Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

+9
Mahad7
YellowLinaGreece
GokaiSilver99
Green Rider
BnsGoldRanger
johnny_salonica
bond tail
Zer0
chrys97
13 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Πεμ Οκτ 23, 2014 12:09 am
οταν εβαλαν σαμουραι, οι σουπερ σαμουραι στην αμερικη ηταν στην αρχη τους.
Zer0
Zer0
Συντονιστής
Συντονιστής
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 1_zpsae76d156
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Hajime_no_Ippo_Group
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Got_zpsb88bd570
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Sao2_zps849de89d
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Sao_zpsdcbd3f12
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 1_zpsa9a6fc63
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 1_zpsbe8574b7
Αριθμός μηνυμάτων : 1670
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2013
Ηλικία : 27
Τόπος : ροδος

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Πεμ Οκτ 23, 2014 12:37 am
τι να πω να περιμενουμε να δουμε τι θα γινει. οι power rangers ειναι το μονο γ@μ@το που εχει η nickelodeon (κατα την προσωπικη μου αποψη)
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Πεμ Οκτ 23, 2014 1:06 am
εγω προσωπικα βλεπω nickelodeon  κυριος το βραδυ εχει ωραιες σειρες  Razz
GokaiSilver99
GokaiSilver99
New Ranger
New Ranger
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Yu-Gi-OhGX_zps666b4095
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Untitled-1_zps651efb21
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 35itb7n
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Drive_zpsf60f0949
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2014
Ηλικία : 24
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Παρ Οκτ 24, 2014 6:24 pm
αν θυμαμαι καλα γυρω στις 10-20 νοεμβριου ειχε βαλει περυσι super samurai,διωρθωστε με αν κανω λαθος
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Σαβ Οκτ 25, 2014 12:51 am
προπερσι ηταν περσι δεν εδειχνε τπτ μονο επαναληψεις.
YellowLinaGreece
YellowLinaGreece
New Ranger
New Ranger
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Sailor%20Moon_zpspxe6dtyc
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Drive_zpsf60f0949
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2015

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Παρ Μάης 01, 2015 7:23 pm
Διάβασα όλο το θέμα και αφόυ είδα ότι πήρατε κανά δυό τηλέφωνα πήρα και εγώ. Λένε πως δεν ξέρουν και ότι επειδή δέχονται τηλέφωνα από πολλά κανάλια αυτό τον καιρό θα αργήσουν για πολύ καιρό να βάλουν Power Rangers. Συγνώμη, τα άλλα κανάλια γιατί έβαζαν P.R και, ακόμα το Smile βαζει; Λόγω οικονομικών δεν νομίζω γιατί τις άλλες τις καινούργιες βλακειούλες με τα παπάκια (Breadwinners) και τις καινούργιες εφηβικές σειρές όπως το Every Witch Way πως προλαβαίνουν να τις μεταφράσουν; Είναι μεγάλη αδικία γιατί δεν μπορούμε να βλέπουμε μόνο ότι θέλουν τα πιτσιρίκια. Εμείς τώρα πλέον μόνο το Jungle Fury μπορούμε να βλέπουμε, που κιαυτό το έχω ψιλοβαρεθεί. Και δεν λενε καλά που υπάρχει και το Ίντερνετ για να μην τους παίρνουμε όλο τηλέφωνα; Αλλιώς αν δεν είχαμε Ίντερνετ, τα τηλέφωνα θα πήγαιναν σύννεφο στα στούντιο παραγωγών... Είμαι πολύ απογοητευμένη από το Nickelodeon... Δεν περίμενα τέτοια αδιαφορία από τον κόσμο γιατί εφόσον ξέρουν ότι οι Ρ.R αρέσουν στον κόσμο και εφόσον βλέπουν πόσα παράπονα κανει ο κοσμάκης για το Nickelodeon και συγκεκριμένα για τους Ρ.R. δεν ασχολούνται ούτε λίγο. Mad Evil or Very Mad Sad !!!! affraid  Shocked Mad
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Παρ Μάης 01, 2015 11:54 pm
ντάξει πόσο ακόμα να δούμε jungle fury κιόλας. Εχω δει τουλάχιστον 5 φορές τη σειρά στο smile. Συν μία στα αγγλικά παλιότερα, την έχω μάθει απ'έξω και ανακατωτά πια lol!
YellowLinaGreece
YellowLinaGreece
New Ranger
New Ranger
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Sailor%20Moon_zpspxe6dtyc
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Drive_zpsf60f0949
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2015

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Σαβ Μάης 02, 2015 9:51 am
Στο Nova XD δείχνει καμία σεζόν; Δεν έχω Νοvα γιαυτό ρωτάω. Επίσης μου είπαν πως πολλά κανάλια δείχνουν Ρ.R και δεν χρειάζεται να δείξουν κιαυτοί. Έλεος δηλαδή κανένας σεβασμός  Mad Mad Mad
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Σαβ Μάης 02, 2015 6:22 pm
Green Rider έγραψε:ντάξει πόσο ακόμα να δούμε jungle fury κιόλας. Εχω δει τουλάχιστον 5 φορές τη σειρά στο smile. Συν μία στα αγγλικά παλιότερα, την έχω μάθει απ'έξω και ανακατωτά πια lol!
Τουλάχιστον το smile δείχνει ακόμα, μέχρι και στη 1 τα ξημερώματα το έχω πετύχει  lol!

YellowLinaGreece έγραψε:Στο Nova XD δείχνει καμία σεζόν; Δεν έχω Νοvα γιαυτό ρωτάω. Επίσης μου είπαν πως πολλά κανάλια δείχνουν Ρ.R και δεν χρειάζεται να δείξουν κιαυτοί. Έλεος δηλαδή κανένας σεβασμός  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Όχι καμιά, η τελευταία ήταν η jungle fury. Αυτή τη στιγμή τα μόνα που ξέρω οτι παίζον PR είναι το Smile και το Zeus και ίσως το Βεργίνα tv (τοπικά όλα )  και όλα τους jungle fury, οπότε δεν ισχύει αυτό που σου είπαν, απλά ψάχνουν δικαιολογίες.
YellowLinaGreece
YellowLinaGreece
New Ranger
New Ranger
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Sailor%20Moon_zpspxe6dtyc
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Drive_zpsf60f0949
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2015

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Σαβ Μάης 02, 2015 7:10 pm
Ελεος, αν σκεφτεις οτι οι περισσοτεροι ανθρωποι ξερουν αγγλικα (οπως και μεις), δεν χρειαζεται μεταγλωτιση καμια σεζον. θα μπορουσαν να βαλουν κιαλλες σεζον εκτος της jungle fury και να μην τις μεταφρασουν, αλλα θα καταλαβαινουν οι περισσοτεροι (συμπεριλαμβανομενων και τα παιδια που πανε αγγλικα)

θα τα πω πιο καλα για να καταλαβετε.
οι περισσοτεροι (+παιδια που πανε αγγλικα) ξερουν αγγλικα. Οποτε οι σεζον PR που επαιζαν στην Τν θα μπορουσε να τις καταλαβαινει ο κοσμος χωρις μεταγλωτιση. Η θα μπορουσαν να βαλουν υποτιτλους. Γιατι δεν κανουν αυτο; να βαλουν δηλαδη κιαλλες σεζον και να εχουν υποτιτλους!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Σαβ Μάης 02, 2015 7:18 pm
YellowLinaGreece έγραψε:Ελεος, αν σκεφτεις οτι οι περισσοτεροι ανθρωποι ξερουν αγγλικα (οπως και μεις), δεν χρειαζεται μεταγλωτιση καμια σεζον. θα μπορουσαν να βαλουν κιαλλες σεζον εκτος της jungle fury και να μην τις μεταφρασουν, αλλα θα καταλαβαινουν οι περισσοτεροι (συμπεριλαμβανομενων και τα παιδια που πανε αγγλικα)

θα τα πω πιο καλα για να καταλαβετε.
οι περισσοτεροι (+παιδια που πανε αγγλικα) ξερουν αγγλικα. Οποτε οι σεζον PR που επαιζαν στην Τν θα μπορουσε να τις καταλαβαινει ο κοσμος χωρις μεταγλωτιση. Η θα μπορουσαν να βαλουν υποτιτλους. Γιατι δεν κανουν αυτο; να βαλουν δηλαδη κιαλλες σεζον και να εχουν υποτιτλους!
Αντικειμενικά το Jungle fury είναι καλή σεζον, απλά το έχουν λιώσει στην επανάληψη. Το να βάλουν μια σεζον στα αγγλικά πιστεύω είναι αρκετά ριψοκίνδυνο ή έτσι το θεωρούν αυτοί στα κανάλια τουλάχιστον. Τώρα υπότιτλοι δεν είναι και απίθανο, τους samurai στην αρχή έτσι το είχαν, αλλά χλομό...
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Πεμ Σεπ 10, 2015 5:35 am
παιδια εγω λεω ΟΛΟΙ μαζι να κανουμε μια προσπαθεια τωρα που ειναι ο καιρος για megaforce !!!
εγω θα παρω τηλεφωνο παντως μια απο αυτες τις μερες βλεπω nickelodeon ολο '' νεα σειρα ''
αυτον τον μηνα , παρτε τηλεφωνα μπας και γινει κατι με τους μ@λακες..
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Παρ Σεπ 18, 2015 8:46 am
Παιδιά είδα μια διαφήμιση του nickelodeon για τα παιχνίδια του site τους και έδειχνε ένα τον megaforce, μπήκα στο site να δω αν ισχύει όντως και προς το παρών έχω πετύχει δυο, ένα μάλιστα των super megaforce. Πιστεύω πως είναι θετικό, απο εκεί δηλαδή που ούτε καν ασχολιόταν με τους rangers, ίσως να προετοιμάζουν έδαφος για να του φέρουν.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Σαβ Σεπ 19, 2015 12:33 am
μακάρι η ταινία να ξεσκίσει να ξυπνήσουν και εδώ στην Ελλάδα τα κανάλια
johnny_salonica
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Amightymorphin_zps89209bd6
Αριθμός μηνυμάτων : 720
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Σαβ Σεπ 19, 2015 1:03 am
redlegend έγραψε:Παιδιά είδα μια διαφήμιση του nickelodeon για τα παιχνίδια του site τους και έδειχνε ένα τον megaforce, μπήκα στο site να δω αν ισχύει όντως και προς το παρών έχω πετύχει δυο, ένα μάλιστα των super megaforce. Πιστεύω πως είναι θετικό, απο εκεί δηλαδή που ούτε καν ασχολιόταν με τους rangers, ίσως να προετοιμάζουν έδαφος για να του φέρουν.

Μπα. Η διαφήμιση παίζει πάνω από έναν χρόνο στο Nickelodeon. Το είχα προσέξει και εγώ. Απλά το περιεχόμενο του site συμβαδίζει (όσο μπορεί) με αυτά του εξωτερικού όσων αφορά τα παιχνίδια.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce; - Σελίδα 3 Empty Απ: Θα δείξει το ελληνικό Nickelodeon τους Power Rangers Megaforce;

Σαβ Σεπ 19, 2015 7:30 pm
Green Rider έγραψε:μακάρι η ταινία να ξεσκίσει να ξυπνήσουν και εδώ στην Ελλάδα τα κανάλια
Μακάρι... Προς το παρόν μέχρο και το smile βάζει τηλεπωλήσεις στην ώρα των jungle fury  Sad



johny_salonica έγραψε:Μπα. Η διαφήμιση παίζει πάνω από έναν χρόνο στο Nickelodeon. Το είχα προσέξει και εγώ. Απλά το περιεχόμενο του site συμβαδίζει (όσο μπορεί) με αυτά του εξωτερικού όσων αφορά τα παιχνίδια.

απογοητεύτηκα τώρα, ε'ιχα και εγώ μια ελπίδα, πάει και αυτή  Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης