Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Ξαφνικα shutdown του hacked psp 3000 μου.... Empty Ξαφνικα shutdown του hacked psp 3000 μου....

Κυρ Σεπ 28, 2014 3:18 pm
Ειναι εκδοση 6.20 prob10.
Στον emulator του gba μου το εκανε μια φορα χτες, και σμρ που επαιζα το spyro 2 psx psp παιχνιδι, μου εσβησε δυο φορες.
Η μπαταρια ηταν γεματη δεν ειχε τετοιο θεμα ουτε το χερι μου καταλαθος πατησε το κουμπι on/off.
Για το spyro 2 λεω μηπως κατι παιζεται και ψαχνω να κατεβασω την psn release εκδοση.
Ενταξει νμζ και παλια μου το εκανε πολυ σπανια, εξαλλου γενικα τα χακαρισμενα το κανουν αυτο αλλα σας ρωταω μηπως ξερετε πιθανες αιτιες.Επισης εβγαλα και ξανατοποθετησα την μπαταρια μπακει δεν ηταν καλα βαλμενη..
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ξαφνικα shutdown του hacked psp 3000 μου.... Empty Απ: Ξαφνικα shutdown του hacked psp 3000 μου....

Κυρ Σεπ 28, 2014 4:11 pm
Ναι μερικές φορές το κάνουν όντος 
Ένας λόγος πάλη είναι η μπαταρία αν το χτυπήσεις με δύναμη στην μπαταρία σβήνει απευθείας, επίσης αν σου έχει σπάσει το καπάκι εκεί που κλείνει καλύτερα βάλτου κάτι να κρατιέται καλά αλλιώς θα κλείνει συνέχεια με το παραμικρό
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης