Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
rainbow_326
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 296
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2010

Η συλλογη μου απο  DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς. - Σελίδα 4 Empty Απ: Η συλλογη μου απο DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς.

Σαβ Δεκ 13, 2014 1:33 am
Nice [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
jimavras
jimavras
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2014
Ηλικία : 39

Η συλλογη μου απο  DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς. - Σελίδα 4 Empty Απ: Η συλλογη μου απο DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς.

Τετ Μαρ 18, 2015 5:00 pm
Παιδιά εγώ έχω τις 6 βιντεοκασέτες της modern times αυθεντικές και το 3 dvd που έχει τα Ninja Quest.
H κασέτα 4 έχει τα επεισόδια 4-5-6 της δεύτερης season.Σε λίστα που είδα με τα επεισόδια που έχει στο site είδα ότι το Putty on the brain και το Bloom of doom δεν υπάρχει.Τα έχετε βρει τα επεισόδια;Επίσης έχω αντιγραμμένες και όλες τις 5 κασέτες που είχαν βγει παλαιότερα με επεισόδια της δεύτερης season από την AS.Aν δεν έχετε τα επεισόδια αν και τα έχω μόνο σε κασέτα να δω τι μπορώ να κάνω να τα μετατρέψω σε αρχεία να σας τα δώσω.Δυστυχώς δεν έχω ούτε τα τεχνικά μέσα αλλά ούτε την τεχνογνωσία.
Xrysovalantis 2@@
Xrysovalantis 2@@
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 585
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2014
Ηλικία : 22

Η συλλογη μου απο  DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς. - Σελίδα 4 Empty Απ: Η συλλογη μου απο DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς.

Τετ Μαρ 18, 2015 10:27 pm
Για πες φίλε αριθμό επεισοδίου και τίτλο.(τα επεισόδια 5 και 6 δεν τα έχουμε. Αν τα ανεβάσεις θα πάρεις τους κωδικούς χωρίς να χρειάζεται να φτάσεις στα 200 ποστ)
jimavras
jimavras
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2014
Ηλικία : 39

Η συλλογη μου απο  DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς. - Σελίδα 4 Empty Απ: Η συλλογη μου απο DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς.

Πεμ Μαρ 19, 2015 11:58 am
Τα έγραψα και παραπάνω 
 επεισόδιο 5 Putty on the brain και το επεισόδιο 6 Bloom of doom τα έχει μέσα η κασέτα 4 
Xrysovalantis 2@@
Xrysovalantis 2@@
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 585
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2014
Ηλικία : 22

Η συλλογη μου απο  DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς. - Σελίδα 4 Empty Απ: Η συλλογη μου απο DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς.

Πεμ Μαρ 19, 2015 12:33 pm
Ανέβασε τα και θα πάρεις τους κωδικούς χωρίς να χρειάζεται να φτάσεις στα 200 ποστ.
jimavras
jimavras
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2014
Ηλικία : 39

Η συλλογη μου απο  DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς. - Σελίδα 4 Empty Απ: Η συλλογη μου απο DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς.

Πεμ Μαρ 19, 2015 12:43 pm
Θα προσπαθήσω να βρω γιατί δεν έχω μέσο να τα μετατρέψω.Και ούτε έχω την τεχνογνωσία.Μπορώ να τα αντιγράψω σε μια κασέτα και να σας τα δώσω σε όποιον μπορεί να το κάνει.
Xrysovalantis 2@@
Xrysovalantis 2@@
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 585
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2014
Ηλικία : 22

Η συλλογη μου απο  DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς. - Σελίδα 4 Empty Απ: Η συλλογη μου απο DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς.

Πεμ Μαρ 19, 2015 12:49 pm
Κάνε ότι μπορείς.
johnny_salonica
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Η συλλογη μου απο  DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς. - Σελίδα 4 Amightymorphin_zps89209bd6
Αριθμός μηνυμάτων : 720
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

Η συλλογη μου απο  DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς. - Σελίδα 4 Empty Απ: Η συλλογη μου απο DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς.

Πεμ Μαρ 19, 2015 3:53 pm
Xrysovalantis 2@@ έγραψε:Ανέβασε τα και θα πάρεις τους κωδικούς χωρίς να χρειάζεται να φτάσεις στα 200 ποστ.

Ε εντάξει με την φόρα που έχει πάρει ο φίλος jimavras θα τα φτάσει τα πόστ γρήγορα, αλλά ναι θα ήταν καλό για την συλλογή του φόρουμ να εμπλουτιστεί.
Xrysovalantis 2@@
Xrysovalantis 2@@
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 585
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2014
Ηλικία : 22

Η συλλογη μου απο  DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς. - Σελίδα 4 Empty Απ: Η συλλογη μου απο DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς.

Πεμ Μαρ 19, 2015 4:01 pm
Ναι όμως ανυπομονώ να δω τα επεισόδια!!! Razz Razz Razz
jimavras
jimavras
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2014
Ηλικία : 39

Η συλλογη μου απο  DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς. - Σελίδα 4 Empty Απ: Η συλλογη μου απο DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς.

Πεμ Μαρ 19, 2015 4:48 pm
Παιδιά θα κάνω ότι μπορώ να τα μετατρέψω.Εννοείται ότι θέλω να υπάρχουν και να μοιραστούν.Διάβαζα για τον άλλο που ζητούσε λεφτά και τρελάθηκα.Έχω πολύ μεγάλο αρχείο και αρκετά σπάνια όχι μόνο από power rangers αλλά δεν έχω ασχοληθεί να τα μετατρέψω επειδή δεν έχω τα μέσα. Από power rangers μόνο αυτά έχω που δεν υπάρχουν στο site.
Xrysovalantis 2@@
Xrysovalantis 2@@
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 585
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2014
Ηλικία : 22

Η συλλογη μου απο  DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς. - Σελίδα 4 Empty Απ: Η συλλογη μου απο DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς.

Πεμ Μαρ 19, 2015 5:08 pm
Ελπίζω να τα ανεβάσεις σύντομα. Very Happy Very Happy Very Happy
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Η συλλογη μου απο  DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς. - Σελίδα 4 Empty Απ: Η συλλογη μου απο DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς.

Πεμ Μαρ 19, 2015 6:16 pm
jimavras έγραψε:Παιδιά θα κάνω ότι μπορώ να τα μετατρέψω.Εννοείται ότι θέλω να υπάρχουν και να μοιραστούν.Διάβαζα για τον άλλο που ζητούσε λεφτά και τρελάθηκα.Έχω πολύ μεγάλο αρχείο και αρκετά σπάνια όχι μόνο από power rangers αλλά δεν έχω ασχοληθεί να τα μετατρέψω επειδή δεν έχω τα μέσα. Από power rangers μόνο αυτά έχω που δεν υπάρχουν στο site.
ετσι ειναι  φιλε μου εγω και ποσα αλλα παιδια απο εδω μεσα εχουμε  βαλει τεραστιο αριθμο επεισοδιον ειτε απο συλογες ειτε απο παλια που τα γραφαμε σε βιντεοκασσετες που θελαμε να τα μοιραστουμε με ολους.
λευτα και βλακειες..
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Η συλλογη μου απο  DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς. - Σελίδα 4 Empty Απ: Η συλλογη μου απο DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς.

Πεμ Μαρ 19, 2015 11:01 pm
Χαίρομαι να βλέπω παιδιά σαν τον Τζιμάρα στο φόρουμ. Ηρθε για να μείνει και να προσφέρει ξεκάθαρα. Οχι όπως κάποιοι άλλοι
Xrysovalantis 2@@
Xrysovalantis 2@@
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 585
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2014
Ηλικία : 22

Η συλλογη μου απο  DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς. - Σελίδα 4 Empty Απ: Η συλλογη μου απο DVD & Βιντεοκασσετες των Παουερ Ρειντζερς.

Πεμ Μαρ 19, 2015 11:07 pm
Κι εγώ χαίρομαι όταν βλέπω τέτοια άτομα και αυτό μου δίνει ώθηση να φτιάχνω επεισόδια με υπότιτλους αφού νιώθω επίσης λίγο υποχρεωμένος προς αυτούς που ανεβάζουν επεισόδια κι εγώ μετά τα κατεβάζω για εμένα.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης