soccer deluxe του snes που είναι πρόδρομοι του PES
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Fifa vs Pes Empty Απ: Fifa vs Pes

Τρι Νοε 11, 2014 5:43 pm
^ το iss το έχω παίξει σίγουρα, το είχαν τα ξαδέρφια μου και παίζαμε συχνά, παίζει να το είχε και ο αδερφός μου γραμμένο για το 1 αλλα σπάνια το παίζαμε εκτός του ότι χάλασε γρήγορα αν ηταν τελικά αυτό ήμασταν μεγάλοι λάτρεις του fifa και σπάνια παίζαμε άλλο αν και ήμουν πολύ μικρός τότε και ίσα που έπαιρνα μπάλα, βέβαια επειδή το βρήκα έτοιμο το play και παίζω από τότε που με θυμάμαι πρώτα έμαθα να παίζω  fifa κ αι μετά να κάνω Μουτζούρες που αποκαλούσα ζωγραφιές Razz
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Fifa vs Pes Empty Απ: Fifa vs Pes

Τρι Νοε 11, 2014 7:48 pm
θυμάμαι στο ps1 είχε κάνει πάταγο το adidas power soccer. Δεν το είχα παίξει ωστόσο ποτέ. Υπήρχε επίσης kick off με σχολιασμό από Μητσικώστα. Εχω φάει το κόσμο να το βρω χωρίς επιτυχία


kotsidas
kotsidas
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2013

Fifa vs Pes Empty Απ: Fifa vs Pes

Κυρ Μάης 03, 2015 3:55 pm
Fifa και ξερο ψωμι
Magna Defender
Magna Defender
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2015

Fifa vs Pes Empty Απ: Fifa vs Pes

Δευ Νοε 30, 2015 3:14 pm
Ψήφισα PES, γιατί με αυτό καιγόμουν όταν ήμουν μικρότερος και πέρναγα ατέλειωτες ώρες να φτιάχνω ελληνικό πρωτάθλημα και να παίζω στο Become A Legend. Βεβαια, το FIFA είναι πολύ ανώτερο, ειδικά τα τελευταία χρόνια.
avatar
ap-99
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2019

Fifa vs Pes Empty Απ: Fifa vs Pes

Τρι Οκτ 08, 2019 6:03 am
Το PES γιατί έχει καλύτερα γραφικά και gameplay
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης