Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

+14
chrys97
MCygo13
tim
Red Forever
plousmike
siston
GEOHERO
XameR_GT
CMPunk
teo1323
Zer0
General_Steve_93
Green Rider
djstathis
18 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
djstathis
djstathis
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Κύπρος

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Empty Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Παρ Οκτ 18, 2013 9:57 pm
Είναι ο κύριος πάροχος της Κύπρου και αυτό το εκμεταλλεύεται με το να μην σου αφήνει το bandwith που πληρώνεις
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Παρ Οκτ 18, 2013 11:28 pm
^σκεφτομαι να αλλαξω σε primetel ή cablenet
djstathis
djstathis
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Κύπρος

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Οκτ 19, 2013 1:04 am
cable
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Οκτ 19, 2013 1:54 am
Πολύ σύντομα θα έχω forthnet εγώ. Αντε γεια κωλοΟΤΕ...
General_Steve_93
General_Steve_93
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 320
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Σέρρες
https://www.youtube.com/user/StergiosTsagkas

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Οκτ 19, 2013 2:57 am
Εγω στην αρχη,στο σπιτι μου, ειχαμε ενσυρματο ιντερνετ,αλλα επειδη τα "εφαγε" τα ψωμια του.το αλλαξαμε σε ασυρματο. Συνδεση CONN-X φυσικα. Παλια ειχα συνδεση ιντερνετ και στο κινητο μου,αλλα επαψα να το χρησιμοποιω,οταν,μετα απο ενα προβλημα,αρχισε να "τρωει" την μνημη του κινητου μου.
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Οκτ 19, 2013 10:38 am
djstathis έγραψε:cable
και γω cablenet προτιμω,εχω ακουσει τα καλυτερα
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Οκτ 19, 2013 1:44 pm
General_Steve_93 έγραψε:Εγω στην αρχη,στο σπιτι μου, ειχαμε ενσυρματο ιντερνετ,αλλα επειδη τα "εφαγε" τα ψωμια του.το αλλαξαμε σε ασυρματο. Συνδεση CONN-X φυσικα. Παλια ειχα συνδεση ιντερνετ και στο κινητο μου,αλλα επαψα να το χρησιμοποιω,οταν,μετα απο ενα προβλημα,αρχισε να "τρωει" την μνημη του κινητου μου.
Μήπως δεν διέγραφες την cache μνήμη των εφαρμογών? Γιατί αυτό πρέπει να το κάνεις εσύ ο ίδιος κάθε τρεις και λίγο αλλιώς το κινητό κολλάει τρελά
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Οκτ 19, 2013 2:10 pm
παρολο που εχει ηλιο σημερα,κανει κρυο
Zer0
Zer0
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   1_zpsae76d156
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Hajime_no_Ippo_Group
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Got_zpsb88bd570
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Sao2_zps849de89d
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Sao_zpsdcbd3f12
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   1_zpsa9a6fc63
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   1_zpsbe8574b7
Αριθμός μηνυμάτων : 1670
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2013
Ηλικία : 27
Τόπος : ροδος

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Οκτ 19, 2013 2:11 pm
ξανα αρχισα lol
djstathis
djstathis
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Κύπρος

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Οκτ 19, 2013 2:13 pm
στο season 4 του lol θα πέσω απο gold σε silver Mad
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Οκτ 19, 2013 2:50 pm
Εγώ πάλι έχω να μπω για να παίξω σοβαρά πάνω από ένα μήνα επειδή χάλασε το laptop και ο παλιος υπολογιστής μου ούτε καν που το ανοίγει καμιά φορά μπαίνω από τον υπολογιστή του ξαδέρφου μου που μένει από πάνω αλλά για ένα αγώνα το πολύ
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Οκτ 19, 2013 3:06 pm
Φήμη μηνύματος : 100% (1 ψήφοι)
τι ακριβως σας αρεσει στο lol???Εγω ποτε δεν θα ξαναπαιξω γιατι το βρηκα αρκετα βαρετο και κατωτερο απο αλλα games
teo1323
teo1323
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2013

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Οκτ 19, 2013 3:27 pm
Παίζεις με παρέα ευχάριστα και έχει φάση
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Οκτ 19, 2013 3:36 pm
νταξει ο καθενας εχει τα γουστα του.Προσωπικα προτιμω το wow
teo1323
teo1323
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2013

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Οκτ 19, 2013 3:37 pm
Δεν είπα ότι είναι το καλύτερο αλλά γιατί παίζουμε και εμένα μου αρέσουν άλλα πιο πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης